Комінтернівський районий суд м.Харкова
Номер провадження № 1-в/641/327/2024 Справа № 641/4264/24
26 грудня 2024 року Комінтернівський районний суд м. Харкова у складі:
головуючого - судді ОСОБА_1 ,
за участі прокурора - ОСОБА_2 ,
засудженого - ОСОБА_3 ,
секретаря - ОСОБА_4 ,
розглянувши подання про направлення до місця відбування покарання, що надійшло зі Слобідського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області стосовно ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , засудженого 28.06.2024 року Комінтернівським районним судом м. Харкова за ч. 1 ст. 309 КК України до покарання у виді 1 року обмеження волі, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,-
В зв'язку з тим, що складання судового рішення у формі ухвали вимагає значного часу, суд, керуючись ч. 2 ст. 376 КПК України, обмежується складанням і оголошенням резолютивної частини.
Керуючись ст. 376 КПК України, -
Подання Слобідського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області про направлення засудженого ОСОБА_3 до місця відбування покарання - задовольнити.
Затримати ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , засудженого вироком Комінтернівського районного суду м. Харкова від 28.06.2024 р. за ч. 1 ст. 309 КК України до покарання у вигляді обмеження волі на строк 1 рік та направити ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 до місця відбування покарання, призначеного вироком Комінтернівського районного суду м. Харкова від 28.06.2024 року, в порядку, встановленому для осіб, засуджених до позбавлення волі.
Строк відбування покарання ОСОБА_3 рахувати з моменту його затримання.
Після прибуття ОСОБА_3 до виправного центру - звільнити його з-під варти.
Виконання ухвали в частині затримання та доставлення засудженого ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , до місця відбування покарання покласти на ВП № 2 ХРУП № 1 ГУ НП в Харківській області
Копію ухвали направити до ВП № 2 ХРУП № 1 ГУ НП в Харківській області для виконання.
Ухвалу може бути оскаржено до Харківського апеляційного суду через Комінтернівський районний суд м. Харкова протягом семи днів з моменту проголошення.
Cуддя- ОСОБА_1