Ухвала від 28.10.2024 по справі 761/12005/24

Справа № 761/12005/24

Провадження № 1-в/761/513/2024

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28 жовтня 2024 року місто Київ

Суддя Шевченківського районного суду міста Києва ОСОБА_2, розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Києві матеріали подання Шевченківського РВ філії Державної установи "Центр пробації" у м. Києві та Київській області про розстрочку виплати несплаченої суми штрафу відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , засудженого 20 травня 2024 року Шевченківським районним судом міста Києва за ч. 2 ст. 309 КК України

УСТАНОВИВ:

До суду надійшли матеріали подання Шевченківського РВ філії Державної установи "Центр пробації" у м. Києві та Київській області про розстрочку виплати несплаченої суми штрафу відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , засудженого 20 травня 2024 року Шевченківським районним судом міста Києва за ч. 2 ст. 309 КК України до штрафу в розмірі 5000 (п'ять тисяч) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850000 грн.

28 жовтня 2024 року надійшов лист Шевченківського РВ філії Державної установи "Центр пробації" у м. Києві та Київській області про повернення без виконання подання про розстрочку виплати несплаченої суми штрафу відносно ОСОБА_1 у зв'язку із повною сплатою.

Дослідивши подання та додані до нього матеріали, суд дійшов наступного висновку.

Відповідно до ст. 537, 539 КПК України, питання, які виникають під час та після виконання вироку вирішується судом, який ухвалив вирок за клопотанням (поданням) прокурора, засудженого, його захисника, законного представника, органу або установи виконання покарань, а також інших осіб, установ або органів у випадках, встановлених законом.

Частиною 6 ст. 9 КПК України встановлено, що у випадках, коли положення цього Кодексу не регулюють або неоднозначно регулюють питання кримінального провадження, застосовуються загальні засади кримінального провадження, визначені частиною першою статті 7 цього Кодексу, зокрема принцип диспозитивності.

У свою чергу, згідно зі ст. 26 КПК України сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та у спосіб, передбачених цим Кодексом. При цьому, суд у кримінальному провадженні вирішує лише ті питання, що винесені на його розгляд сторонами та віднесені до його повноважень цим Кодексом.

Враховуючи викладене, суд дійшов висновку про необхідність залишення подання без розгляду, у зв'язку із не підтриманням суб'єктом звернення.

Керуючись ст.80 КК України, ст.539 КПК України, ст.152 КВК Українист. 539 КПК України, ст. 26 КВК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Подання Шевченківського РВ філії Державної установи "Центр пробації" у м. Києві та Київській області про розстрочку виплати несплаченої суми штрафу відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , засудженого 20 травня 2024 року Шевченківським районним судом міста Києва за ч. 2 ст. 309 КК України до штрафу в розмірі 5000 (п'ять тисяч) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850000 грн - залишити без розгляду.

Ухвала суду може бути оскаржена протягом семи діб з моменту її оголошення до Київського апеляційного суду через Шевченківський районний суд м. Києва.

Суддя ОСОБА_2

Попередній документ
124128966
Наступний документ
124128971
Інформація про рішення:
№ рішення: 124128967
№ справи: 761/12005/24
Дата рішення: 28.10.2024
Дата публікації: 31.12.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Шевченківський районний суд міста Києва
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях; про розстрочку виплати несплаченої суми штрафу
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (28.10.2024)
Результат розгляду: інше
Дата надходження: 14.10.2024
Розклад засідань:
20.05.2024 12:00 Шевченківський районний суд міста Києва
28.10.2024 10:45 Шевченківський районний суд міста Києва
Учасники справи:
головуючий суддя:
КОВТУНЕНКО ВАДИМ ОЛЕКСІЙОВИЧ
суддя-доповідач:
КОВТУНЕНКО ВАДИМ ОЛЕКСІЙОВИЧ
захисник:
Дейнегін С.М.
обвинувачений:
Субботін Артем Леонідович