Рішення від 07.01.2025 по справі 748/4437/24

Провадження №2/748/120/25

Єдиний унікальний№ 748/4437/24

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна та резолютивна частини)

07 січня 2025 року м. Чернігів

Чернігівський районний суд Чернігівської області у складі:

головуючого судді Кухти В.О.,

секретар Крошка І.С.,

з участю представника позивача адвоката Карнауха В.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Чернігові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Територіальної громади в особі Седнівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору з боку відповідача: Приватний нотаріус Чернігівського районного нотаріального округу Чернігівської області Кравченко Тетяна Володимирівна, про визнання заповіту дійсним, -

ВСТАНОВИВ:

Зважаючи на складність справи, суд керуючись ч.6 ст.259, ст.268 ЦПК України вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини та відкласти складання повного рішення на строк 10 днів з дня закінчення розгляду.

Виходячи з наведеного, керуючись ст. ст. 259, 268 ЦПК України, суд -

Вирішив:

У задоволенні позову ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , місце проживання: АДРЕСА_1 ) до Седнівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області (код ЄДРПОУ 04412550, місцезнаходження: Чернігівська область, Чернігівський район, с. Седнів, вул. Я.Лизогуба, 21), третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору з боку відповідача: Приватний нотаріус Чернігівського районного нотаріального округу Чернігівської області Кравченко Тетяна Володимирівна, про визнання заповіту дійсним - відмовити в повному обсязі.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до Чернігівського апеляційного суду через Чернігівський районний суд Чернігівської області протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Учасник справи, якому рішення суду не було вручено у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому рішення суду.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Суддя В.О.Кухта

Попередній документ
124245594
Наступний документ
124245596
Інформація про рішення:
№ рішення: 124245595
№ справи: 748/4437/24
Дата рішення: 07.01.2025
Дата публікації: 08.01.2025
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Чернігівський районний суд Чернігівської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них; за заповітом
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (07.01.2025)
Дата надходження: 16.10.2024
Предмет позову: про визнання заповіту дійсним
Розклад засідань:
18.11.2024 11:00 Чернігівський районний суд Чернігівської області
09.12.2024 09:00 Чернігівський районний суд Чернігівської області
07.01.2025 12:00 Чернігівський районний суд Чернігівської області