Справа №760/28937/24 1-кс/760/13577/24
10 грудня 2024 року слідчий суддя Солом'янського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , розглянувши клопотання старшого слідчого в ОВС слідчого управління Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області майора юстиції ОСОБА_2 , погоджене прокурором відділу Київської обласної прокуратури ОСОБА_3 , про тимчасовий доступ до речей і документів, в рамках кримінального провадження №22024101110000553, яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 22.07.2024, за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 14 ч. 2 ст. 113, ч. 1 ст. 14 ч. 1 ст. 114-1 КК України, та за підозрою ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 14 ч. 2 ст. 113 КК України, та за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 113 КК України, -
12.11.2024 до Солом'янського районного суду м. Києва надійшло клопотання старшого слідчого в ОВС слідчого управління Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області майора юстиції ОСОБА_2 , погоджене прокурором відділу Київської обласної прокуратури ОСОБА_3 , про тимчасовий доступ до речей і документів, в рамках кримінального провадження № 22024101110000553, яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 22.07.2024, за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 14 ч. 2 ст. 113, ч. 1 ст. 14 ч. 1 ст. 114-1 КК України, та за підозрою ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 14 ч. 2 ст. 113 КК України, та за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 113 КК України.
Подане клопотання обґрунтовується наступним.
Слідчим управлінням Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області розслідується кримінальне провадження
№ 22024101110000553, яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 22.07.2024, за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 14 ч. 2 ст. 113, ч. 1 ст. 14 ч. 1 ст. 114-1 КК України, та за підозрою ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 14 ч. 2 ст. 113 КК України, та за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 113 КК України.
24 серпня 1991 року Верховною Радою Української Радянської Соціалістичної Республіки було схвалено Акт проголошення незалежності України, яким урочисто проголошено незалежність України та створення самостійної української держави - України. Відповідно до зазначеного документу, територія України є неподільною та недоторканною.
Незалежність України визнали держави світу, серед яких і Російська Федерація.
Незважаючи на викладене, діючи з прямим умислом, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки і бажаючи їх настання, в порушення зазначених вище міжнародних нормативно-правових актів, 22 лютого 2022 року Президент Російської Федерації, реалізуючи злочинний план направлений на насильницьку зміну меж території та кордонів України, порушення порядку, встановленого Конституцією України, направив до Ради Федерації звернення про використання Збройних Сил Російської Федерації за межами Російської Федерації, яке було задоволене.
24 лютого 2022 року о 5 годині Президент Російської Федерації оголосив рішення про початок військової операції в Україні.
Того ж дня, близько 05 год. 10 хв. Збройними Силами Російської Федерації, що діяли за наказом керівництва Російської Федерації та Збройних Сил Російської Федерації, здійснено запуск крилатих та балістичних ракет по аеродромах, військових штабах, складах, підрозділах Збройних Сил України та інших військових формувань. Після чого, тоді ж, війська Російської Федерації вдерлися сухопутним шляхом на територію суверенної держави України.
Відповідно до статті 68 Конституції України кожен зобов'язаний неухильно дотримуватися Конституції України та законів України, не посягати на права та свободи, честь та гідність інших людей.
Статтею 73 Конституції України визначено, що виключно всеукраїнським референдумом вирішуються питання про зміну території України.
Відповідно до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», особливий період - період функціонування національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних Сил України, інших військових формувань, сил цивільного захисту, підприємств, установ і організацій, а також виконання громадянами України свого конституційного обов'язку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, який настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій.
Статтею 1 Закону України «Про правовий режим військового стану», визначено, що воєнний стан - це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності та передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню, військовим адміністраціям та органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози, відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності, а також тимчасове, зумовлене загрозою, обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень.
На підставі Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 №2102-IX із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року в Україні введено воєнний стан строком на 30 діб. В подальшому дію воєнного стану на території України неодноразово продовжено, востаннє відповідно до Указу Президента України № 49/2024 від 05.02.2024, затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» від 06.02.2024 №3564-ІХ із 05 години 30 хвилин 14.02.2024 строком на 90 діб.
