Справа № 522/21736/19
Провадження № 6/522/706/24
23 грудня 2024 року м. Одеса
Суддя Приморського районного суду м. Одеси Науменко А.В., дослідивши матеріали заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Цикл фінанс» про заміну стягувача у виконавчому провадженні, заінтересовані особи: АТ «ОТП Банк», ОСОБА_1 , Перший Приморський відділ державної виконавчої служби у місті Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса)
16.12.2024 року від Товариства з обмеженою відповідальністю «Цикл фінанс» надійшла заява про заміну стягувача у виконавчому провадженні, заінтересовані особи: АТ «ОТП Банк», ОСОБА_1 , Перший Приморський відділ державної виконавчої служби у місті Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса)
Згідно зі ч.1 ст.442 ЦПК України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює таку сторону її правонаступником.
Згідно зі ч.5 ст.442 ЦПК України положення цієї статті застосовуються також у випадку необхідності заміни боржника або стягувача у виконавчому листі до відкриття виконавчого провадження.
Заяву про заміну сторони її правонаступником може подати сторона (заінтересована особа), державний або приватний виконавець.
За формою і змістом заява відповідає вимогам ст. 442 ЦПК України, а тому заяву слід призначити до розгляду в судовому засіданні.
Керуючись ст. 442 ЦПК України, -
Прийняти заяву від Товариства з обмеженою відповідальністю «Цикл фінанс» про заміну стягувача у виконавчому провадженні, заінтересовані особи: АТ «ОТП Банк», ОСОБА_1 , Перший Приморський відділ державної виконавчої служби у місті Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) та призначити справу до судового розгляду на 26 грудня 2024 року о 10 годині 30 хвилин, у залі засідань № 215, в приміщенні Приморського районного суду м. Одеси за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Балківська, 33
Копію ухвали суду надіслати особам, які беруть участь у справі.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному веб-порталі судової влади України за веб-адресою http://court.gov.ua/fair/sud2606.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя А.В. Науменко