Справа № 603/471/24
Провадження №2/603/193/2024
про закриття підготовчого провадження
та призначення справи до судового розгляду по суті
"06" грудня 2024 р. м. Монастириська
Суддя Монастириського районного суду Тернопільської області Галіян І. М.
за участі секретаря судового засідання - Сандалюка О. В.
провівши підготовче засідання по цивільній справі:
позивач: Товариство з обмеженою відповідальністю «Мрія Фармінг Карпати»
представник позивача: адвокат Розанова Ольга Зіновіївна
відповідачі: Фермерське господарство «Новий Рівень 2006», ОСОБА_1
представник відповідача: адвокат Рішко Павло Михайлович
третя особа - Монастириська міська рада Тернопільської області в особі державного реєстратора реєстраційного відділу Савки С. В.,
предмет позову: витребування земельної ділянки з чужого незаконного володіння,,
Позивач Товариство з обмеженою відповідальністю «Мрія Фармінг Карпати» звернулося до суду з позовом до Фермерського господарства «Новий Рівень 2006», ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача - Монастириська міська рада Тернопільської області в особі державного реєстратора реєстраційного відділу Савки С. В., в якому просить витребувати з чужого незаконного строкового володіння Фермерського господарства «Новий Рівень 2006» земельну ділянку сільськогосподарського призначення загальною площею 1,0841 га з кадастровим номером 6124289800:01:001:0342, яка розташована на території Яргорівської сільської ради Монастириського району Тернопільської області (тепер - Монастириської міської громади Чортківського району Тернопільської області).
Ухвалою Монастириського районного суду Тернопільської області від 24.07.2024 року позовну заяву прийнято до розгляду, відкрито провадження у цивільній справі та призначено підготовче судове засідання.
Представник позивача ТзОВ «Лемківська Мрія» Розанова О. З. у підготовче засідання не з'явилася проте подала клопотання в якому просить підготовче засідання проводити в її відсутності, а також просить призначити справу до судового розгляду по суті.
Представник відповідача ФГ «Новий Рівень 2006» Рішко П. М. у підготовче засідання не з'явився проте неодноразово подавав заяву про відкладення розгляду справи не зазначаючи в ній про дати можливого призначення судового засідання.
Відповідач ОСОБА_1 у підготовче засідання не з'явилася хоча судом вживались заходи для належного її повідомлення про день, час та місце розгляду справи, про причини неявки суд не повідомила.
У справі проведено підготовче засідання за правилами, встановленими ст. ст. 197, 198 ЦПК України, в ході якого з'ясовано питання, наведені у ст. 197 ЦПК України, для забезпечення правильного та своєчасного розгляду справи по суті,
Враховуючи, що позивачем подано усі заяви по суті спору та докази по справі, для відповідача в межах процесуальних строків були усі можливості для подання заяв та клопотань, а також не залишилось невирішених процесуальних клопотань щодо здобуття доказів, а тому підстав для відкладення підготовчого засідання чи оголошення перерви у підготовчому засіданні у відповідності до ст. 198 ЦПК України, судом не встановлено, підстав для залишення позовної заяви без розгляду чи закриття провадження у справі немає, спір в підготовчому засіданні не врегульовано, а тому підготовче провадження підлягає закриттю та призначенню справи до судового розгляду по суті.
Враховуючи вищенаведене, керуючись ст. ст. 49, 189, 197, 198, 200 суд, -ПОСТАНОВИВ:
Підготовку справи до судового розгляду вважати закінченою. Підготовче провадження закрити.
Справу призначити до судового розгляду по суті у судовому засіданні в приміщенні Монастириського районного суду Тернопільської області за адресою: вул. Шкільна, 4, м. Монастириська Тернопільської області, на 15 год 45 хв 09 січня 2025 року.
Про дату та час розгляду справи по суті повідомити учасників справи.
Суддя І. М. Галіян