Судовий наказ від 25.12.2024 по справі 296/11756/24

Справа № 296/11756/24

2-н/296/1243/24

СУДОВИЙНАКАЗ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 грудня 2024 рокум.Житомир

Суддя Корольовського районного суду міста Житомира Рожкова О.С., розглянувши без судового засідання і повідомлення заявника і боржника заяву Комунального підприємства "Житомирводоканал" Житомирської міської ради про видачу судового наказу про стягнення із ОСОБА_1 заборгованості за надані послуги з водопостачання та водовідведення,

УСТАНОВИВ:

19.12.2024 представник Комунального підприємства "Житомирводоканал" Житомирської міської ради Ковальчук М.Р. звернувся до Корольовського районного суду міста Житомира із заявою про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за послуги з водопостачання та водовідведення за адресою: АДРЕСА_1 , за період з січня 2022 по листопад 2024 року у розмірі 28 931,29 гривень.

Заява про видачу судового наказу підсудна Корольовському районному суду міста Житомира, за формою та змістом відповідає вимогам статті 163 Цивільного процесуального кодексу України, оплачена судовим збором у розмірі, встановленому законом.

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 161 Цивільного процесуального кодексу України судовий наказ може бути видано, якщо заявлено вимогу про стягнення заборгованості, зокрема, за оплату житлово-комунальних послуг.

Керуючись статтями 160, 161, 167, 168, 170 Цивільного процесуального кодексу України, суддя Корольовського районного суду міста Житомира -

УХВАЛИВ:

1. Стягнути з ОСОБА_1 на користь Комунального підприємства "Житомирводоканал" Житомирської міської ради заборгованість за послуги з водопостачання та водовідведення за період з січня 2022 по листопад 2024 року у розмірі 28 931 гривень 29 коп. та витрати зі сплати судового збору у розмірі 302 гривень 80 коп.

2. Судовий наказ протягом п'яти днів з дня набрання судовим наказом законної сили надіслати стягувачу до його електронного кабінету, а в разі відсутності електронного кабінету - рекомендованим листом із повідомленням про вручення чи цінним листом.

3. Копію судового наказу разом з копією заяви стягувача про видачу судового наказу разом з доданими до неї документами надсилати боржникові рекомендованим листом із повідомленням про вручення чи цінним листом з описом вкладеного.

4. Боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до нього документів подати заяву про його скасування, яка за формою та змістом має відповідати вимогам статті 170 Цивільного процесуального кодексу України.

5. У разі ненадходження до суду заяви про скасування судового наказу протягом п'яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.

6. Інформація про видачу судового наказу міститься в Єдиному державному реєстрі судових рішень за веб-адресою - http://reyestr.court.gov.ua.

Дата набрання судовим наказом законної сили : ________________________________

Строк пред'явлення судового наказу до виконання ______________________________

Дата видачі судового наказу стягувачу : _______________________________________

Стягувач:

Комунальне підприємство "Житомирводоканал" Житомирської міської ради

зареєстроване місцезнаходження за адресою:

10005, м. Житомир, вул. Чуднівська, 120,

ЄДРПОУ 03344065

Боржник:

ОСОБА_1 ,

ІНФОРМАЦІЯ_1

зареєстроване місце проживання за адресою:

АДРЕСА_1 ,

РНОКПП НОМЕР_1

Суддя Олена РОЖКОВА

Попередній документ
124069991
Наступний документ
124069993
Інформація про рішення:
№ рішення: 124069992
№ справи: 296/11756/24
Дата рішення: 25.12.2024
Дата публікації: 30.12.2024
Форма документу: Судовий наказ
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Корольовський районний суд м. Житомира
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи наказного провадження; Справи щодо стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (20.02.2025)
Дата надходження: 19.12.2024
Предмет позову: про видачу судового наказу про стягнення боргу за водопостачання та водовідведення