Рішення від 10.01.2025 по справі 420/34630/24

Справа № 420/34630/24

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 січня 2025 року Одеський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Левчук О.А., розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження в порядку письмового провадження в місті Одесі адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління ДПС в Одеській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся з даною позовною заявою до суду та просить суд визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління державної податкової служби в Одеській області № 0452036-2407-1553-UA51100370000040590 від 22.05.2024р.; визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління державної податкової служби в Одеській області № 0452037-2407-1553-UA51100370000040590 від 22.05.2024р.; визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління державної податкової служби в Одеській області № 0452038-2407-1553-UA51100370000040590 від 22.05.2024р.; визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління державної податкової служби в Одеській області № 2004065-2407-1553- UA51100370000040590 від 10.10.2024р.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що відповідно до колонки 9 таблиці детального розрахунку сум податку всіх податкових повідомлень-рішень, застосована ставка податку у розмірі 1,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 квадратний метр бази оподаткування. Відповідно до підпункту 266.5.1. пункту 266.5. статті 266 Податкового кодексу України ставки податку для об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються за рішенням сільської, селищної, міської ради залежно від місця розташування (зональності) та типів таких об'єктів нерухомості у розмірі, що не перевищує 1,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 квадратний метр бази оподаткування. Зазначені об'єкти нерухомості розташовані на території Чорноморської міської ради Одеської області. Відповідно до п.1 рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 19.06.2020р. №567-VII «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області» (далі - Рішення), установлені ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області згідно з додатком 1. Відповідно до Додатку 1 Рішення, ставки встановлюються та вводяться в дію з 1 січня 2021р. Відповідно до першої таблиці рішення поширюється зокрема на територію міста Чорноморськ (код згідно з КОАТУУ 5110800000). За класифікацією будівель та споруд Додатку 1 належні ОСОБА_1 виробничі приміщення відносяться до розділу з кодом 1251 «Будівлі промислові». Рішенням для всіх будівель промислових встановлена ставка податку в розмірі 0,100 відсотка мінімальної заробітної плати. Чорноморська міська рада 1 червня 2022 року Рішенням № 2008- VIII внесла зміни до Рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 19.06.2020р. №567-VII, виклавши додаток 1 до Рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 19.06.2020р. №567-VII в новій редакції. Однак Рішення від 1 червня 2022 року № 2008-VIII набирає чинності через шість місяців після припинення чи скасування воєнного стану, але не раніше 1 січня 2023 року. Тобто на момент звернення до суду діє Рішення Чорноморської міської ради Одеської області від 19.06.2020р. №567-VII без змін. За таких обставин, розмір ставки податку 1,5 відсотка, який застосований у оскаржуваних повідомленнях-рішеннях, є неналежним, порушує приписи підпункту 266.5.1. пункту 266.5. статті 266 Податкового кодексу України та не відповідає розміру ставки податку 0,100 відсотка, який встановлений рішенням Чорноморської міської ради Одеської області від 19.06.2020р. №567-VII «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Чорноморської міської ради Одеської області».

Представником відповідача Головного управління ДПС в Одеській області до суду надано відзив на позовну заяву, в якому представник відповідача просить відмовити в задоволенні позову та вказує, що на підставі даних інформаційно - комунікаційної системи ДПС за фізичною особою ОСОБА_1 на правах власності перебувають наступні об'єкти нерухомого майна : - будівлі та споруди, об'єкт нежитлової нерухомості, реєстраційний номер об'єкту нерухомого майна 1239682651108, за адресою: АДРЕСА_1 , загальною площею 3810,8 м. кв., форма власності приватна, розмір частки 1/1, право власності з 25.04.2017 р.; - будівлі та споруди, об'єкт нежитлової нерухомості, реєстраційний номер об'єкту нерухомого майна 1239682651108, за адресою: АДРЕСА_1 , загальною площею 545,4 м. кв., форма власності приватна, розмір частки 1/1, право власності з 25.04.2017 р.; - будівлі та споруди, об'єкт нежитлової нерухомості, реєстраційний номер об'єкту нерухомого майна 1239682651108, за адресою: АДРЕСА_1 , загальною площею 639,8 м. кв., форма власності приватна, розмір частки 1/1, право власності з 25.04.2017 р.; - будівля, об'єкт нежитлової нерухомості, реєстраційний номер об'єкту нерухомого майна 1239726151108, за адресою: АДРЕСА_1 , загальною площею 24,3 м. кв., форма власності приватна, розмір частки 1/1, право власності з 25.04.2017 р.. На підставі п.п. 266.3.1 п. 266.3 ст. 266, п.п. 266.5.1. п. 266.5 ст.266, п.п. 266.4.2 п. 266.4 ст. 266 ПКУ Головним управлінням ДПС в Одеській області в автоматичному режимі сформовані податкові повідомлення - рішення по сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на вищезазначені об'єкти оподаткування за 2023 рік, фізичній особі ОСОБА_1 .

