ЄУН № 203/115/24
Провадження 2/201/2221/2024
19 грудня 2024 року Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська в складі:
головуючого - судді Покопцевої Д.О.,
при секретарі - Тоцькій Л.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська в м. Дніпрі цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «РОСВЕН ІНВЕСТ Україна» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -
В провадженні перебуває зазначена цивільна справа.
Позивачем як фактором заявлені вимоги про стягнення з відповідача заборгованості за кредитним договором № 2933697 від 13.02.2022р., укладеним із ТОВ «ЛІНЕУРА УКРАЇНА.
Відповідач надав письмові заперечення (а.с.68), де, зокрема, зазначив, що позивачем не надано доказів отримання ним (позивачем) кредитних коштів від первісного кредитора - ТОВ «ЛІНЕУРА УКРАЇНА».
В матеріалах справи мається паперова копія кредитного договору, укладеного в електронній формі, підписана клієнтом ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , паспорт серії НОМЕР_2 , за допомогою електронного підпису одноразовим ідентифікатором. В цьому договорі вказані реквізити належного клієнту платіжного засобу для перерахування коштів за договором: № НОМЕР_3 .
Також міститься розрахунок заборгованості за кредитним договором, з якого випливає, що позичальником ОСОБА_1 вносилися грошові кошти для погашення заборгованості.
404170 є дійсним номером BIN картки платіжної системи VISA банка-емітента First Ukrainian International Bank (укр. Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ), який є гарантом фінансових зобов'язань з використання цієї картки як платіжного засобу.
Тому на підставі ч. 7 ст. 81 ЦПК України суд вважає необхідним витребувати від Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) виписку щодо руху грошових коштів 13.02.2022р. по картці № НОМЕР_3 ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , серія паспорту НОМЕР_4 .
Керуючись ч.7 ст. 81 ЦПК України, суд, -
Витребувати від Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) (вул. Андріївська, 4 м. Київ, Україна, 04070) виписку про рух грошових коштів 13 лютого 2022 року по картці № НОМЕР_3 ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_1 , серія паспорту НОМЕР_4 .
Витребувані докази надати суду протягом 15 днів з дня отримання даної ухвали суду.
Роз'яснити, що особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом 10 днів з дня вручення ухвали.
У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені ЦПК України (ст. 144,146,148).
Розгляд справи відкласти на 06 березня 2025 року на 14.30 год.
Ухвала оскарженню не підлягає, її повний текст буде виготовлено впродовж 5 днів.
Суддя: Д.О. Покопцева