Ухвала від 14.01.2025 по справі 686/18571/24

УХВАЛА

14 січня 2025 року

м. Київ

справа № 686/18571/24

провадження № 61-16393ск24

Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду Сакари Н. Ю. розглянув касаційну скаргу представника Головного управління Пенсійного фонду в Хмельницькій області - Квятківської Марії Францівни, на ухвалу Хмельницького апеляційного суду від 08 листопада 2024 року в справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду в Хмельницькій області про стягнення недоотриманої пенсії в порядку спадкування,

ВСТАНОВИВ:

У грудні 2024 року до Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду повторно надійшла касаційна скарга представника Головного управління Пенсійного фонду в Хмельницькій області - Квятківської М. Ф., на ухвалу Хмельницького апеляційного суду від 08 листопада 2024 року.

Ухвалою Верховного Суду від 11 грудня 2024 року касаційну скаргу залишено без руху та надано заявнику строк для усунення недоліків щодо подання уточненої касаційної скарги, докази її надсилання іншим учасникам справи, сплати судового збору.

Вказану ухвалу отримано Головним управлінням Пенсійного фонду в Хмельницькій області та представником Квятківською М. Ф. 16 грудня 2024 року, що підтверджується повідомленнями про доставлення електронного листа в електронний кабінет, які містяться в матеріалах касаційного провадження.

Станом на 14 січня 2025 року заявником не було подано матеріалів для усунення недоліків касаційної скарги, про які зазначалось в ухвалі Верховного Суду від 11 грудня 2024.

Відповідно до частини третьої статті 185, частини другої статті 393 ЦПК України у разі невиконання ухвали суду про залишення касаційної скарги без руху вона вважається неподаною та повертається.

З огляду на те, що заявником не усунуто недоліки касаційної скарги, що перешкоджає вирішенню питання про відкриття касаційного провадження за касаційною скаргою, наявні підстави для визнання касаційної скарги неподаною та повернення її заявнику.

Повернення касаційної скарги не перешкоджає повторному зверненню із скаргою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для її повернення.

Керуючись статтями 185, 393 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Касаційну скаргу представника Головного управління Пенсійного фонду в Хмельницькій області - Квятківської Марії Францівни, на ухвалу Хмельницького апеляційного суду від 08 листопада 2024 року вважати неподаною та повернути заявнику.

Заявнику та іншим учасникам справи надіслати копію ухвали.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Н. Ю. Сакара

Попередній документ
124409829
Наступний документ
124409831
Інформація про рішення:
№ рішення: 124409830
№ справи: 686/18571/24
Дата рішення: 14.01.2025
Дата публікації: 16.01.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (18.03.2025)
Результат розгляду: повернуто кас. скаргу, не викладені підстави для оскарження в ка
Дата надходження: 10.03.2025
Предмет позову: про стягнення недоотриманої пенсії в порядку спадкування
Розклад засідань:
06.09.2024 09:15 Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
04.10.2024 09:00 Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області
06.02.2025 11:00 Хмельницький апеляційний суд
20.02.2025 15:30 Хмельницький апеляційний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
КАРПЛЮК ОЛЕГ ІВАНОВИЧ
ЯРМОЛЮК ОЛЕГ ІГОРОВИЧ
суддя-доповідач:
КАРПЛЮК ОЛЕГ ІВАНОВИЧ
ПРОРОК ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ
САКАРА НАТАЛІЯ ЮРІЇВНА
ЯРМОЛЮК ОЛЕГ ІГОРОВИЧ
відповідач:
Головне управління Пенсійного Фонду України в Хмельницькій області
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
ГУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
позивач:
Кухар Надія Євгеніївна
інша особа:
Приватний нотаріус Хмельницького нораріального округу Наконечна Марія Іванівна
представник відповідача:
Квятківська Марія Францівна
Лиманюк Мар'яна Миколаївна
представник позивача:
адвокат Керницька Ілона Романівна
суддя-учасник колегії:
ГРОХ ЛАРИСА МИХАЙЛІВНА
ЯНЧУК ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА
член колегії:
БІЛОКОНЬ ОЛЕНА ВАЛЕРІЇВНА
БІЛОКОНЬ ОЛЕНА ВАЛЕРІЇВНА; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
ЛИТВИНЕНКО ІРИНА ВІКТОРІВНА
ОСІЯН ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
ПЕТРОВ ЄВГЕН ВІКТОРОВИЧ