Ухвала від 03.12.2024 по справі 694/1627/24

Справа № 694/1627/24

2-во/694/10/24

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про виправлення описки

03.12.2024 року м. Звенигородка

Звенигородський районний суд Черкаської області в складі:

головуючого судді Сакун Д.І.,

за участю секретаря Литвин Н.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Звенигородка заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у рішенні суду та виконавчому листі у справі 694/1627/24,

ВСТАНОВИВ:

В проваджені Звенигородського районного суду Черкаської області перебувала цивільна справа за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до ОСОБА_2 ( АДРЕСА_2 , РНОКПП НОМЕР_2 ) про зміну розміру аліментів.

Рішенням Звенигородського районного суду Черкаської області від 11 жовтня 2024 року позов задоволено повністю. Змінено спосіб стягнення аліментів, які стягуються з ОСОБА_2 ( АДРЕСА_2 , РНОКПП НОМЕР_2 ), на підставі рішення Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області від 06.03.2018 року по справі №233/4728/17 на користь ОСОБА_3 , із стягнення в твердій грошовій сумі на стягнення у частці від заробітку, а саме стягувати з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , (адреса реєстрації: АДРЕСА_2 , громадянина України, РНОКПП НОМЕР_2 ) на користь ОСОБА_1 на утримання доньки ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , в розмірі 1/4 зі всіх видів заробітку (доходу відповідача), але не менше 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісяця і до повноліття дитини ОСОБА_4 .

Стягнуто з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , (адреса реєстрації: АДРЕСА_2 , громадянина України, РНОКПП НОМЕР_2 ) на користь держави 1211,20 грн. судового збору.

На підставі вказаного рішення судом видано виконавчий лист.

02 грудня 2024 року на адресу Звенигородського районного суду Черкаської області від позивача надійшла заява про виправлення описки в рішенні Звенигородського районного суду Черкаської області від 11.10.2024 року та у виконавчому листі, оскільки судом у резолютивній частині вказаного рішення не вірно вказано прізвище позивача.

Відповідно до вимог ст.269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки. Питання при внесення виправлень вирішується в судовому засіданні, про що постановляється ухвала.

Згідно до ст.432 ЦПК України, суд, який видав виконавчий лист, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий лист таким, що не підлягає виконанню, та стягнути на користь боржника безпідставно одержане стягувачем за виконавчим листом.

Враховуючи те, що, при ухвалені рішення Звенигородського районного суду Черкаської області 11.10.2024 року та у виконавчому листі було допущено описку, а саме невірно зазначено прізвище позивача у резолютивній частині вказаного рішення, виконавчий лист, виданий на підставі рішення суду також містить помилку, суд вважає, що дана описка є суттєвою, а тому підлягає виправленню.

Керуючись ст. 269 ЦПК України, суд,

ПОСТАНОВИВ :

Заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у рішенні суду та виконавчому листі у справі 694/1627/24- задовольнити.

Внести виправлення у виконавчому листі та рішенні Звенигородського районного суду Черкаської області від 11 жовтня 2024 року у справі № 694/1627/24 (провадження 2/694/478/24).

У резолютивній частині рішення та у виконавчому листі зазначити прізвище позивача « ОСОБА_5 » замість невірного « ОСОБА_6 ».

Інші відомості залишити без змін.

Ухвала є невід'ємною частиною рішення Звенигородського районного суду Черкаської області від 11 жовтня 2024 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до ОСОБА_2 ( АДРЕСА_2 , РНОКПП НОМЕР_2 ) про зміну розміру аліментів.

Ухвалу про внесення виправлень надіслати всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.

Ухвала може бути оскаржена до Черкаського апеляційного суду протягом 15 днів з часу її проголошення.

Суддя Д.І.Сакун

Попередній документ
123626570
Наступний документ
123626572
Інформація про рішення:
№ рішення: 123626571
№ справи: 694/1627/24
Дата рішення: 03.12.2024
Дата публікації: 11.12.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Звенигородський районний суд Черкаської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про стягнення аліментів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (12.11.2024)
Дата надходження: 02.07.2024
Предмет позову: про зміну розміру аліментів
Розклад засідань:
16.09.2024 11:00 Звенигородський районний суд Черкаської області
11.10.2024 10:30 Звенигородський районний суд Черкаської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
САКУН ДАР'Я ІГОРІВНА
суддя-доповідач:
САКУН ДАР'Я ІГОРІВНА
відповідач:
Гапша Михайло Сергійович
позивач:
Цюпка Тетяна Миколаївна