Ухвала від 16.12.2024 по справі 229/5390/24

Справа № 229/5390/24

Провадження № 2/229/1832/2024

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 грудня 2024 р. м. Дружківка, Донецької області

Дружківський міський суд Донецької області у складі:

головуючого судді Медінцевої Н.М,

за участю секретаря Мельничук І.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до Дружківського міського суду в Донецькій області із позовною заявою до ОСОБА_2 , в якій просить розірвати шлюб зареєстрований 26.07.1981 року, Торською селищною радою Костянтинівського району Донецької області, актовий запис № 4.

Позивач в судове засідання не з'явився, надіслав клопотання щодо розгляду справи без його участі, в задоволенні позовних вимог наполягає.

Відповідач в судове засідання не з'явилась, про дату, час та місце розгляду справи повідомлена належним чином - оголошенням про виклик до суду.

З урахуванням ч. 2 ст. 247 ЦПК України, у зв'язку з неявкою всіх учасників справи фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Вивчивши матеріали справи, суд вважає що позовні вимоги підлягають задоволенню, з наступних підстав.

Відповідно до ч. 1 ст. 280 Цивільного процесуального кодексу України суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів за одночасного існування таких умов: 1) відповідач належним чином повідомлений про дату, час і місце судового засідання; 2) відповідач не з'явився в судове засідання без поважних причин або без повідомлення причин; 3) відповідач не подав відзив; 4) позивач не заперечує проти такого вирішення справи.

Про заочний розгляд справи суд постановляє ухвалу (ч. 1 ст. 281 Цивільного процесуального кодексу України).

Оскільки, належним чином повідомлені відповідачі не з'явились в судове засідання, відзив суду не надали та від них не надійшла заява про розгляд справи у їх відсутність, суд вважає за необхідне проводити заочний розгляд справи.

Керуючись ч. 1 ст. 281, ст. 280 Цивільного процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

проводити заочний розгляд цивільної справи за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , про розірвання шлюбу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Н.М. Медінцева

Попередній документ
123874818
Наступний документ
123874820
Інформація про рішення:
№ рішення: 123874819
№ справи: 229/5390/24
Дата рішення: 16.12.2024
Дата публікації: 20.12.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Дружківський міський суд Донецької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про розірвання шлюбу
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (21.03.2025)
Дата надходження: 18.03.2025
Розклад засідань:
16.12.2024 11:20 Дружківський міський суд Донецької області