про відкриття провадження в адміністративній справі
13 січня 2025 р. № 400/212/25
м. Миколаїв
Суддя Миколаївського окружного адміністративного суду Брагар В. С., ознайомившись з
адміністративним позовомТовариства з обмеженою відповідальністю "Людмилівський елеватор", вул. Привокзальна, 1,с-ще Людмилівка,Вознесенський район, Миколаївська область,55423,
до відповідачаГоловного управління ДПС у Миколаївській області, вул. Героїв Рятувальників, 6,м. Миколаїв,54005,
провизнання протиправним та скасування податкових повідомлень-рішень від 08.10.2024 №2072714290703, №2072814290703,
Зазначений спір, згідно зі статтею 19 Кодексу адміністративного судочинства України, належить до юрисдикції адміністративних судів та має розглядатися в порядку адміністративного судочинства.
Адміністративний позов подано з додержанням вимог статей 160-161 Кодексу адміністративного судочинства України.
Підстави для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі відсутні.
Розглянувши матеріали позовної заяви, суд не вбачає очевидних підстав для відмови у відкритті провадження по даній справі.
Відповідно до ч.ч.1,3 ст.12 КАС України, адміністративне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку позовного провадження (загального або спрощеного).
Загальне позовне провадження призначене для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні.
Враховуючи викладене, керуючись статтями 12, 162, 171, 243, 248, 260 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
1. Відкрити провадження в адміністративній справі.
2. Розгляд справи призначити за правилами загального позовного провадження.
3. Призначити підготовче засідання на 12 лютого 2025 року - 10:15 год., у приміщенні Миколаївського окружного адміністративного суду за адресою:вул. Захисників Миколаєва, 41/10, м. Миколаїв, 54001.
4. Встановити відповідачу строк для подання до суду відзиву з одночасним направленням його копії іншим учасникам справи у п'ятнадцятиденний строк з дня одержання ухвали про відкриття провадження.
5. Запропонувати позивачу подати відповідь на відзив з одночасним направленням його копії іншим учасникам справи у 10-денний строк з дня отримання відзиву на позов.
6. Запропонувати відповідачу подати заперечення на відповідь позивача на відзив з одночасним направленням його копії іншим учасникам справи у 10-денний строк з дня отримання відповіді на відзив.
7. Інформацію по справі можна отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: www.adm.mk.court.gov.ua
8. Справа розглядатиметься суддею одноособово.
9. Оскарження ухвали окремо від рішення суду не допускається.
Суддя В. С. Брагар