Ухвала від 25.12.2024 по справі 702/929/24

Справа № 702/929/24

Провадження № 2-сз/702/4/24

УХВАЛА

про повернення судового збору

25.12.2024 м. Монастирище

Суддя Монастирищенського районного суду Черкаської області Максименко Д. Р., розглянувши клопотання представника позивача Канак Маргарити Сергіївни про повернення судового збору, сплаченого у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Монастирищенського районного суду Черкаської області перебували матеріали справи за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Ухвалою суду від 10.10.2024 відмовлено у відкритті провадження у справі. Питання повернення судового збору заявнику не вирішувалося у зв'язку із відсутністю відповідного клопотання.

Відповідно до платіжної інструкції кредитового переказу коштів АТ «Сенс Банк» № 80388 від 30.08.2024 Товариством з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» за подання до суду позовної заяви про стягнення заборгованості за кредитним договором було сплачено судовий збір в сумі 3028 грн (а. с. 1).

Згідно з п. 3 ч. 1 ст. 7 Закону України «Про судовий збір» сплачена сума судового збору повертається ухвалою суду за клопотанням особи яка його сплатила в разі відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.

Оскільки позивачем за подання до суду позовної заяви про стягнення заборгованості за кредитним договором сплачено судовий збір, ухвалою суду відмовлено у відкритті провадження у справі, питання повернення судового збору судом не вирішувалося, суд вважає, що клопотання представника позивача Канак М. С. підлягає до задоволення.

На підставі викладеного та керуючись Законом України «Про судовий збір», ст. 258-260, 353 ЦПК України, суддя

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання представника позивача Канак Маргарити Сергіївни про повернення судового збору, сплаченого у цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором задовольнити.

Повернути Товариству з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Європейська агенція з повернення боргів» з державного бюджету судовий збір, сплачений за подання до суду позовної заяви у розмірі 3028 (три тисячі двадцять вісім) гривень відповідно до платіжної інструкції кредитового переказу коштів АТ «Сенс Банк» № 80388 від 30.08.2024.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя Дмитро МАКСИМЕНКО

Попередній документ
124046274
Наступний документ
124046276
Інформація про рішення:
№ рішення: 124046275
№ справи: 702/929/24
Дата рішення: 25.12.2024
Дата публікації: 27.12.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Монастирищенський районний суд Черкаської області
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Інші процесуальні питання
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (25.12.2024)
Дата надходження: 18.12.2024