Справа №944/5483/24
Провадження №1-кс/944/855/24
про тимчасовий доступ до інформації ,
яка містить охоронювану законом таємницю
(вступна та резолютивна частина)
18.12.2024 року м.Яворів
Слідча суддя Яворівського районного суду Львівської області ОСОБА_1 , з участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м.Яворові, клопотання слідчої СВ Яворівського РВП ГУ НП у Львівській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_3 , погоджене прокорором Яворівської окружної прокуратури Львівської області ОСОБА_4 про тимчасовий доступ до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю в кримінальному провадженні, відомості щодо якого 29 вересня 2024 року внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань №12024141350000715 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.358 КК України, -
У відповідності до ч.2 ст.376 КПК України, слідча суддя вважає, що складання судового рішення у формі ухвали в повному обсязі слід відкласти на строк п"ять діб з дня закінчення розгляду клопотання і повідомити учасників судового розгляду, що вони зможуть ознайомитися з повним текстом ухвали з 14 год. 00 хв. 23 грудня 2024 року.
На підставі вищевикладеного і керуючись ст.ст. 160, 163, 166, 398,395 КПК України, слідча суддя,-
Клопотання слідчої СВ Яворівського РВП ГУ НП у Львівській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_3 , погоджене прокорором Яворівської окружної прокуратури Львівської області ОСОБА_4 про тимчасовий доступ до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю в кримінальному провадженні, відомості щодо якого 29 вересня 2024 року внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань №12024141350000715 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.358 КК України -задовольнити частково.
Надати дозвіл слідчій СВ Яворівського РВП ГУ НП у Львівській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_3 на тимчасовий доступ до інформації за період з 01 січня 2023 року по фактичний час виконання ухвали, яка знаходиться в операторів телекомунікаційних послуг рухомого (мобільного) зв'язку з номерами мобільного оператора ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » НОМЕР_1 , НОМЕР_2 , НОМЕР_3 , НОМЕР_4 , НОМЕР_5 ,ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » НОМЕР_6 , НОМЕР_7 для встановлення: роздруківка з'єднань, із зазначенням інформації про тип з'єднання (вхідні/вихідні дзвінки, SMS, MMS, GPRS, переатестація, в тому числі і нульової тривалості); дата, час та тривалість з'єднання з прив'язкою до базових станцій, кут дії антени базової станції, а також адресу базової станції; ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання (абонента А) абонентський, серійний, IMSI номери сім-картки, ІМЕІ, із зазначенням місцезнаходження абонента А; інформацію про спосіб поповнення рахунку, дати та часу поповнення, суми поповнення, іншої інформації, щодо руху коштів; ідентифікаційні ознаки терміналу, з якими відбувався сеанс зв'язку (абонента Б), абонентський, серійний, IMSI номери сім-картки, ІМЕІ, із зазначенням місцезнаходження абонента Б за прив'язкою до базових станцій, кут дії антени базової станції, а також адресу базової станції; з'єднання нульової тривалості; SMS-повідомлень без розкриття їх змісту, що перебуває у володінні оператора телекомунікації, а саме у ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », за адресою: АДРЕСА_1 та ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_2 », за адресою АДРЕСА_2 .
В решті клопотання залишити без задоволення.
Строк дії ухвали - два місяці з дня постановлення ухвали.
У разі невиконання ухвали слідчого судді, суду про тимчасовий доступ до речей і документів за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала слідчого судді оскарженню не підлягає і заперечення проти неї може бути подане під час підготовчого провадження в суді.
Слідча суддя: ОСОБА_1