Так, у громадянина України ОСОБА_4 , при невстановлених досудовим розслідуванням обставинах, але не пізніше 27.07.2024, виник та сформувався стійкий злочинний намір, направлений на вчинення кримінально караного діяння, що полягає у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період, шляхом підпалу автомобілів з символікою ЗС України.
Враховуючи викладене, досудовим розслідуванням встановлено, що у невстановлений досудовим розслідуванням час, але не пізніше 27.07.2024, у громадянина ОСОБА_4 , якому достовірно відомо про збройний напад Російської Федерації на Україну, з метою вчинення кримінальних правопорушень проти основ національної безпеки України та проти громадської безпеки, а також з корисливих мотивів, виник злочинний умисел на вчинення перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період, шляхом підпалів транспортних засобів Збройних Сил України та інших військових формувань.
З метою реалізації свого злочинного плану ОСОБА_4 залучив до протиправного діяння громадянина України ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , а саме ОСОБА_4 запропонував ОСОБА_6 підробіток, у ході якого останній може швидко заробити 15-20 тисяч гривень. Надалі, ОСОБА_4 повідомив ОСОБА_6 що йому потрібно здійснити підпал автомобіля співробітників територіального центру комплектування (ТЦК) в АДРЕСА_1 . Далі ОСОБА_4 надав ОСОБА_6 власний номер мобільного телефону НОМЕР_1 та дав вказівку ОСОБА_6 27.07.2024 здійснити обхід вказаної місцевості, сфотографувати автомобілі ТЦК та надіслати їх ОСОБА_4 у месенджері «Вайбер» для погодження об'єкту підпалу.
Надалі, 01.08.2024 на номер телефону ОСОБА_7 м.т. НОМЕР_1 . Водночас, слухавку ОСОБА_6 не підняв через зайнятість.
04.08.2024 ОСОБА_6 близько 21:00 год. перетелефонував ОСОБА_4 . У ході розмови, ОСОБА_4 запитав чи підібрав останній потрібне авто, на що ОСОБА_6 повідомив, що знає де розташовується автомобіль одного із заступників керівника ТЦК району Бортничі у м. Києві. На це ОСОБА_4 відповів позитивно та додав, що нічого складного у роботі немає і що він сам робив вказану дію. Також повідомив, що є зацікавлені люди, котрі готові платити за вказану роботу. Зокрема, ОСОБА_4 наголосив на тому, що ОСОБА_6 повинен здійснити розвідку об'єкту підпалу, зафіксувати сам процес та підтвердити знищення на наступний день. Після підтвердження підпалу, ОСОБА_6 одразу отримає 15-20 тисяч гривень на банківську карту. Далі, ОСОБА_4 додав, що для здійснення роботи, ОСОБА_6 достатньо взяти бензин та мастило та здійснити підпал. Крім того, ОСОБА_4 проінструктував ОСОБА_6 у тому, щоб він завчасно знайшов шляхи підходу та відходу від об'єкту спалення.
Поряд з цим, ОСОБА_4 додав, що для здійснення фіксації вказаного підпалу, ОСОБА_6 повинен завантажити додаток на свій мобільний пристрій, який дає змогу здійснити відеозйомку підпалу та його результатів на наступний день. ОСОБА_4 повідомив, що сам користувався вказаним додатком для здійснення невідомих дій, і він дає можливість фіксувати точні координати, час та дату зйомки.
Отже ОСОБА_4 , маючи на меті завдання шкоди основам національної безпеки України та громадської безпеки, вчинив готування до вказаного злочину, а саме знайшов виконавця та проінструктував виконавця щодо способу та засобів необхідних для підпалу автомобіля.
Таким чином, ОСОБА_4 підозрюється у готуванні до вчинення дій, що перешкоджають законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 14 ч. 1 ст. 114-1 КК України.
Крім того, у невстановлений досудовим розслідуванням час, але не пізніше початку січня 2024 року, у громадянина України ОСОБА_4 , якому достовірно відомо про збройний напад російської федерації на Україну, будучи негативно налаштованою стосовно держави Україна, з метою вчинення кримінальних правопорушень проти основ національної безпеки України, виник злочинний умисел на організацію вчинення підпалів, спрямованих на зруйнування та пошкодження об'єктів, які мають важливе народногосподарське та оборонне значення.
