Рішення від 17.12.2024 по справі 206/6578/24

САМАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

Справа № 206/6578/24

2/206/2378/24

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

17 грудня 2024 року м. Дніпро

Суддя Самарського районного суду м. Дніпропетровська Румянцев О.П. ознайомившись з цивільною справою за позовною заявою ОСОБА_1 до Дніпровської міської ради, третя особа Восьма дніпровська державна нотаріальна контора Південного управління Міністерства юстиції (м. Одеса) про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини, -

ВСТАНОВИВ:

17 грудня 2024 року представник позивача ОСОБА_2 звернулася до Самарського районного суду м. Дніпропетровська із позовом ОСОБА_1 до Дніпровської міської ради, третя особа В Восьма дніпровська державна нотаріальна контора Південного управління Міністерства юстиції (м. Одеса) про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини.

Позовна заява відповідає вимогам щодо форми та змісту, встановленим ст.ст.175, 177 Цивільного процесуального кодексу України, до позовної заяви додано її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів.

Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви позивачу або відмови у відкритті провадження, передбачених ст.ст.185, 186 ЦПК України не вбачається.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 19, 175-180, 185-187, 197, 260-261 ЦПК України, суддя -

ПОСТАНОВИВ:

Відкрити провадження у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Дніпровської міської ради, третя особа Восьма дніпровська державна нотаріальна контора Південного управління Міністерства юстиції (м. Одеса) про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини та призначити до розгляду справи в підготовчому засіданні в порядку загального позовного провадження на 27 січня 2025 року о 10 год. 00 хв. у приміщенні Самарського районного суду м. Дніпропетровська (зал судових засідань №6).

Про дату, час та місце проведення судового засідання для розгляду справи по суті повідомити сторони.

Відповідачу та третій особі разом з копією ухвали про відкриття провадження у справі одночасно надіслати копію позовної заяви та доданих до неї документів.

Встановити строк відповідачу для надіслання (надання) до суду відзиву на позовну заяву і всіх доказів, які можливо доставити до суду, що підтверджують заперечення проти позову - протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.

Встановити строк третій особі для надіслання (надання) до суду пояснень та відповіді учасників справи на такі пояснення - протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.

Роз'яснити позивачу, що він має право подати до суду відповідь на відзив до початку першого судового засідання у справі.

Можливість отримати інформацію щодо справи, що розглядається, учасники справи мають на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за адресою: http://sm.dp.court.gov.ua.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя О.П.Румянцев

Попередній документ
123809372
Наступний документ
123809374
Інформація про рішення:
№ рішення: 123809373
№ справи: 206/6578/24
Дата рішення: 17.12.2024
Дата публікації: 19.12.2024
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Самарський районний суд міста Дніпра
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (11.03.2025)
Дата надходження: 17.12.2024
Предмет позову: про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини
Розклад засідань:
27.01.2025 10:00 Самарський районний суд м.Дніпропетровська
19.02.2025 11:30 Самарський районний суд м.Дніпропетровська
11.03.2025 11:30 Самарський районний суд м.Дніпропетровська