Апеляційне провадження
№ 22-ц/824/18131/2024
09 грудня 2024 року місто Київ
справа № 759/4305/24
Київський апеляційний суд у складі колегії суддів cудової палати з розгляду цивільних справ: головуючого судді: Борисової О.В.
суддів: Ратнікової В.М., Левенця Б.Б.,
перевіривши виконання вимог ст.356 ЦПК України за апеляційною скаргою позивача Акціонерного товариства «Універсал Банк» на рішення Голосіївського районного суду міста Києва від 20 вересня 2024 року, ухвалене під головуванням судді Слободянюк А.В., повний текст рішення складено 20 вересня 2024 року у справі за позовом Акціонерного товариства «Універсал Банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,-
Рішенням Голосіївського районного суду міста Києва від 20 вересня 2024 року позов АТ «Універсал Банк» задоволено.
Не погоджуючись з вказаним рішенням суду першої інстанції, позивач АТ «Універсал Банк» 23 жовтня 2024 року подав до Київського апеляційного суду апеляційну скаргу через систему «Електронний суд».
Ухвалою Київського апеляційного суду від 06 листопада 2024 року апеляційну скаргу позивача АТ «Універсал Банк» на рішення Голосіївського районного суду міста Києва від 20 вересня 2024 року було залишено без руху з наданням строку для усунення недоліків вказаної апеляційної скарги протягом десяти днів з дня вручення копії ухвали, а саме для подання до Київського апеляційного суду доказів надсилання її копій та копій доданих матеріалів іншим учасникам справи.
Апелянтом усунуто недоліки апеляційної скарги у строк, встановлений судом.
Апеляційна скарга відповідає вимогам щодо форми та змісту, встановлених ст.356 ЦПК України та подана уповноваженою особою.
Перешкод для відкриття апеляційного провадження апеляційним судом не встановлено.
Згідно з ст.360 ЦПК України, учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом строку, встановленого судом апеляційної інстанції в ухвалі про відкриття апеляційного провадження. Відзив на апеляційну скаргу має містити: найменування суду апеляційної інстанції; ім'я (найменування), поштову адресу особи, яка подає відзив на апеляційну скаргу, а також номер засобу зв'язку, адресу електронної пошти, за наявності; обґрунтування заперечень щодо змісту і вимог апеляційної скарги; у разі необхідності - клопотання особи, яка подає відзив на апеляційну скаргу; перелік матеріалів, що додаються.
Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.
До відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Керуючись ст.359 ЦПК України, -
Відкрити апеляційне провадження в справі за апеляційною скаргою позивача Акціонерного товариства «Універсал Банк» на рішення Голосіївського районного суду міста Києва від 20 вересня 2024 року, ухвалене під головуванням судді Слободянюк А.В., повний текст рішення складено 20 вересня 2024 року у справі за позовом Акціонерного товариства «Універсал Банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
Направити учасникам справи копію цієї ухвали та копію апеляційної скарги з доданими до неї матеріалами.
Учасники справи мають право подати відзив на апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня одержання копії ухвали про відкриття провадження.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Головуючий:
Судді: