Ухвала від 16.01.2025 по справі 645/210/25

Справа № 645/210/25

Провадження № 2/645/927/25

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

16 січня 2025 року Суддя Фрунзенського районного суду м. Харкова Ульяніч І.В., розглянувши позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Бізнес Позика» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,

встановив:

Позивач ТОВ «Бізнес Позика», в особі свого представника Памірського М.А., звернулись до суду із позовом до відповідача ОСОБА_1 , в якому просять суд стягнути з відповідача заборгованість за Договором позики № 476825-КС-001 від 10.10.2023 р. в розмірі 44054,64 грн.

До позовної заяви додано клопотання позивача про витребування доказів, а саме про витребування у АТ «ПУМБ» письмових доказів, що містить банківську таємницю відносно відповідача.

В обґрунтування клопотання про витребування доказів зазначено, що зазначені докази мають суттєве значення для вирішення справи, є необхідними для всебічного та правильного вирішення справи по суті.

Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст. 175-177 ЦПК України.

Позовна заява підсудна Фрунзенському районному суду м. Харкова, підстав для відмови у відкритті провадження у справі та повернення позовної заяви не встановлено.

Вказана справа може бути розглянута в порядку спрощеного позовного провадження відповідно до ст.274 ЦПК України.

Відповідно до положень ч.1 ст.84 ЦПК України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане в строк, зазначений у частинах другій та третій статті 83 цього Кодексу. Якщо таке клопотання заявлено з пропуском встановленого строку, суд залишає його без задоволення, крім випадку, коли особа, яка його подає, обґрунтує неможливість його подання у встановлений строк з причин, що не залежали від не.

Відповідно до ч.6 ст. 84 ЦПК України, будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду.

Перевіривши матеріали справи, суд вважає, що клопотання про витребування доказів підлягає задоволенню.

Керуючись ст. ст.84, 187 ЦПК України, суддя -

ухвалив:

Відкрити провадження у цивільній справі за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Бізнес Позика» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

Справа буде розглядатися в порядку спрощеного позовного провадження.

Призначити справу до розгляду у відкритому судовому засіданні на 17.02.2025 року о 13 годині 00 хвилин у приміщенні Фрунзенського районного суду м. Харкова за адресою: м. Харків, бул. Б.Хмельницького, 32/38.

Клопотання позивача про витребування доказів - задовольнити.

Витребувати у АТ «ПУМБ» (ЄДРПОУ 14282829, місце знаходження: 04070, м.Київ, вул. Андріївська, буд.4) інформацію, що містить банківську таємницю, а саме:

-Інформацію, яка б підтверджувала або спростовувала факт випуску банківської картки № НОМЕР_1 (та відкриття під неї відповідного банківського рахунку) на ім'я ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_2 );

-Виписку про рух коштів по рахунку, який був відкритий для обслуговування банківської картки № НОМЕР_1 , за період з 10.10.2023 року (дата видачі кредиту) по 26.03.2024 року (дата закінчення терміну кредитування).

Вищезазначені документи надати до суду до 17.02.2025 року до 13:00 год.

Надіслати відповідачу копію позовної заяви із копіями доданих до неї документів та у відповідності до вимог ст.191 ЦПК України встановити відповідачу строк 15 днів на подачу відзиву (ст. 178 ЦПК України) і направлення його позивачу та до суду з усіма письмовими та електронними доказами (які можливо доставити в суд), висновками експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Роз'яснити відповідачу, що у разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Відповідно до ч.1 ст.193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред'явити зустрічний позов.

Встановити позивачу семиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам частинам третьою-пятою ст.178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Встановити відповідачу семиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам частинам третьою-пятою ст.178 ЦПК України, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

В судове засідання підлягають виклику сторони:

Позивач: Товариство з обмеженою відповідальністю «Бізнес Позика», код ЄДРПОУ: 41084239, юридична адреса: 01133, м.Київ, б Лесі Українки, буд.26, оф.411;

Представник позивача: Памірський Максим Анатолійович, РНОКПП НОМЕР_3 , адреса: м.Київ, ел.пошта ІНФОРМАЦІЯ_1 ;

Відповідач: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП: НОМЕР_2 , останнє відоме місце проживання: АДРЕСА_1 .

Копію ухвали, копію позовної заяви та доданих документів, надіслати учасникам справи.

Учасник справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://blm.if.court.gov.ua.

Ухвала апеляційному оскарженню не підлягає.

Суддя І. В. Ульяніч

Попередній документ
124448621
Наступний документ
124448623
Інформація про рішення:
№ рішення: 124448622
№ справи: 645/210/25
Дата рішення: 16.01.2025
Дата публікації: 20.01.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Немишлянський районний суд міста Харкова
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них; споживчого кредиту
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (29.01.2026)
Дата надходження: 14.01.2025
Предмет позову: про стягнення заборгованості
Розклад засідань:
17.02.2025 13:00 Фрунзенський районний суд м.Харкова
01.04.2025 09:30 Фрунзенський районний суд м.Харкова
03.06.2025 09:30 Фрунзенський районний суд м.Харкова
07.07.2025 10:00 Фрунзенський районний суд м.Харкова
09.09.2025 10:30 Фрунзенський районний суд м.Харкова
07.10.2025 15:00 Фрунзенський районний суд м.Харкова
01.12.2025 13:00 Фрунзенський районний суд м.Харкова