Ухвала від 11.12.2024 по справі 761/44924/23

Справа № 761/44924/23

Провадження № 2/761/8094/2024

УХВАЛА

Іменем України

11 грудня 2024 року Шевченківський районний суд м. Києва у складі:

головуючого: судді - Притули Н.Г.

при секретарі: Габунії М.Г.,

за участі:

представника позивача: Бобокал Р.Б.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві заяву представника позивача - ОСОБА_1 - адвоката Бобокал Романа Борисовича про залишення без розгляду позовної заяви ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Аваліст», третя особа: Акціонерне товариство «ОТП Банк» про захист прав споживачів та зобов'язання відновити залишок коштів на рахунку, -

ВСТАНОВИВ:

До Шевченківського районного суду м. Києва надійшла вказана позовна заява.

В судовому засіданні представник позивача подав заяву про залишення позовної заяви без розгляду.

Представники відповідача та третьої особи в судове засідання не з'явились.

Дослідивши матеріали заяви, суд приходить до висновку про задоволення останньої за наступних підстав.

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.

Таким чином, враховуючи, що залишення позовної заяви без розгляду не позбавляє можливості позивача звернутися до суду повторно з тією самою заявою, суд приходить до висновку про можливість залишення позовної заяви без розгляду.

Керуючись ст.257 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Заяву представника позивача - ОСОБА_1 - адвоката Бобокал Романа Борисовича про залишення без розгляду позовної заяви ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Аваліст», третя особа: Акціонерне товариство «ОТП Банк» про захист прав споживачів та зобов'язання відновити залишок коштів на рахунку - задовольнити.

Залишити без розгляду позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Аваліст», третя особа: Акціонерне товариство «ОТП Банк» про захист прав споживачів та зобов'язання відновити залишок коштів на рахунку.

На ухвалу суду може бути подано апеляційну скаргу безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення.

Суддя: Н.Г. Притула

Попередній документ
123808155
Наступний документ
123808157
Інформація про рішення:
№ рішення: 123808156
№ справи: 761/44924/23
Дата рішення: 11.12.2024
Дата публікації: 18.12.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Шевченківський районний суд міста Києва
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, пов’язаних із застосуванням Закону України «Про захист прав споживачів»
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Направлено за підсудністю: рішення набрало законної сили (24.04.2024)
Дата надходження: 27.02.2024
Предмет позову: про захист прав споживачів та зобов0язання відновити залишок коштів на рахунку
Розклад засідань:
13.09.2024 10:30 Шевченківський районний суд міста Києва
23.10.2024 11:00 Шевченківський районний суд міста Києва
11.12.2024 11:15 Шевченківський районний суд міста Києва