Так, у невстановлений досудовим розслідуванням час, але не пізніше середини липня 2024 року ОСОБА_4 спланував досягнути поставленої мети за рахунок підшуковування та надання завдань особам з числа громадян України, здатним вчиняти протиправні діяння на об'єктах енергетичної системи України. З цією метою ОСОБА_4 почав здійснювати підбір осіб, які будуть виконавцями поставлених ним задач, а саме підпалів на об'єктах енергетичної системи України.
З метою реалізації свого злочинного плану ОСОБА_4 залучив до протиправного діяння громадянина України ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_2 .
В подальшому ОСОБА_4 через можливості месенджеру «Telegram» зі свого номеру телефону НОМЕР_2 надав вказівку ОСОБА_5 , котрий використовує номер телефону НОМЕР_3 , знайти об'єкт енергетичної системи, а саме трансформатор який, зі слів ОСОБА_4 , має гудіти, тобто працювати, здійснити його відеозйомку за допомогою додатку «TimeMark», що відображає час та геолокацію місця зйомки та надіслати цей відеозапис ОСОБА_4 для погодження об'єкту підпалу.
В подальшому, усвідомлюючи протизаконність дій, а також той факт, що вказані об'єти мають важливе народногосподарське та оборонне значення, на виконання вказівки ОСОБА_4 за допомогою додатку «TimeMark» зробив відеозапис, на якому зображений Розподільчу підстанцію з маркуванням ТП-23
Р-Т, яка розташовується на перехресті вулиць Карла Лібкнехта та вулиці Кітченка у м. Васильків, Обухівського району, Київської області, координати 50.181664, 30.301376.
05.08.2024 20:31 год. ОСОБА_5 на виконання вказівки ОСОБА_4 через можливості месенджеру «Telegram» зі свого номеру мобільного телефону НОМЕР_3 на номер мобільного телефону НОМЕР_2 надіслав відеозапис зроблений за допомогою додатку «TimeMark», на якому зображено Розподільчу підстанцію з маркуванням ТП-23 Р-Т, яка розташовується на перехресті вулиць Карла Лібкнехта та вулиці Кітченка у м. Васильків, Обухівського району, Київської області, координати 50.181664, 30.301376
При цьому, ОСОБА_4 було достовірно відомо про наслідки вчинення таких підпалів, той факт що ці дії ослаблюють державу та те, що вказані дії спрямовані на зруйнування та пошкодження об'єктів, які мають важливе народногосподарське та оборонне значення.
Таким чином, ОСОБА_4 підозрюється у готуванні до вчинення з метою ослаблення держави підпалів, спрямованих на зруйнування та пошкодження об'єктів, які мають важливе народногосподарське та оборонне значення, вчинене в умовах воєнного стану, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 14 ч. 2 ст. 113 КК України.
12.08.2024 о 15 год. 08. хв. ОСОБА_4 затримано в порядку ст. 208
КПК України за адресою свого місця проживання, а саме АДРЕСА_2 .
13.08.2024 ОСОБА_4 повідомлено про підозру, а саме про те, що він вчинив готування до перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період, тобто кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 14 ч. 1 ст. 114-1 КК України, а також готування до вчинення з метою ослаблення держави підпалів, спрямованих на зруйнування та пошкодження об'єктів, які мають важливе народногосподарське та оборонне значення, вчинених в умовах воєнного стану, тобто вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 14 ч. 2 ст. 113 КК України.
Крім того, у невстановлений досудовим розслідуванням час, але не пізніше початку січня 2024 року, у громадянина України ОСОБА_4 , якому достовірно відомо про збройний напад російської федерації на Україну, будучи негативно налаштованою стосовно держави Україна, з метою вчинення кримінальних правопорушень проти основ національної безпеки України, виник злочинний умисел на організацію вчинення підпалів, спрямованих на зруйнування та пошкодження об'єктів, які мають важливе народногосподарське та оборонне значення.
