Справа № 359/4755/24
№ 1-КС/359/929/2024
Іменем України
10 травня 2024 року м. Бориспіль
Слідчий суддя Бориспільського міськрайонного суду Київської області ОСОБА_1 , при секретарі - ОСОБА_2 , розглянувши у закритому судовому засіданні у приміщенні Бориспільського міськрайонного суду Київської області клопотання старшого слідчого СВ Бориспільського РУП ГУ НП в Київській області ОСОБА_3 про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою щодо підозрюваного у кримінальному провадженні №12024111100000799 від 10.04.2024 року за ч.4 ст.191 КК України ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, уродженця села Сіони Тіанетського району, Республіки Грузія, останнє відоме зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 ,-
09.05.2024 старший слідчий Бориспільського РУП ГУ НП в Київській області ОСОБА_3 звернувся до Бориспільського міськрайонного суду з даним клопотанням, у якому просив суд застосувати до підозрюваного ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , запобіжний захід у виді тримання під вартою.
Одночасно до Бориспільського міськрайонного суду подано клопотання про дозвіл на затримання підозрюваного з метою його приводу, для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою у Бориспільському міськрайонному суді Київської області.
Ухвалою слідчого судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області від 1-10.05.2024 клопотання старшого слідчого Бориспільського РУП ОСОБА_5 задоволено, надано дозвіл на затримання підозрюваного ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , строк дії ухвали визначено до 10.11.2024 включно.
Оскільки в силу вимог ч.1 ст.191 КПК України затримана на підставі ухвали слідчого судді особа не пізніше тридцяти шести годин з моменту затримання повинна бути доставлена до слідчого судді, суду, який постановив ухвалу про дозвіл на затримання з метою приводу, вважаю за доцільне зупинити провадження у справі до виконання вищевказаної ухвали, а саме: затримання та приводу підозрюваного до слідчого судді для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, або добровільного з'явлення підозрюваного до слідчого судді.
На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 2, 7, 184, 186, 187, 189, 309 Кримінального процесуального кодексу України, -
Зупинити провадження у справі до затримання та приводу (добровільного з'явлення) підозрюваного ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Ухвала слідчого судді самостійному апеляційному оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_6