Ухвалою суду від 12 листопада 2024 року прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження по справі та призначено розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).

Вивчивши матеріали справи, дослідивши та проаналізувавши надані докази, суд встановив наступне.

Згідно даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, ОСОБА_1 є власником об'єктів нерухомого майна: будівлі виробничого цеху з побутовими приміщеннями, площею 3810,8 кв. м. за адресою: АДРЕСА_1 ; будівлі виробничого цеху з побутовими приміщеннями, площею 639,8 кв. м. за адресою: АДРЕСА_1 ; будівлі виробничого цеху, площею 545,4 кв. м. за адресою: АДРЕСА_1 ; будівлі котельної, площею 24,3 кв. м. за адресою: АДРЕСА_1 (а.с. 41-44).

22 травня 2024 року Головним управлінням ДПС в Одеській області винесено податкове повідомлення-рішення № 0452036-2407-1553-UA51100370000040590, яким визначено ОСОБА_1 суму податкового зобов'язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів житлової нерухомості за 2023 рік у розмірі 64299,90 грн. (а.с. 15, 60).

22 травня 2024 року Головним управлінням ДПС в Одеській області винесено податкове повідомлення-рішення № 0452037-2407-1553-UA51100370000040590, яким визначено ОСОБА_1 суму податкового зобов'язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів житлової нерухомості за 2023 рік у розмірі 2442,15 грн. (а.с. 16, 61).

22 травня 2024 року Головним управлінням ДПС в Одеській області винесено податкове повідомлення-рішення № 0452038-2407-1553-UA51100370000040590, яким визначено ОСОБА_1 суму податкового зобов'язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів житлової нерухомості за 2023 рік у розмірі 54812,70 грн. (а.с. 17, 62).

10 жовтня 2024 року Головним управлінням ДПС в Одеській області винесено податкове повідомлення-рішення № 2004065-2407-1553-UA51100370000040590, яким визначено ОСОБА_1 суму податкового зобов'язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів житлової нерухомості за 2023 рік у розмірі 382985,40 грн. (а.с. 14, 66).

Відповідно до п.п. 265.1.1 п. 265.1 ст. 265 ПК України податок на майно складається з, зокрема, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Згідно п.п. 266.1.1 п. 266.1 ст. 266 ПК України платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.

Відповідно до п.п. 266.2.1 п. 266.2 ст. 266 ПК України об'єктом оподаткування є об'єкт житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його частка.

Згідно п.п 266.3.1 п. 266.3 ст. 266 ПК України базою оподаткування є загальна площа об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток.

Відповідно до п.п. 266.3.2 п. 266.3 ст. 266 ПК України база оподаткування об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, які перебувають у власності фізичних осіб, обчислюється контролюючим органом на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно та/або на підставі оригіналів відповідних документів платника податків, зокрема документів на право власності.

Згідно п.п. 266.4.2 п. 266.4 ст. 266 ПК України сільські, селищні, міські ради встановлюють пільги з податку, що сплачується на відповідній території, з об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, громадських об'єднань, благодійних організацій, релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями). Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, для фізичних осіб визначаються виходячи з їх майнового стану та рівня доходів. Пільги з податку, що сплачується на відповідній території з об'єктів нежитлової нерухомості, встановлюються залежно від майна, яке є об'єктом оподаткування.

Відповідно до п.п. 266.5.1 п. 266.5 ст. 266 ПК України ставки податку для об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються за рішенням сільської, селищної, міської ради залежно від місця розташування (зональності) та типів таких об'єктів нерухомості у розмірі, що не перевищує 1,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 квадратний метр бази оподаткування.

Згідно п.п. 266.7.2 п. 266.7 ст. 266 ПК України податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку, обчисленого згідно з підпунктом 266.7.1 пункту 266.7 цієї статті, разом з детальним розрахунком суми/сум податку, та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються платнику податку контролюючим органом у порядку, визначеному статтею 42 цього Кодексу, до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).

Відповідно до п.п. 266.7.3 п. 266.7 ст. 266 ПК України платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за своєю податковою адресою для проведення звірки даних щодо: об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку; розміру загальної площі об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку; права на користування пільгою із сплати податку; розміру ставки податку; нарахованої суми податку. У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, контролюючий орган за своєю податковою адресою платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

Згідно абз. «а» п.п. 266.10.1, п.п. 266.10.3, п. 266.10 ст. 266 ПК України Податкове зобов'язання за звітний рік з податку сплачується фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. Податкове зобов'язання з цього податку може бути нараховано за податкові (звітні) періоди (роки) в межах строків, визначених пунктом 102.1 статті 102 цього Кодексу.

