Справа № 493/371/24
Провадження № 2/493/250/24
(вступна та резолютивна частини)
04 грудня 2024 року м. Балта Одеської області
Балтський районний суд Одеської області в складі:
головуючого-судді Мясківської І.М.,
за участю секретаря Пінул І.Б.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Балта цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Моторного (транспортного) страхового бюро України про стягнення суми страхового відшкодування,
На підставі частини 6 статті 259 ЦПК України у виняткових випадках залежно від складності справи складання повного рішення (постанови) суду може бути відкладено на строк не більш як десять днів, а якщо справа розглянута у порядку спрощеного провадження - не більш як п'ять днів з дня закінчення розгляду справи.
Керуючись ст.. 259 ЦПК України, суд
Позовні вимоги ОСОБА_1 до Моторного (транспортного) страхового бюро України про стягнення суми страхового відшкодування - задовольнити частково.
Стягнути з Моторного (транспортного) страхового бюро України (код ЄДРПОУ 21647131, адреса місцезнаходження: 02154, м. Київ, Русанівський бульвар, буд. 8) на користь ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 РНОКПП НОМЕР_1 , зареєстроване місце проживання за адресою: АДРЕСА_1 ) недоотримане страхове відшкодування в розмірі 58362,80 грн., витрати пов'язані з надання послуг евакуатора у розмірі 800,00 грн., витрати на проведення автотоварознавчого дослідження і визначення матеріального збитку транспортного засобу у розмірі 8100,00 грн. та витрати по сплаті судового збору в розмірі1211,20 грн., а всього 68474,00 грн. (шістдесят вісім тисяч чотириста сімдесят чотири гривні).
В іншій частині позовних вимог - відмовити.
Рішення суду може бути оскаржене до Одеського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його складання.
Учасник справи, якому рішення суду не було вручено у день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.
Повний текст рішення суду буде складено не пізніше десяти днів з дня закінчення розгляду справи.