Справа № 534/2150/24
Провадження № 2/548/686/24
(вступна та резолютивна частини)
16.12.2024 м. Хорол
Хорольський районний суд Полтавської області у складі:
головуючого судді Лідовець Т. М.,
за участю секретаря судового засідання Листопад В. Л.,
розглядаючи в порядку в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Юніт Капітал", представник позивача - Тараненко Артем Ігорович до ОСОБА_1 , представник відповідача - адвокат Чубенко Жанна Анатоліївна про стягнення заборгованості за кредитним договором,
відповідно до частини шостої статті 259 ЦПК України суд відкладає складання повного тексту рішення на 5 днів та проголошує вступну і резолютивну частину рішення.
Керуючись статтями 12, 13, 76-81, 133, 141, 259, 263-268, 274 ЦПК України,
позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Юніт Капітал", представник позивача - Тараненко Артем Ігорович до ОСОБА_1 , представник відповідача - адвокат Чубенко Жанна Анатоліївна, про стягнення заборгованості за кредитним договором, задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , адреса місця реєстрації: АДРЕСА_1 ) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю " Юніт Капітал" (адреса: вул. Рогнідинська, 4 літера А, офіс 10, місто Київ, код ЄДРПОУ: 43541163) суму заборгованості за кредитним договором № 417216393 від 29.03.2024 в розмірі 48197( сорок вісім тисяч сто дев'яносто сім) гривень, 12 копійок, що складається із заборгованості за сумою кредиту (тіло кредиту) в сумі 22 480 (двадцять дві тисячі чотириста вісімдесят) гривень 00 копійок; простроченої заборгованості за процентами в розмірі 25717 (двадцять п'ять тисяч сімсот сімнадцять) гривень 12 копійок.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Юніт Капітал" судовий збір у розмірі 2 422 (дві тисячі чотириста двадцять дві) гривні 40 копійок.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Юніт Капітал" витрати, понесені на професійну правничу допомогу, у розмірі 6000 (шість тисяч) гривень 00 копійок.
Рішення суду може бути оскаржене шляхом подачі апеляційної скарги до Полтавського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення, або у разі розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного тексту судового рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закритті апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Учасники справи:
Позивач: Товариства з обмеженою відповідальністю «Юніт Капітал» (адреса: вул. Рогнідинська, 4 літера А, офіс 10, місто Київ. код ЄДРПОУ: 43541163).
Представник позивача: Тараненко Артем Ігорович (адреса: вул. Юрія Поправки, 6, офіс 21, місто Київ, РНОКПП НОМЕР_2 ).
Відповідач: ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ).
Представник відповідача:адвокат Чубенко Жанна Анатоліївна (адреса: вул. Шевченка, 43А, с. Вишняки, Лубенського району Полтавської області, РНОКПП НОМЕР_3 , Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діялністю №1414 від 25.06.2014).
Повний текст судового рішення буде складений протягом п'яти днів.
Суддя Т. М. Лідовець