Дата документу 18.12.2024Справа № 554/11638/24
Провадження № 2/554/5701/2024
(вступна та резолютивна частини)
18 грудня 2024 року Октябрський районний суд м.Полтави у складі:
головуючого - судді Савченко Л.І.
при секретарі - Титаренко Д.В.
за участю позивача - ОСОБА_1 , представника відповідача - Сичевської О.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в м.Полтава цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Комунального підприємства «2-ї міської клінічної лікарні Полтавської міської ради» про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії, -
Враховуючи, що складання судового рішення вимагає значного часу, суд обмежується складенням і проголошенням лише вступної та резолютивної частини, на підставі ч.1 ст.268 ЦПК України.
Керуючись ст.ст.12, 13, 81, 141, 263-265 ЦПК України, суд,-
Позов ОСОБА_1 - задовольнити.
Визнати протиправними дії Комунального підприємства «2-ї міської клінічної лікарні Полтавської міської ради» в особі директора Дудченка Максима Олександровича щодо відмови у наданні інформації стосовно ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , на адвокатський запит адвоката Ковжоги Олександра Івановича від 10 жовтня 2024 року, який зареєстрований комунальним підприємством «2-ї міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» за Вхід. № 1291 10.10.2024.
Зобов'язати Комунальне підприємство «2-ї міської клінічної лікарні Полтавської міської ради» в особі директора Дудченка Максима Олександровича надати адвокату Ковжозі Олександру Івановичу, який діє в інтересах свого клієнта ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , відповідь на адвокатський запит від 10 жовтня 2024 року, який зареєстрований комунальним підприємством «2-ї міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» за Вхід. № 1291 10.10.2024.
Стягнути з Комунального підприємства «2-ї міської клінічної лікарні Полтавської міської ради» на користь держави судовий збір у сумі 2 422 грн. 40 коп.
Рішення може бути оскаржене до Полтавського апеляційного суду шляхом подання протягом тридцяти днів з дня проголошення рішення апеляційної скарги.
Якщо в судовому засіданні було проголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 цього Кодексу.
Позивач - ОСОБА_1 , як адвокат, зареєстроване місце знаходження за адресою: АДРЕСА_1 , фактичне місце знаходження: АДРЕСА_2 , реєстраційний номер облікової картки платника податків - НОМЕР_1 .
Відповідач - Комунальне підприємство «2-ї міської клінічної лікарні Полтавської міської ради», місце знаходження: 36003 м.Полтава, вул.Монастирська, 7А.
Повний текст рішення буде складено 23 грудня 2024 року.
Суддя Л.І.Савченко