Відповідно до ст. 10 ПК України до місцевих податків належать: податок на майно; єдиний податок. Місцеві ради в межах повноважень, визначених цим Кодексом, вирішують питання відповідно до вимог цього Кодексу щодо встановлення податку на майно (в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) та встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів, туристичного збору та земельного податку за лісові землі.

Згідно ст. 12 ПК України сільські, селищні, міські ради в межах своїх повноважень приймають рішення про встановлення місцевих податків та зборів та податкових пільг зі сплати місцевих податків і зборів до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та/або зборів, та про внесення змін до таких рішень.

На період дії воєнного чи надзвичайного стану в Україні на територіях, де тимчасово не здійснюють свої повноваження відповідні сільські, селищні, міські ради, рішення про встановлення місцевих податків та/або зборів та/або надання податкових пільг зі сплати місцевих податків та/або зборів мають право приймати відповідні військові адміністрації та військово-цивільні адміністрації у порядку, передбаченому цим Кодексом для сільських, селищних, міських рад.

Встановлення місцевих податків та зборів здійснюється у порядку, визначеному цим Кодексом.

При прийнятті рішення про встановлення місцевих податків та/або зборів обов'язково визначаються об'єкт оподаткування, платник податків і зборів, розмір ставки, податковий період та інші обов'язкові елементи, визначенні статтею 7 цього Кодексу з дотриманням критеріїв, встановлених розділом ХІІ цього Кодексу для відповідного місцевого податку чи збору.

Сільські, селищні, міські ради надсилають у десятиденний строк з дня прийняття рішень, але не пізніше 25 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлених місцевих податків та/або зборів та податкових пільг зі сплати місцевих податків та/або зборів, до контролюючого органу, в якому перебувають на обліку платники відповідних місцевих податків та/або зборів, в електронному вигляді інформацію щодо ставок та податкових пільг зі сплати місцевих податків та/або зборів у порядку та за формою, затвердженими Кабінетом Міністрів України, та копії прийнятих рішень про встановлення місцевих податків та/або зборів та про внесення змін до таких рішень. Якщо в рішенні органу місцевого самоврядування про встановлення місцевих податків та/або зборів, а також податкових пільг з їх сплати не визначено термін його дії, таке рішення є чинним до прийняття нового рішення.

Рішення про встановлення місцевих податків та зборів офіційно оприлюднюється відповідним органом місцевого самоврядування до 25 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та/або зборів або змін (плановий період). В іншому разі норми відповідних рішень застосовуються не раніше початку бюджетного періоду, що настає за плановим періодом.

У разі якщо до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування місцевих податків та/або зборів, сільська, селищна, міська рада не прийняла рішення про встановлення відповідних місцевих податків та/або зборів, що є обов'язковими згідно з нормами цього Кодексу, такі податки та/або збори справляються виходячи з норм цього Кодексу із застосуванням ставок, які діяли до 31 грудня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування таких місцевих податків та/або зборів.

Рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 19.06.2020 року № 567-VII установлено на території Чорноморської міської ради Одеської області ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки згідно з додатком 1.

Пунктом 2 вказаного рішення визначено, що ставки податку для об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються в залежності від зони розташування цих обкатів нерухомості.

Пунктом 3 затверджено зони розташування об'єктів житлової та нежитлової нерухомості на території Чорноморської міської ради Одеської області відповідно до додатку 3.

Рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 01.06.2022 року № 208-VIII внесено зміни в додаток 1 до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 16.06.2020 № 567-VII "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області", виклавши його у новій редакції. (https://od.cmr.gov.ua/documents/32477-pro-vnesennia-zmin-do-risennia-cornomorskoyi-miskoyi-radi-odeskogo-raionu-odeskoyi-oblasti-vid-16062020-567-vii-pro).

Пунктом 2 вказаного рішення визначено, що дане рішення набирає чинності через шість місяців після припинення чи скасування воєнного стану, але не раніше 1 січня 2023 року.

Таким чином, при розрахунку ОСОБА_1 суми податкового зобов'язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів житлової нерухомості за 2023 рік відповідач, Головне управління ДПС в Одеській області, повинно було враховувати ставки та пільги із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, які затверджені рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 16.06.2020 № 567-VII (зі змінами згідно рішення від 01.06.2022 року № 208-VIII).

Згідно додатку 3 до рішення від 19.06.2020 року № 567-VII належні позивачу ОСОБА_1 об'єкти нерухомого майна належать до другої зони (оскільки вулиця Транспортна відсутня в переліку вулиць, які належать до першої зони).

