Ухвала від 30.12.2024 по справі 295/18214/24

Справа №295/18214/24

Категорія 67

2/295/4158/24

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

та призначення підготовчого судового засідання

30.12.2024 року м. Житомир

Суддя Богунського районного суду м. Житомира Перекупка І.Г., вирішуючи питання про відкриття провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до ОСОБА_2 ( АДРЕСА_2 ) про поділ спільного майна подружжя, -

ВСТАНОВИВ:

Позивачка звернулася до суду з позовною заявою, в якій просить: визнати майно - житловий будинок з побутовими спорудами загальною площею 53.30 кв.м., що знаходиться за адресою: АДРЕСА_3 , земельну ділянку площею 0,0981 га, кадастровий номер 1810136300:10:069:0027, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: АДРЕСА_3 та легковий автомобіль TOYOTA COROLLA VERSO, універсал-б, державний номер НОМЕР_1 , 2004 року випуску, сірого кольору, VIN код - НОМЕР_2 , спільною сумісною власністю ОСОБА_1 та ОСОБА_2 ; в порядку поділу спільно нажитого майна подружжя визнати право власності за ОСОБА_1 на 1/2 частину житлового будинку з побутовими спорудами загальною площею 53,30 кв.м., що знаходиться за адресою: АДРЕСА_3 та на 1/2 частину земельної ділянки площею 0,0981 га, кадастровий номер 1810136300:10:069:0027, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: АДРЕСА_3 ; в порядку поділу спільно нажитого майна подружжя стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 грошову компенсацію вартості 1/2 частки у праві спільної сумісної власності на автомобіль марки TOYOTA COROLLA VERSO, універсал-б, державний номер НОМЕР_1 , 2004 року випуску, сірого кольору, VIN код - НОМЕР_2 , в сумі, що буде визначена на підставі автотоварознавчої експертизи; стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 понесені судові витрати.

25.12.2024 на виконання вимог ч. 6 ст. 187 ЦПК України на адресу суду надійшла інформація про зареєстроване місце проживання відповідача.

Згідно наказу № 176-В від 12.12.2024 року судді ОСОБА_3 надано дні відпочинку з 23.12.2024 по 27.12.2024 включно, в порядку компенсації за роботу у вихідні дні.

Позовна заява відповідає вимогам ст. 175 ЦПК України, спір підвідомчий районному суду.

Підстав для залишення заяви без руху, повернення та відмови у відкритті провадження у справі, передбачених ст. 185, ст. 186 ЦПК України, не вбачається.

Відповідно до ст. 19 ЦПК України, цивільне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку: наказного провадження; позовного провадження (загального або спрощеного); окремого провадження.

Відповідно до ст. 274 ЦПК України, справа підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження.

Керуючись ст.ст. 19, 175, 177, 187, 274, 353, 354 ЦПК України, суддя

ПОСТАНОВИВ:

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити загальне позовне провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спільного майна подружжя.

Призначити підготовче засідання на 15:30 год. 05 лютого 2025 року, викликати сторін до Богунського районного суду м. Житомира за адресою: м. Житомир, м-н Соборний, буд. 1, зал № 2-Б-4.

Одночасно з копією цієї ухвали відповідачу надсилається копія позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Відповідно до вимог ч.ч. 1, 2 ст. 174 ЦПК України при розгляді справи судом у порядку позовного провадження учасники справи викладають письмово свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення та міркування щодо предмета спору виключно у заявах по суті справи, визначених цим Кодексом. Заявами по суті справи є: позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву.

Відповідач має право подати до суду письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються, який викладається у відзиві на позовну заяву. Вимоги до відзиву на позовну заяву встановлені ст. 178 ЦПК України.

Встановити відповідачу строк 20 днів з дня вручення копії ухвали про відкриття провадження у справі для подачі відзиву на позов та доказів, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем. У разі подання відповідачем до суду відзиву на позовну заяву до нього повинні бути долучені документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.

В разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк, без поважних причин, справа буде розглянута за наявними матеріалами.

Позивач має право надати відповідь на відзив на протязі 5 днів з моменту отримання відзиву.

Відповідач має право подати заперечення на відповідь на відзив на протязі 5 днів з моменту отримання відповіді на відзив.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається за електронною адресою https://court.gov.ua/sud0604/ на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя І.Г. Перекупка

Попередній документ
124139563
Наступний документ
124139565
Інформація про рішення:
№ рішення: 124139564
№ справи: 295/18214/24
Дата рішення: 30.12.2024
Дата публікації: 31.12.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Богунський районний суд м. Житомира
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (30.12.2024)
Дата надходження: 06.12.2024
Предмет позову: поділ спільного майна подружжя
Розклад засідань:
05.02.2025 15:30 Богунський районний суд м. Житомира
10.03.2025 11:30 Богунський районний суд м. Житомира