Ухвала від 20.12.2024 по справі 484/5992/23

Справа №: 484/5992/23

Провадження №: 1-в/484/155/24

Ухвала

іменем України

20.12.2024 року м. Первомайськ

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області в складі:

головуючого - судді ОСОБА_1 ,

секретаря судового засідання - ОСОБА_2 ,

за участю прокурора - ОСОБА_3 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Первомайську подання начальника Первомайського РВ філії ДУ "Центр пробації" в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях ОСОБА_4 про звільнення від покарання ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Первомайська Миколаївської області, громадянина України, освіта середня спеціальна, не працюючого, неодруженого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , засудженого 22.11.2023 року Первомайським міськрайонним судом Миколаївської області за ч.1 ст. 310, ч. 1 ст. 309 КК України до 2 років обмеження волі, відповідно до ст. 75 КК України звільнений від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік з покладенням обов'язків передбачених п.п. 1, 2 ч.1 ст. 76 КК України,

встановив

начальник Первомайського РВ філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях ОСОБА_4 звернувся до суду з поданням про звільнення від покарання ОСОБА_5 в зв'язку з закінченням строку випробування.

В поданні вказується, що ОСОБА_5 на обліку в Первомайському РВ філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях перебуває з 02.01.2024 року, за час відбування покарання до кримінальної та адміністративної відповідальності не притягувався. За місцем проживання характеризується позитивно, за час перебування на обліку нових злочинів не скоїв, порушення обо'язків, покладених судом, не допускав. Встановлений судовим рішенням випробувальний строк закінчився 22.11.2024 року. Посилаючись на викладене, просив задовольнити подання.

В судове провідний інспектор Первомайського РВ філії Державної установи "Центр пробації " в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях ОСОБА_6 надала заяву з проханням слухати справу у її відсутність, подання начальника підтримала повністю.

ОСОБА_5 надав заяву з проханням слухати справу у його відсутність та просив звільнити його від покарання.

Заслухавши думку прокурора, який вважає, що подання підлягає задоволенню, суд дійшов висновку про те, що підстав, які перешкоджають звільненню засудженого від покарання на підставі ст. 78 КК України немає та вважає можливим задовольнити подання

Керуючись ст.ст. 372, п. 9 ст. 537, ст. 539 КПК України, суд

ухвалив

подання начальника Первомайського РВ філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях ОСОБА_4 - задовольнити.

ОСОБА_5 , засудженого 22.11.2023 року Первомайським міськрайонним судом Миколаївської області за ч.1 ст. 310, ч. 1 ст. 309 КК України до 2 років обмеження волі, відповідно до ст. 75 КК України звільнений від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік з покладенням обов'язків передбачених п.п. 1, 2 ч.1 ст. 76 КК України, звільнити від відбування покарання в зв'язку із закінченням іспитового строку.

Ухвала може бути оскаржена протягом семи діб до Миколаївського апеляційного суду шляхом подачі апеляції через Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області.

Суддя:

Попередній документ
123920253
Наступний документ
123920255
Інформація про рішення:
№ рішення: 123920254
№ справи: 484/5992/23
Дата рішення: 20.12.2024
Дата публікації: 23.12.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Кримінальні правопорушення у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші кримінальні правопорушення проти здоров'я населення; Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (25.12.2023)
Дата надходження: 31.10.2023
Розклад засідань:
15.11.2023 10:00 Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області
22.11.2023 14:00 Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області
12.12.2024 10:00 Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області
20.12.2024 10:00 Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області