Згідно додатку 1 до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 16.06.2020 № 567-VII (зі змінами згідно рішення від 01.06.2022 року № 208-VIII) належні позивачу ОСОБА_1 об'єкти нерухомого майна належать до коду 12 «Будівлі нежитлові», код 1251 «Будівлі промислові».

При цьому, ставка податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 1 квадратний метр (відсотків розміру мінімальної заробітної плати) для фізичних осіб в зоні 2, згідно рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 16.06.2020 № 567-VII (зі змінами згідно рішення від 01.06.2022 року № 208-VIII) складає 0,150.

Однак, з матеріали справи вбачається, що при визначенні позивачу ОСОБА_1 сум податкового зобов'язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів житлової нерухомості за 2023 рік відповідач, Головне управління ДПС в Одеській області, застосовано ставку податку 1,5 % від мінімальної заробітної плати на 1 січня звітного року (а.с. 67-70), що не узгоджується з приписами п.п. 266.5.1 п. 266.5 ст. 266 ПК України та суперечить ставці податку, визначеній рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 16.06.2020 № 567-VII (зі змінами згідно рішення від 01.06.2022 року № 208-VIII).

В той же час, ані відзив на позовну заяву, ані оскаржувані податкові повідомлення-рішення не містять даних, на підставі яких контролюючим органом застосовано ставку податку 1,5 % від мінімальної заробітної плати на 1 січня звітного року, без урахування ставки податку для об'єктів нежитлової нерухомості, що встановлена за рішенням міської ради залежно від місця розташування (зональності) та типу такого об'єкта нерухомості.

Згідно ч. 2 ст. 77 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Таким чином, ГУ ДПС в Одеській області не доведено правомірності нарахування позивачу ОСОБА_1 сум податкового зобов'язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об'єктів житлової нерухомості за 2023 рік у розмірі, визначеному оскаржуваними податковими повідомленнями-рішеннями.

За таких підстав, суд дійшов висновку, що при прийнятті податкових повідомлень-рішень № 0452036-2407-1553-UA51100370000040590 від 22.05.2024 року, № 0452037-2407-1553-UA51100370000040590 від 22.05.2024 року, № 0452038-2407-1553-UA51100370000040590 від 22.05.2024 року; № 2004065-2407-1553- UA51100370000040590 від 10.10.2024 року, Головне управління ДПС в Одеській області діяло необґрунтовано, тобто без врахування всіх обставин, які мають значення при прийнятті рішень, а відтак спірні рішення є протиправними та підлягають скасуванню.

Відповідно до до ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно ч. 2 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); добросовісно; розсудливо.

Відповідно до ст. 9 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості. Суд розглядає адміністративні справи не інакше як за позовною заявою, поданою відповідно до цього Кодексу, в межах позовних вимог.

Згідно ч. 2 ст. 77 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

Відповідно до ч. 1 ст. 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.

За таких обставин, розглянувши справу в межах заявлених позовних вимог, на підставі наданих сторонами доказів, з урахуванням встановлених фактів, суд вважає, що адміністративний позов є обґрунтованим та підлягає задоволенню в повному обсязі.

При цьому, відповідно до ч. 1 ст. 139 КАС України, з Головного управління ДПС в Одеській області за рахунок його бюджетних асигнувань на користь ОСОБА_1 слід стягнути судові витрати зі сплати судового збору у розмірі 4 036,32 грн. (504 540,15 грн. х 1%) х 0,8), сума, яка підлягала сплаті під час звернення до суду.

Керуючись ст.ст. 2, 6, 8, 9, 12, 77, 90, 132, 139, 242-246, 250, 255 КАС України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , адреса місця проживання: АДРЕСА_2 ) до Головного управління ДПС в Одеській області (код ЄДРПОУ ВП 44069166, адреса місцезнаходження: 65044, м. Одеса, вул. Семінарська, 5) про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, - задовольнити.

Визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення-рішення Головного управління ДПС в Одеській області № 0452036-2407-1553-UA51100370000040590 від 22.05.2024 року, № 0452037-2407-1553- НОМЕР_2 від 22.05.2024 року, № 0452038-2407-1553- НОМЕР_2 від 22.05.2024 року; № 2004065-2407-1553- UA51100370000040590 від 10.10.2024 року.

Стягнути з Головного управління ДПС в Одеській області (код ЄДРПОУ ВП 44069166, адреса місцезнаходження: 65044, м. Одеса, вул. Семінарська, 5) за рахунок його бюджетних асигнувань на користь ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , адреса місця проживання: АДРЕСА_2 ) судові витрати зі сплати судового збору у розмірі 4 036,32 грн. (чотири тисячі тридцять шість гривень 32 копійки).

Рішення може бути оскаржено в порядку та в строки встановлені ст. ст. 295, 297 КАС України.

Рішення набирає законної сили в порядку передбаченому статтею 255 КАС України.

Суддя О.А. Левчук