Житомирський апеляційний суд
Справа №289/2500/22 Головуючий у 1-й інст. Кириленко О. О.
Категорія 62 Доповідач Шевчук А. М.
(вступна та резолютивна частини)
11 грудня 2024 року Житомирський апеляційний суд у складі:
головуючої судді Шевчук А.М.,
суддів: Талько О.Б., Коломієць О.С.,
за участі секретаря судового засідання Бузган А.Г.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Житомирі
цивільну справу №289/2500/22 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа: приватний нотаріус Житомирського районного нотаріального округу Житомирської області Данчева Надія Володимирівна, про встановлення факту постійного проживання зі спадкодавцем на час відкриття спадщини та визнання права на спадкування
за апеляційними скаргами ОСОБА_2 , поданими через адвоката Реуса Дениса Сергійовича,
на рішення Радомишльського районного суду Житомирської області від 16 листопада 2023 року
та на додаткове рішення Радомишльського районного суду Житомирської області від 13 грудня 2023 року, які ухвалені під головуванням судді Кириленка О.О. в м.Радомишлі,
Керуючись ст.ст.259,268,367-368,374-375,381-384 ЦПК України, суд
Апеляційні скарги ОСОБА_2 , подані через адвоката Реуса Дениса Сергійовича, залишити без задоволення.
Рішення Радомишльського районного суду Житомирської області від 16 листопада 2023 року та додаткове рішення Радомишльського районного суду Житомирської області від 13 грудня 2023 року залишити без змін.
Постанова набирає законної сили з дня її прийняття і може бути оскаржена у касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Головуюча Судді: