Справа № 192/3575/24
Провадження № 2/192/339/25
про відкриття провадження у справі
"07" січня 2025 р. суддя Солонянського районного суду Дніпропетровської області Стрельников О. О., ознайомившись в смт Солоне, Солонянського району, Дніпропетровської області з матеріалами позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «УКР КРЕДИТ ФІНАНС», яке знаходиться за адресою: м. Київ, бульв. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407 до ОСОБА_1 , яка мешкає за адресою: АДРЕСА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,
16 грудня 2024 року до суду за допомогою електронного кабінету надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
02 січня 2025 року до суду надійшла інформація про місце проживання (перебування) відповідачки.
07 січня 2025 року недоліки позовної заяви усунено, позовна заява відповідає вимогам встановленим ст.ст. 175, 177 ЦПК України і за даною позовної заявою є підстави для відкриття провадження у справі.
Згідно позовної заяви, справа є незначної складності, і тому є малозначною, та підлягає, у відповідність до ст. 19, ч. 1 ст. 274 ЦПК України, розгляду в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
Керуючись ст.ст. 187, 277 ЦПК України, суддя
Відкрити провадження у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Розглядати справу в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
Призначити перше судове засідання для розгляду справи по суті на 09 год. 30 хв. 05 лютого 2025 року в приміщенні Солонянського районного суду Дніпропетровської області та викликати сторони для участі в судовому засіданні.
Встановити строк для подання відзиву відповідачкою - протягом п'ятнадцяти днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.
Роз'яснити відповідачці, що копія відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, а також, що у разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
У разі подання відзиву відповідачкою, встановити, що позивач має право подати до суду відповідь на відзив в строк до 29 січня 2025 року, а у разі подання відповіді на відзив, відповідачка має право подати заперечення на відповідь в строк до 05 лютого 2025 року.
Роз'яснити сторонам, що до відповіді на відзив і до заперечення застосовуються правила, встановлені частинами третьою - п'ятою статті 178 ЦПК України, в тому числі і щодо надіслання (надання) їх копій іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відповіді або заперечення до суду.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається - https://court.gov.ua/sud0438/.
Учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою сервісу vkz.court.gov.ua, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.
Ухвала набирає законної сили негайно з моменту підписання суддею і оскарженню не підлягає.
Суддя Стрельников О. О.