Справа № 523/20260/24
Номер провадження 3/523/111/25
"08" січня 2025 р. суддя Суворовського районного суду міста Одеси Сувертак І. В., розглянувши матеріали відносно:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , паспорт № НОМЕР_1 , не працює, проживає та зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 ,
- про притягнення до адміністративної відповідальності по ст. 173-2 ч.1 КУпАП,
Встановив:
До Суворовського районного суду м. Одеси надійшов матеріал про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за ознаками ч.1 ст. 173-2 КУпАП.
З протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАД №614470 від 29.11.2024р., вбачається, що 29 листопада 2024 року о 01 год. 00 хв. гр. ОСОБА_1 , перебуваючи за адресою: АДРЕСА_1 , вчинила економічне насилля відносно своїх дітей, так як за їх місцем мешкання відсутня їжа, спальні місця, діти брудні та голодні. Таким чином своїми діями особи, відносно якої складено протокол про адміністративне правопорушення, вчинено насилля в сім'ї.
В судове засідання особа, відносно якої складено протокол про адміністративне правопорушення з'явилася, надала пояснення по суті порушення.
Провина ОСОБА_1 підтверджується матеріалами справи, а саме протоколом про адміністративне правопорушення л.с.1, поясненнями л.с. 13,14 та ін.
При призначенні покарання за вчинене правопорушення, суд враховує характер і ступінь суспільної небезпечності вчиненого правопорушення і особу правопорушника.
Суд вважає необхідним застосувати до ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , паспорт № НОМЕР_1 , адміністративне покарання у вигляді стягнення штрафу в дохід держави у розмірі 200 гривень.
Згідно ст. 40-1 КУпАП судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.
Керуючись ст. ст. 40-1, 173-2 ч.1 КУпАП,
Постановив:
За вчинення ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , паспорт № НОМЕР_1 , адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП, накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в дохід держави у розмірі 200 гривень.
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , паспорт № НОМЕР_1 , судовий збір на користь Державної судової адміністрації України в розмірі 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 605 грн. 60 коп.
Постанова підлягає оскарженню в десятиденний термін в Одеський апеляційний суд.
Постанову може бути звернено до викання протягом трьох місяців з дня набрання нею чинності.
Суддя