Справа № 369/13354/24
Провадження № 3/369/6954/24
Іменем України
21.10.2024 року м. Київ
Суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Омельченко Мирослава Миколаївна, розглянувши справу, що надійшла з ВП № 5 Бучанського РУП ГУНП в Київській області, стосовно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, РНОКПП НОМЕР_1 , який зареєстрований в АДРЕСА_1 , як тимчасово переміщена особа зареєстрований в АДРЕСА_2 , та тимчасово проживає в АДРЕСА_3 , за ст. 124, ст. 122-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
встановила:
23.07.2024 року о 21.31 водій ОСОБА_2 керував автомобілем «Renault Megane», р/н НОМЕР_2 , по вул. Райдужній, 147 в с. Софіївська Борщагівка Бучанського району Київської області та під час руху заднім ходом не впевнився в безпеці та зіткнувся керованою ним автівкою з автомобілем «Cadillac ATS», р/н НОМЕР_3 , яку припаркувала ОСОБА_3 , після зіткнення водія ОСОБА_4 залишив місце ДТП, при зіткненні транспортні засоби отримали механічні пошкодження.
Своїми діями водій ОСОБА_4 порушив п. 10.9, «а» п. 2.10 ПДР, чим вчинив адміністративні правопорушення, передбачені ст. 124,122-4 КУпАП.
У судове засідання ОСОБА_4 не прибув, від підпису у протоколах відмовився, тому розгляд справи за протоколами було проведено без участі ОСОБА_4 на підставі доданих до протоколів документів, при дослідженні яких з'ясовано, що «102» на місце ДТП викликала ОСОБА_5 , якій очевидець ОСОБА_6 повідомив, що він побачив автомобільз номерним знаком р/н НОМЕР_2 , водій якого здавав задом та вдарив припарковану машину «Cadillac, р/н НОМЕР_3 , на прохання зупинитися водій зупинився, на вигляд був у п'яному та неадекватному стані, зник з місця аварії.
За наведеного роблю висновок, що дії ОСОБА_4 відповідають складу адміністративних правопорушень, передбачених ст. 124, ст. 122-4 КУпАП, за вчинене на нього, з урахуванням ст. 36 КУпАП, накладається адміністративне стягнення - штраф.
Враховуючи викладене та керуючись ст. 36, 40-1, 124, 122-4, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
постановила:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення (протоколи серії ААД № 683921, ААД № 682277 від 23.07.2024 року) та накласти на нього адміністративне стягнення - штраф розміром 200 (двісті) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 (три тисячі чотириста) грн.
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір у сумі 605 (шістсот п'ять) грн 50 коп.
Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Києво-Святошинський районний суд Київської області протягом десяти днів з дня її винесення.
Строк пред'явлення постанови до виконання - три місяці з дня її винесення.
Штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження постанови - не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.
Штраф вноситься порушником в установу банку України, документ, що підтверджує його сплату, або його копія не пізніше трьох робочих днів після закінчення строку, вказаного вище, надсилається порушником до Києво-Святошинського районного суду Київської області.
У разі примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу у сумі 6800 (шість вісімсот) грн.
Суддя Мирослава ОМЕЛЬЧЕНКО