Так, в подальшому не пізніше середини липня 2024 року ОСОБА_4 спланував досягнути поставленої мети за рахунок підшуковування та надання завдань особам з числа громадян України, здатним вчиняти протиправні діяння на об'єктах енергетичної системи України. З цією метою ОСОБА_4 почав здійснювати підбір осіб, які будуть виконавцями поставлених ним задач, а саме підпалів на об'єктах енергетичної системи України.
З метою реалізації свого злочинного плану ОСОБА_4 залучив до протиправного діяння громадянина України ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_2 .
В подальшому ОСОБА_4 через можливості месенджеру «Telegram» зі свого номеру телефону НОМЕР_2 надав вказівку ОСОБА_5 , котрий використовує номер телефону НОМЕР_3 , знайти об'єкт енергетичної системи, а саме трансформатор який, зі слів ОСОБА_4 , має гудіти, тобто працювати, здійснити його відеозйомку за допомогою додатку «TimeMark», що відображає час та геолокацію місця зйомки та надіслати цей відеозапис ОСОБА_4 для погодження об'єкту підпалу.
В подальшому, усвідомлюючи протизаконність дій, а також той факт, що вказані об'єти мають важливе народногосподарське та оборонне значення, на виконання вказівки ОСОБА_4 за допомогою додатку «TimeMark» ОСОБА_5 зробив відеозапис, на якому зображено Розподільчу підстанцію з маркуванням ТП-23 Р-Т, яка розташовується на перехресті вулиць Карла Лібкнехта та вулиці Кітченка у м. Васильків, Обухівського району, Київської області, координати 50.181664, 30.301376.
05.08.2024 20:31 год. ОСОБА_5 на виконання вказівки ОСОБА_4 через можливості месенджеру «Telegram» зі свого номеру мобільного телефону НОМЕР_3 на номер мобільного телефону НОМЕР_2 надіслав відеозапис зроблений за допомогою додатку «TimeMark», на якому зображено Розподільчу підстанцію з маркуванням ТП-23 Р-Т, яка розташовується на перехресті вулиць Карла Лібкнехта та вулиці Кітченка у м. Васильків, Обухівського району, Київської області, координати 50.181664, 30.301376 для погодження об'єкту підпалу.
При цьому, ОСОБА_5 було достовірно відомо про наслідки вчинення таких підпалів, той факт що ці дії ослаблюють державу та те, що вказані дії спрямовані на зруйнування та пошкодження об'єктів, які мають важливе народногосподарське та оборонне значення.
Таким чином, ОСОБА_5 підозрюється у готуванні до вчинення з метою ослаблення держави підпалів, спрямованих на зруйнування та пошкодження об'єктів, які мають важливе народногосподарське та оборонне значення, вчинених в умовах воєнного стану, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 14 ч. 2 ст. 113 КК України.
15.08.2024 ОСОБА_5 повідомлено про підозру, а саме про те, що він вчинив готування до вчинення з метою ослаблення держави підпалів, спрямованих на зруйнування та пошкодження об'єктів, які мають важливе народногосподарське та оборонне значення, вчинених в умовах воєнного стану, тобто вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 14 ч. 2 ст. 113 КК України.
09.12.2024 до суду надійшла заява, в якій клопотання старший слідчий в ОВС слідчого управління Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області ОСОБА_2 , підтримав доводи, викладені в клопотанні та просив розглянути дане клопотання без його участі.
Крім того старший слідчий просив, розглянути клопотання без викликів осіб, у володінні яких знаходяться документи, до яких необхідно отримати тимчасовий доступ, оскільки є наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза їх зміни або знищення.
Дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя вважає, що клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до ч. 3 ст. 132 КПК України застосування заходів забезпечення кримінального провадження не допускається, якщо слідчий, дізнавач, прокурор не доведе, що:
1) існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеня тяжкості, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження;
2) потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого, дізнавача, прокурора;
3) може бути виконане завдання, для виконання якого слідчий, дізнавач, прокурор звертається із клопотанням.
Відповідно до ч. 4 ст. 132 КПК України для оцінки потреб досудового розслідування слідчий суддя або суд зобов'язаний врахувати можливість без застосованого заходу забезпечення кримінального провадження отримати речі і документи, які можуть бути використані під час судового розгляду для встановлення обставин у кримінальному провадженні.
