Сторожинецький районний суд Чернівецької області
Справа № 723/5840/24
Провадження № 2/723/751/25
про відкриття провадження у справі
15 січня 2025 року м.Сторожинець
Суддя Сторожинецького районного суду Бужора В.Т., розглянувши матеріали позовної заяви
позивача ОСОБА_1 , що проживає в
АДРЕСА_1 ,
представник позивача ОСОБА_2 , місцезнаходження
АДРЕСА_2 ,
до відповідача: ТОВ ФК "Кредит Капітал", місцезнаходження: м.Львів,
вул.Смаль-Стоцького, 1/28,
треті особи: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу
Остапенко Євген Михайлович, місцезнаходження: м.Київ, вул.Мала Житомирська, 6/5
Приватний виконавець виконавчого округу Чернівецької області
Доготар Микола Вікторович, місцезнаходження: м.Чернівці, вул.Т.Шевченка, 37,
про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню, -
встановив:
Позивач звернувся до суду з позовом, предметом якого є свизнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню.
Відповідно до ст.ст.4, 19, 23 ЦПК України позивач має право на звернення до суду із зазначеним позовом. Справа підсудна Сторожинецькому районному суду.
Позовна заява за змістом і формою відповідає загальним вимогам передбаченим в ст.175 ЦПК України.
Згідно вимог ч.2, ч.4, ч.6 ст.19, ч.1 - ч.3 ст.274 ЦПК України позов може бути розглянутий за правилами спрощеного позовного провадження, оскільки справа є малозначною.
З цих підстав позовну заяву слід прийняти до розгляду, відкрити провадження у справі та розглянути у порядку спрощеного позовного провадження.
Керуючись ст.187 ЦПК України, суддя, -
постановив:
Прийняти позовну заяву до розгляду.
Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 , представника позивача ОСОБА_2 до ТОВ ФК "Кредит Капітал", треті особи: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Остапенко Євген Михайлович, Приватний виконавець виконавчого округу Чернівецької області Доготар Микола Вікторович про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню.
Провести розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін про дату, час та місце судового засідання.
Призначити судове засідання на 12 год. 30 хв. 05 лютого 2025 року в залі судових засідань Сторожинецького районного суду (м.Сторожинець, вул. Гвардійська, 9а).
Відповідачу в 15-денний строк з дня вручення ухвали про відкриття провадження подати до Сторожинецького районного суду відзив на позов в порядку ст.178 ЦПК України, одночасно надіславши копію відзиву з доданими до нього документами учасникам справи, з наданням суду доказів такого надіслання. В цей же строк відповідач має право подати до суду заяву із запереченнями проти розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження.
Роз'яснити відповідачу, що у випадку ненадання відзиву у встановлений строк без поважних причин, суд згідно вимог ч.8 ст.178 та ч.2 ст.191 ЦПК України розгляне справу за наявними матеріалами.
Роз'яснити позивачу, що він має право подати до суду відповідь на відзив в строк 3 дні з дня отримання від відповідача відзиву на позов, надіславши копію відповіді з доданими до неї документами відповідачу з наданням суду доказів такого надіслання.
Роз'яснити відповідачу, що він має право подати до суду заперечення на відповідь на відзив в строк 2 дні з дня отримання від позивача такої відповіді, надіславши її копію з доданими до неї документами позивачу з наданням суду доказів такого надіслання.
Учасники справи можуть отримати інформацію по даній справі на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адресою: http://court.gov.ua/fair/.
Ухвала може бути оскаржена з підстав порушення правил підсудності до Чернівецького апеляційного суду протягом 15 днів з дня вручення ухвали.
Суддя Сторожинецького районного суду Василь БУЖОРА