Номер провадження: 22-ц/813/2336/25
Справа № 522/19610/21
Головуючий у першій інстанції Ярема Х. С.
Доповідач Кострицький В. В.
13.01.2025 року м. Одеса
Одеський апеляційний суд у складі суддів судової палати з розгляду цивільних справ: Кострицького В.В. (головуючий суддя), Назарової М.В., Драгомерецького М.М., у цивільній справі вирішуючи питання щодо виправлення описки в ухвалі Одеського апеляційного суду від 18 листопада 2024 року
за апеляційною скаргою ОСОБА_1 , який діє в інтересах ОСОБА_2 на рішення Приморського районного суду міста Одеси від 03 липня 2024 року
за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2 про поділ спільного майна подружжя,-
18 листопада 2024 року Одеським апеляційним судом було постановлено ухвалу у справі № 522/19610/21 якою відкрито провадження у справі за за апеляційною скаргою ОСОБА_1 , який діє в інтересах ОСОБА_2 на рішення Приморського районного суду міста Одеси від 03 липня 2024 року
Однак при викладенні тексту резолютивної частини вказаної ухвали помилково було зазначено ким подано апеляційну скаргу, в інтересах кого подано апеляційну скаргу та найменування оскаржуваного рішення, а саме «за апеляційною скаргою Левіт Віктора Семеновича, який діє в інтересах ТОВ «Гранресурси» на рішення Овідіопольського районного суду Одеської області від 11 березня 2024 року», замість вірного «за апеляційною скаргою ОСОБА_1 , який діє в інтересах ОСОБА_2 на рішення Приморського районного суду міста Одеси від 03 липня 2024 року».
Вирішуючи питання щодо призначення заяви до розгляду, суд виходить з наступного.
Відповідно до частини 1, 2 ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.
Згідно із ч. 13 ст. 7 ЦПК України розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо цим Кодексом не передбачено повідомлення учасників справи. У такому випадку судове засідання не проводиться.
Ураховуючи, що згідно з частиною першою статті 8 ЦПК України ніхто не може бути позбавлений права на інформацію про дату, час і місце розгляду своєї справи, апеляційний суд інформує учасників справи про те, що зазначена інформація оприлюднюється на офіційному веб-порталі судової влади України.
Враховуючи вищенаведене, суд вважає можливим призначити питання щодо виправлення описки в ухвалі Одеського апеляційного суду від 18 листопада 2024 року до судового розгляду без повідомлення учасників справи.
На підставі викладеного та керуючись ст. 269 ЦПК України, апеляційний суд,
Призначити до розгляду, без повідомлення учасників справи, на 14 січня 2025 року питання щодо виправлення описки в ухвалі Одеського апеляційного суду від 18 листопада 2024 року у справі за апеляційною скаргою Чепрасова Максима Ігоровича, який діє в інтересах ОСОБА_2 на рішення Приморського районного суду міста Одеси від 03 липня 2024 року за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2 про поділ спільного майна подружжя.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Судді В.В. Кострицький
М.В. Назарова
М.М. Драгомерецький