про припинення провадження у справі
"14" грудня 2007 р.
Справа № 14/473/07
Кредитор: Державна податкова інспекція у Ленінському районі м. Миколаїв, вул. Г.Петрової,2а
Боржник: Автогаражний кооператив «Жигулі-2», вул.1-Інгульська,1
Суддя - П.В.Цвєткова
Представники:
Від кредитора: Кравець В.О. дов. від 06.09.2007 р.
Від боржника: Самборський А.П. голова кооперативу.
В засіданні приймає участь:
СУТЬ СПОРУ: про банкрутство Автогаражного кооперативу « Жигулі-2», м. Миколаїв.
За розпорядженням голови суду справу приймаю до свого провадження.
Кредитор звернувся до суду з заявою про визнання боржника банкрутом , оскільки останній не в змозі погасити заборгованість в сумі 2073,12 грн.
Боржник надав суду квитанцію про сплату заборгованості в сумі 1 573,12 грн., що підтверджується квитанцією № 26 від 14.12.2007 р. В судовому засіданні 13.11.2007 р. боржник надав суду квитанцію про сплату 500 грн. Таким чином боржник погасив заборгованість перед кредитором в сумі 2073,12 грн.
Станом на день розгляду справи у боржника відсутня заборгованість перед кредитором, тому немає підстав для визнання боржника банкрутом , а провадження по справі підлягає припиненню.
Судові витрати необхідно покласти на боржника, оскільки справу порушена з його вини.
Керуючись п.7 ст. 40 Закону України « Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», п.1-1 ст. 80, ст.86 ГПК України, - господарський суд
Прийняти справу до свого провадження.
Провадження у справі припинити.
Стягнути з Автогаражного кооперативу « Жигулі-2», м. Миколаїв, вул.1-а Інгульська, код ЄДРПОУ 22433254 в доход державного бюджету 85 грн. держмита та 118 грн. витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.
Суддя
П.В.Цвєткова