Ухвала від 06.01.2025 по справі 243/9612/24

Єд.унік. № 243/9612/24

Провадження № 2/243/199/2025

УХВАЛА

Іменем України

06 січня 2025 м. Слов'янськ

Слов'янський міськрайонний суд Донецької області у складі:

головуючий суддя Воронков Д.В.,

за участю секретаря Коваленка В.В.,

розглянувши у підготовчому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 , а в інтересах якої діє адвокат Попкова Оксана Вікторівна, до Святогірської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області, третя особа - Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно Слов'янської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області Бабак Катерина Юріївна про визнання права власності на житловий будинок

ВСТАНОВИВ:

У листопаді 2024 до суду надійшла вказана позовна заява.

Позивач та її представник до судового засідання не з'явився, від представника надійшла заява про розгляд справи без їх участі.

Представник відповідача до судового засідання не з'явився, про дату та місце розгляду справи повідомлявся належним чином шляхом надіслання судових повісток на офіційну електронну адресу.

Третя особа, яка була належним чином повідомлена про дату та місце розгляду справи повідомлявся належним чином шляхом надіслання судових повісток на офіційну електронну адресу, до судового засідання не з'явилась, відомостей про причини неявки не повідомила.

В підготовчому судовому засіданні встановлено, що спір між сторонами до судового розгляду не врегульований, підстав для залишення позовної заяви без розгляду або закриття провадження у справі немає, клопотань про залучення до участі у справі відповідачів, третіх осіб та інших клопотань до суду не надійшло. Підстав для відкладення підготовчого судового засідання немає.

Відповідно до ст. 43 ЦПК України суд сприяє всебічному і повному з'ясуванню обставин справи.

Отже, у підготовчому судовому засіданні вирішено питання про всі процесуальні дії, що необхідно вчинити до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті, тому підготовче судове засідання підлягає закриттю, а справа призначенню до розгляду по суті.

У зв'язку з триваючою широкомасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України, та продовженням строку дії воєнного стану в Україні, відповідно до ст. 212 ЦПК України, рішення зборів суддів Слов'янського міськрайонного суду Донецької області від 05 травня 2022 року № 6 та наказу голови Слов'янського міськрайонного суду Донецької області «Про впровадження дистанційної роботи на період воєнного стану» № 29-к від 10 травня 2022 року, судове засідання буде проводитися в режимі відео конференції на Інтернет ресурсі https://vkz.court.gov.ua

Керуючись ст.ст. 197, 200 ЦПК України

УХВАЛИВ:

Закрити підготовче провадження у справі за позовом ОСОБА_1 , а в інтересах якої діє адвокат Попкова Оксана Вікторівна, до Святогірської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області, третя особа - Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно Слов'янської міської військової адміністрації Краматорського району Донецької області Бабак Катерина Юріївна про визнання права власності на житловий будинок.

Призначити справу до судового розгляду по суті на 05 лютого 2025 року на 08 годину 40 хвилин в режимі відеоконференції.

В судове засідання викликати учасників справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Слов'янського

міськрайонного суду

Донецької області Д.В. Воронков

Попередній документ
124265501
Наступний документ
124265503
Інформація про рішення:
№ рішення: 124265502
№ справи: 243/9612/24
Дата рішення: 06.01.2025
Дата публікації: 09.01.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Слов'янський міськрайонний суд Донецької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах про захист немайнових прав фізичних осіб, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (27.02.2025)
Дата надходження: 25.11.2024
Предмет позову: про визнання права влісності
Розклад засідань:
06.01.2025 08:20 Слов'янський міськрайонний суд Донецької області
05.02.2025 08:40 Слов'янський міськрайонний суд Донецької області