Вимогами ч. 5 ст.132 КПК України під час розгляду питання про застосування заходів забезпечення кримінального провадження сторони кримінального провадження повинні подати слідчому судді або суду докази обставин, на які вони посилаються.
Відповідно до ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до електронних інформаційних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв'язку здійснюється шляхом зняття копії інформації, що міститься в таких електронних інформаційних системах або їх частинах, мобільних терміналах систем зв'язку, без їх вилучення. Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.
Частиною 4 ст. 132 КПК України передбачено, що для оцінки потреб досудового розслідування слідчий суддя або суд зобов'язаний врахувати можливість без застосованого заходу забезпечення кримінального провадження отримати речі і документи, які можуть бути використані під час судового розгляду для встановлення обставин у кримінальному провадженні.
Відповідно до ч. 2 ст. 163 КПК України якщо сторона кримінального провадження, яка звернулася з клопотанням, доведе наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, клопотання може бути розглянуто слідчим суддею, судом без виклику особи, у володінні якої вони знаходяться.
Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 162 КПК України, до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належить інформація, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій, про зв'язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо.
Клопотання обґрунтовується неможливістю отримання доступу до речей та документів, які знаходяться у володінні в ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ( АДРЕСА_3 ), ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » ( АДРЕСА_4 ) та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » ( АДРЕСА_5 ) іншим шляхом у зв'язку з ймовірністю вчинення дій щодо знищення або спотворення речей, які можуть бути речовими доказами у кримінальному провадженні та підтверджувати неправомірні дії, наявність складу кримінального правопорушення та прямого умислу осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення.
На підставі викладеного, з метою отримання повної інформації, що має значення для встановлення обставин у кримінальному провадженні, а також тяжкість злочину і неможливість отримати відомості в інший спосіб, керуючись ст.ст. 40-1, 131, 132, 159-160, 162 ч.1 п.7 КПК України,
Клопотання - задовільнити.
Надати дозвіл старшому слідчому в ОВС слідчого управління Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області ОСОБА_2 , на проведення тимчасового доступу до речей та документів (з можливістю їх вилучення), що перебувають у володінні:
- ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ( АДРЕСА_3 ), а саме до інформації про вхідні та вихідні з'єднання абонентів мобільного зв'язку номерів мобільних телефонів НОМЕР_4 , НОМЕР_1 та НОМЕР_3 , здійснених в період з 28.06.2024 по 12.08.2024 в роздрукованому та або в електронному вигляді із зазначенням азимутів та розміщення базових станцій (регіон, населений пункт, вулиця, номер будинку та інше) через які здійснювалось з'єднання зазначених абонентів, а також відомостей про IMEI мобільних пристроїв, в яких використовувались зазначені абонентські номери;
- ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » ( АДРЕСА_4 ), а саме до інформації про вхідні та вихідні з'єднання абонентів мобільного зв'язку номерів мобільних телефонів НОМЕР_4 , НОМЕР_1 та НОМЕР_3 , здійснених в період з 28.06.2024 по 12.08.2024 в роздрукованому та або в електронному вигляді із зазначенням азимутів та розміщення базових станцій (регіон, населений пункт, вулиця, номер будинку та інше) через які здійснювалось з'єднання зазначених абонентів, а також відомостей про IMEI мобільних пристроїв, в яких використовувались зазначені абонентські номери.
- ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » ( АДРЕСА_5 ), а саме до інформації про вхідні та вихідні з'єднання абонентів мобільного зв'язку номерів мобільних телефонів НОМЕР_4 , НОМЕР_1 та НОМЕР_3 , здійснених в період з 28.06.2024 по 12.08.2024 в роздрукованому та або в електронному вигляді із зазначенням азимутів та розміщення базових станцій (регіон, населений пункт, вулиця, номер будинку та інше) через які здійснювалось з'єднання зазначених абонентів, а також відомостей про IMEI мобільних пристроїв, в яких використовувались зазначені абонентські номери.
Ухвала діє протягом двох місяців з дня її постановлення.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1