справа № 361/5479/24
провадження № 1-кс/361/2470/24
26.12.2024
26 грудня 2024 року м. Бровари
Слідчий суддя Броварського міськрайонного суду Київської області ОСОБА_1 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Бровари клопотання слідчого СВ Броварського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Київській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_2 , погоджене прокурором Броварської окружної прокуратури Київської області ОСОБА_3 , про надання дозволу на проведення обшуку в кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42023112130000195 від 13 грудня 2023 року, -
встановив:
26 грудня 2024 року до суду надійшло зазначене клопотання. Цього ж дня до суду надійшла заява прокурора Броварської окружної прокуратури Київської області ОСОБА_4 про повернення на доопрацювання вказаного клопотання.
Статтею 22 КПК України передбачено, що кримінальне провадження здійснюється на основі змагальності, що передбачає самостійне обстоювання стороною обвинувачення і стороною захисту їхніх правових позицій, прав, свобод і законних інтересів засобами, передбаченими цим Кодексом. Сторони кримінального провадження мають рівні права на збирання та подання до суду речей, документів, інших доказів, клопотань, скарг, а також на реалізацію інших процесуальних прав, передбачених КПК України. Як зазначено в частині першій статті 26 КПК України, сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та в спосіб, передбачених цим Кодексом; за змістом частини третьої цієї статті, слідчий суддя вирішує лише питання, винесені на його розгляд сторонами та віднесені Кримінальним процесуальним кодексом України до його повноважень.
Заява прокурора, з урахуванням принципу диспозитивності, зумовлює повернення клопотання про надання дозволу на проведення обшуку в кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42023112130000195 від 13 грудня 2023 року, на доопрацювання.
Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 22, 26, 309 КПК України, слідчий суддя, -
постановив:
Заяву прокурора Броварської окружної прокуратури Київської області ОСОБА_4 задовольнити.
Клопотання слідчого СВ Броварського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Київській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_2 , погоджене прокурором Броварської окружної прокуратури Київської області ОСОБА_3 , про надання дозволу на проведення огляду житла чи іншого володіння особи в кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42023112130000195 від 13 грудня 2023 року, повернути особі, яка його подала.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1