Ухвала від 09.12.2024 по справі 674/1764/24

Справа № 674/1764/24

Провадження № 2/674/842/24

УХВАЛА

про витребування доказів

09 грудня 2024 року м. Дунаївці

Дунаєвецький районний суд Хмельницької області у складі:

головуючої судді Шафікової Ю.Е ,

за участю секретаря Проценко Л.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Дунаївці клопотання представника позивача адвоката Наталюка Н.М. про витребування письмових доказів у рамках цивільної справи за позовною заявою ОСОБА_1 , представник позивачки адвокат Наталюк Назар Миколайович до ОСОБА_2 , третя особа на стороні позивача ОСОБА_3 про стягнення аліментів на утримання повнолітньої дитини, що продовжує навчання,-

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Дунаєвецького районного суду Хмельницької області знаходиться означена цивільна справа.

До судового засідання від представника позивача адвоката Наталюка Н.М. надійшло клопотання про витребування доказів з Обласної Державної Подіаткової Інспекції в Хмельницькій області, а саме: довідку про доходи за минулі 6 (шість) місяців ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який зареєстрований АДРЕСА_1 .

Представник позивача та позивачка в судове засідання не з'явились.

Відповідач в судове засідання не з'явився, хоча про час там ісце розгляду справи був повідомлений належним чином.

Третя особа: ОСОБА_3 в судове засідання не з'явився.

Дослідивши подане клопотання, суд дійшов наступних висновків.

Відповідно до ч. 1 ст. 84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.

Оскільки для повного та всебічного з'ясування усіх істотних обставин, які мають значення для судового провадження та об'єктивного розгляду справи вказані в клопотанні докази мають вагоме значення, суд вважає за необхідне задовольнити клопотання про витребування доказів представника позивача.

Керуючись ст. 84, 260-261 ЦПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання про витребування доказів задовольнити.

Витребувати в Державної Податкової Інспекції у м.Хмельницькому Головного Управління ДФС у Хмельницькій області (2900, м.Хмельницький вул. Пилипчука,17) довідку про доходи за минулі 6 (шість) місяців ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який зареєстрований АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 .

Встановити строк, в який необхідно надати витребувані судом докази до 14 січня 2025 року.

Роз'яснити учасникам справи положенняч.ч.7-10 ст.84 ЦПК України, що особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня вручення ухвали.

Оголосити перерву у судовому засіданні до 14 січня 2025 року 11 години 00 хвилин, повідомивши учасників процесу про час та місце слухання справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Ю.Е.Шафікова

Попередній документ
123648535
Наступний документ
123648537
Інформація про рішення:
№ рішення: 123648536
№ справи: 674/1764/24
Дата рішення: 09.12.2024
Дата публікації: 12.12.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Дунаєвецький районний суд Хмельницької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про стягнення аліментів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (14.01.2025)
Дата надходження: 07.11.2024
Предмет позову: про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини , що продовжує навчання
Розклад засідань:
25.11.2024 13:15 Дунаєвецький районний суд Хмельницької області
09.12.2024 11:40 Дунаєвецький районний суд Хмельницької області
14.01.2025 11:00 Дунаєвецький районний суд Хмельницької області