23 грудня 2024 року Справа 160/9915/24
Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Сластьон А.О., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії, -
16 квітня 2024 року ОСОБА_1 звернулася до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про:
-визнання незаконними дій щодо відмови в перерахунку пенсії за період з 01 січня 2016 року по 31 грудня 2018 року на найбільш вигідних умовах згідно зі ст. 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування";
-зобов'язання зробити перерахунок пенсії станом на 01 квітня 2018 року на найбільш вигідних умовах для позивача, провести індексацію пенсії згідно з п. 2 ст. 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" з 2018 року по 2024 рік включно, яка проводиться щорічно станом на 01 березня, з урахуванням проведення перерахунку пенсії на найбільш вигідних умовах станом на 01 квітня 2018 року, та виплатити пенсію в повному розмірі з урахуванням компенсації втрати частини доходів, в тому числі індексації.
Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 16 травня 2024 року відкрите спрощене провадження у справі без виклику сторін.
Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 09 вересня 2024 року закрите провадження у справі №160/9915/24 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії.
Постановою Третього апеляційного адміністративного суду від 03 грудня 2024 року у справі № 160/9915/24 ухвалу Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 09 вересня 2024 року у справі №160/9915/24 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання дій протиправними, зобов'язання вчинити певні дії скасовано та направлено справу №160/9915/24 до суду першої інстанції для продовження розгляду.
Протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 20.12.2024 року справу №160/9915/24 передано до розгляду судді Сластьон А.О.
Отже, суд вирішив продовжити розгляд справи №160/9915/24 за позовною заявою ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання дій протиправним та зобов'язання вчинити певні дії.
Керуючись статтями 243, 248, 257, 259-262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
1. Продовжити розгляд справи №160/9915/24 за позовною заявою ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання дій протиправним та зобов'язання вчинити певні дії.
2. Роз'яснити учасникам справи про можливість отримання інформації по справі, що розглядається, на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: https://adm.dp.court.gov.ua/sud0470/ .
3. Копії даної ухвали направити особам, які беруть участь у справі, відповідачу разом з ухвалою надіслати копію позовної заяви.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя А.О. Сластьон