Ухвала від 09.12.2024 по справі 724/4184/24

Справа № 724/4184/24

Провадження № 2/724/853/24

УХВАЛА

про відкриття провадження в справі

09 грудня 2024 року суддя Хотинського районного суду Чернівецької області Гураль Л.Л. ознайомившись з матеріалами позовної заяви Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області до ОСОБА_1 про стягнення надміру виплаченої житлової субсидії

ВСТАНОВИВ:

28 листопада 2024 року позивач Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області звернувся до Хотинського районного суду Чернівецької області з позовною заявою до ОСОБА_1 про стягнення надміру виплаченої житлової субсидії.

Подана до суду позовна заява відповідає вимогам ст.ст. 175-177 ЦПК України.

Згідно з ч. 1 ст. 187 ЦПК України, за відсутності підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження суд відкриває провадження у справі протягом п'яти днів з дня надходження позовної заяви або заяви про усунення недоліків, поданої в порядку, передбаченому статтею 185 цього Кодексу.

Враховуючи категорію та незначну складність справи, обраний позивачем спосіб захисту, обставини зазначені в ст. 274 ЦПК України, суд вважає за необхідне розгляд справи провести в порядку спрощеного позовного провадження без виклику (повідомлення) сторін.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 175, 177, 187, 258, 260, 274 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі за позовом Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області (адреса місця знаходження: площа Центральна, буд. 3, м. Чернівці, ЄДРПОУ 40329345) до ОСОБА_1 (адреса реєстрації місця проживання: АДРЕСА_1 ) про стягнення надміру виплаченої житлової субсидії.

Роз'яснити учасникам справи, що відповідно до ч. 5 ст. 279 ЦПК України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін за наявними у справі матеріалами.

Роз'яснити сторонам право подати заяву із запереченнями проти розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження без виклику (повідомлення) сторін протягом п'яти днів з моменту отримання ухвали суду.

Відповідачу разом з копією ухвали про відкриття провадження у справі одночасно надіслати копію позовної заяви та доданих до неї документів.

Встановити строк відповідачу для надіслання (надання) до суду відзиву на позовну заяву і всіх доказів, які можливо доставити до суду, що підтверджують заперечення проти позову, - протягом п'ятнадцяти днів з дня одержання копії цієї ухвали.

Зобов'язати відповідача одночасно із надісланням (наданням) відзиву до суду надіслати (надати) копії такого відзиву та доданих до нього документів позивачу.

Роз'яснити позивачу, що він має право подати відповідь на відзив, а відповідачу заперечення у строк п'ять днів з дня вручення відзиву чи відповіді на відзив.

Визначити відповідачу строк для подання заяви із запереченнями проти розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження п'ять днів з дня вручення ухвали.

Можливість отримати інформацію щодо справи, що розглядається, учасники справи мають на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет. Веб-адреса сторінки: http://ht.cv.court.gov.ua .

Ухвала окремому оскарженню не підлягає.

Ухвала набирає законної сили з моменту підписання суддею.

Суддя: Лілія Леонідівна ГУРАЛЬ

Попередній документ
123596569
Наступний документ
123596571
Інформація про рішення:
№ рішення: 123596570
№ справи: 724/4184/24
Дата рішення: 09.12.2024
Дата публікації: 10.12.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Хотинський районний суд Чернівецької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; надання послуг
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (31.03.2025)
Результат розгляду: Відмовлено у відкритті кас. провадження (малозначні справи)
Дата надходження: 24.03.2025
Предмет позову: про стягнення надміру виплаченої житлової субсидії