Справа № 202/27159/13-ц
Провадження № 2-во/202/178/24
Іменем України
20 грудня 2024 року м. Дніпро
Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська у складі:
головуючого судді Дребот І.Я.,
за участю секретаря судового засідання Владимирова О.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Дніпрі заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у рішенні Індустріального районного суду міста Дніпропетровська, ухваленому по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про стягнення аліментів, -
В провадженні Індустріального районного суду м. Дніпропетровська перебувала цивільна справа за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про стягнення аліментів.
Рішення було складене 05.07.2013 року.
15.12.2024 року ОСОБА_1 була подана заява про виправлення описки.
При виготовленні рішення суду допущено описку, а саме в шостому абзаці описової частини рішення невірно зазначено ім'я сина сторін " ОСОБА_3 " замість вірного " ОСОБА_3 ". Також, у другому абзаці резолютивної частини рішення невірно зазначено "на утриманні сина ОСОБА_1 " замість вірного "на утримання сина ОСОБА_3 ".
У відповідності до ч. 1 ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Згідно з ч. 2 ст. 269 ЦПК України питання про внесення виправлень вирішується судом без повідомлення учасників справи.
Дослідивши матеріали справи, та враховуючи те, що описка допущена у рішенні суду є технічною, допущена помилково, суд вважає, що вищевказана описка підлягає виправленню.
Керуючись ст. 269 ЦПК України, суд, -
Заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у рішенні Індустріального районного суду міста Дніпропетровська, ухваленому по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про стягнення аліментів - задовольнити.
Виправити описку, допущену в рішенні Індустріального районного суду міста Дніпропетровська від 05.07.2013 року, ухваленому по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про стягнення аліментів.
В шостому абзаці описової частини рішення вважати вірним " ОСОБА_3 ", замість невірного " ОСОБА_3 ".
У другому абзаці резолютивної частини рішення вважати вірним "на утримання сина ОСОБА_3 ", замість невірного "на утриманні сина ОСОБА_1 ".
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпровського апеляційного суду через Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська шляхом подачі в 15-ти денний строк з дня складення ухвали апеляційної скарги.
Суддя І.Я. Дребот