Ухвала від 03.12.2024 по справі 591/12157/24

Справа № 591/12157/24

Провадження № 1-кп/591/417/24

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

03 грудня 2024 року суддя Зарічного районного суду м. Суми ОСОБА_1 , розглянувши матеріали кримінального провадження №12024205520001354 відносно ОСОБА_2 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 309 КК України,

ВСТАНОВИВ:

До Зарічного районного суду м. Суми надійшов обвинувальний акт відносно ОСОБА_2 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 309 КК України.

Відповідно до ст. 314 КПК України, суд після отримання обвинувального акту, клопотання про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру або клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності, не пізніше п'яти днів з дня його надходження призначає підготовче судове засідання, в яке викликає учасників судового провадження.

Обвинувачений ОСОБА_2 відбуває покарання в Державній установі «Первомайська виправна колонія №117».

Відповідно до ст. 336 КПК України, судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі: неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров'я або з інших поважних причин.

Суд може ухвалити рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.

Враховуючи вищевикладене, а також те, що ОСОБА_2 відбуває покарання в Державній установі «Первомайська виправна колонія №117», територіально віддаленій від м. Суми, з метою дотримання розумних строків розгляду справи, суд приходить до висновку про доцільність проведення судового засідання в режимі відеоконференції.

Згідно з ст. 336 КПК України, якщо особа, яка братиме участь у судовому провадженні дистанційно, тримається в установі попереднього ув'язнення або установі виконання покарань, дії, передбачені цієї статті (вручити такій особі пам'ятку про її процесуальні права, перевірити її документи, що посвідчують особу та перебувати поряд з нею до закінчення судового засідання), здійснюються службовою особою установи.

Здійснення передбачених ст. 336 КПК України дій, необхідних для проведення судового засідання у даній справі в режимі відеоконференції, слід доручити адміністрації вказаної установи.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 314, 336 КПК України,

УХВАЛИВ:

Призначити підготовче судове засідання у кримінальному провадженні відносно ОСОБА_2 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 309 КК України, яке відбудеться 28 січня 2025 року о 09 год. 30 хв. з викликом учасників судового провадження.

Здійснити розгляд справи № 591/12157/24 (провадження: 1-кп/591/417/24) відносно ОСОБА_2 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 309 КК України у дистанційному судовому провадженні з Державною установою «Первомайська виправна колонія №117».

Доручити керівництву Державної установи «Первомайська виправна колонія №117» організувати виконання передбачених ст. 336 КПК України дій, необхідних для проведення в режимі відеоконференції підготовчого судового засідання по даній справі, яке відбудеться 28 січня 2025 року о 09 год. 30 хв. за участю обвинуваченого ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Ухвалу направити для виконання до Державної установи «Первомайська виправна колонія №117» (Харківська область, Лозівський район, с. Грушине, вул. Приміська, буд. 132) та обвинуваченому для відому.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя ОСОБА_1

Попередній документ
123468826
Наступний документ
123468828
Інформація про рішення:
№ рішення: 123468827
№ справи: 591/12157/24
Дата рішення: 03.12.2024
Дата публікації: 05.12.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Зарічний районний суд м. Сум
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Кримінальні правопорушення у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші кримінальні правопорушення проти здоров'я населення; Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (02.12.2024)
Дата надходження: 02.12.2024
Розклад засідань:
28.01.2025 09:30 Зарічний районний суд м.Сум