Справа № 229/4078/24
Провадження № 2/229/1521/2024
30.09.2024 року Дружківський міський суд Донецької області
У складі судді Хомченко Л.І.
За участю позивача ОСОБА_1
Представника позивача Гуревича Р.Г.
Представника відповідача ОСОБА_2
розглянув у відкритому судовому засіданні у залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_3 який діє в інтересах ОСОБА_1 до ПАТ "Державний ощадний банк України" про зобов'язання вчинити певні дії,
Зважаючи на складність у викладенні повної ухвали суду пов'язаного з потребою в обґрунтуванні доводів сторін на що може бути витрачено значний час суд вважає на необхідне постановити вступну та резолютивну частину ухвали,
Витребувати з Міністерства соціальної політики (01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10 Е-mail: infozapit@mlsp.gov.ua) відомості з Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб інформацію (персональні дані) про взятих на облік осіб, які переміщуються з районів проведення воєнних (бойових) дій, щодо: позивача: громадянина україни
ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , зареєстрованої АДРЕСА_1
Витребувати зі Східного міжрегіонального управління міністерства юстиції України (м. Харків) (info@sm.minjust.gov.ua) інформацію щодо наявності або відсутності актового запису про смерть щодо:
позивача - ОСОБА_1
ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , зареєстрованої АДРЕСА_1
Вказану інформацію надати у строк не пізніше п'яти днів з дня отримання вказаної ухвали та надіслати на адресу суду: Донецька область, м. Дружківка, вул. Енгельса,45, Е-mail: inbox@dr.dn.court.gov.ua.
Витребувати з Державної прикордонної служби України інформацію щодо перетину позивачем - громадянином України
- ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , зареєстрованої АДРЕСА_1
в період з 24 лютого 2022 року .
Вказану інформацію надати у строк не пізніше п'яти днів з дня отримання вказаної ухвали та надіслати на адресу суду: Донецька область, м. Дружківка, вул. Енгельса,45, Е-mail: inbox@dr.dn.court.gov.ua.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
30 вересня 2024 р.