Справа № 308/18309/24
3/308/9181/24
17 грудня 2024 року м. Ужгород
Суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Дегтяренко К.С., розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення, що надійшли з Управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце проживання АДРЕСА_1 , місце реєстрації - невідоме,
за вчинення адміністративного правопорушення за ч.3 ст.178 КУпАП, -
встановив:
В провадженні Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області знаходяться матеріали (протокол про адміністративне правопорушення серії ВАВ №202897 від 09 листопада 2024 року) Управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.3 ст.178 КУпАП.
З протоколу серії ВАВ №202897 від 09 листопада 2024 року, вбачається, що 09 листопада 2024 року близько 08 год. 15 хв. за адресою м. Ужгород вул. В.Комендаря, 78б гр. ОСОБА_1 перебував у громадському місці а саме дитячому майданчику у п'яному вигляді, чим ображав людську гідність та громадську мораль, повторно протягом року.
02 грудня 2024 року постановою Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області щодо гр. ОСОБА_1 було застосовано привід.
17 грудня 2024 через канцелярію суду надійшов лист Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області з якого вбачається, що ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , помер в лікарні 12.11.2024 року о 07:08 год..
Разом з тим до вказаного рапорту не долучено жодного документу на підтвердження вказаних обставин, а відтак вказана інформапція підлягає перевірці.
Враховуючи викладене, приходжу до висновку про неодхітність витребування інформації від органів РАЦС, щодо наявності актового запису про смерть ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Керуючись ст. ст. 283-285 КУпАП, суддя,-
постановив:
Витребувати з Відділ державної реєстрації актів цивільного стану в місті Ужгороді Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції інформацію про реєстрацію ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце проживання АДРЕСА_1 .
Інофрмацію , прошу надіслати на адресу суду до 14.01.2025 року.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Дегтяренко К.С.