Ухвала від 11.12.2024 по справі 758/11098/24

Справа № 758/11098/24

Категорія 57

УХВАЛА

про закриття підготовчого провадження

та призначення справи до судового розгляду

11 грудня 2024 року м. Київ

Подільський районний суд міста Києва

в складі головуючого судді Ковбасюк О.О.,

за участю секретаря судового засідання Білоус А.О.,

розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовом Релігійної організації «ДУХОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН УКРАЇНСЬКОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ «НОВЕ ПОКОЛІННЯ» до ОСОБА_1 , Товариства з обмеженою відповідальністю «ГУГЛ», про визнання інформації недостовірною, захист ділової репутації та зобов'язання вчинити дії,-

ВСТАНОВИВ:

У провадженні суду перебуває вказана цивільна справа, розгляд якої здійснюється за правилами загального позовного провадження.

У підготовче засідання учасники справи не з'явилися, про дату, час та місце його проведення повідомлені належним чином.

11.12.2024 від представника позивача та представника відповідача ТОВ «ГУГЛ» надійшли заяви, в яких вони просять провести підготовче засідання за їх відсутності та не заперечують щодо закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

З огляду на наведене, суд вважає за можливе проводити підготовче засідання у справі за відсутності учасників справи.

Відповідно до ч.2 ст. 247 ЦПК України фіксування судового засідання технічними засобами фіксації не здійснювалося.

Дослідивши матеріали справи, судом встановлено, що на стадії підготовчого провадження проведено усі дії, передбачені ст. 197 ЦПК України, з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті протягом розумного строку.

Відповідно до ч.2 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого судового засідання суд постановляє, зокрема, ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Із урахуванням наведеного, суд вважає, що підготовче провадження у справі підлягає закриттю, а справа - призначенню до судового розгляду по суті.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 200, 258-261 ЦПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Закрити підготовче провадження в цивільній справі за позовом Релігійної організації «ДУХОВНЕ УПРАВЛІННЯ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН УКРАЇНСЬКОЇ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ «НОВЕ ПОКОЛІННЯ» до ОСОБА_1 , Товариства з обмеженою відповідальністю «ГУГЛ», про визнання інформації недостовірною, захист ділової репутації та зобов'язання вчинити дії.

Призначити справу до судового розгляду по суті на 04.03.2025 о 12 год. 00 хв., який відбудеться в приміщенні Подільського районного суду міста Києва, за адресою м. Київ,

вул. Хорива, 21, каб. 209.

Про дату, час та місце розгляду справи повідомити учасників справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя О.О. Ковбасюк

Попередній документ
123758507
Наступний документ
123758509
Інформація про рішення:
№ рішення: 123758508
№ справи: 758/11098/24
Дата рішення: 11.12.2024
Дата публікації: 16.12.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Подільський районний суд міста Києва
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах про захист немайнових прав фізичних осіб, з них; про захист честі, гідності та ділової репутації, з них:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (13.01.2026)
Результат розгляду: Відмовлено у відкритті кас. провадження (малозначні справи)
Дата надходження: 05.01.2026
Предмет позову: про визнання інформації недостовірною, захист ділової репутації та зобов’язання вчинити дії
Розклад засідань:
23.10.2024 12:00 Подільський районний суд міста Києва
11.12.2024 11:00 Подільський районний суд міста Києва
04.03.2025 12:00 Подільський районний суд міста Києва
11.04.2025 10:00 Подільський районний суд міста Києва