Справа №303/6633/23
Провадження № 1-в/303/70/24
02 грудня 2024 року м. Мукачево
Суддя Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області ОСОБА_1 , розглянувши матеріали подання Мукачівського районного відділу № 1 філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням та направлення для відбування покарання ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканку АДРЕСА_1 , засудженої Мукачівським міськрайонним судом 01.08.2023 року за ч.4 ст.185 КК України до 5 (п'яти) років позбавлення волі, на підставі ст.75,76 КК України звільнена від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік з покладенням обов'язків згідно п.1,2 ч.1 ст.76 КК України
Згідно ухвали Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області від 29.04.2024 року судове провадження було зупинено до розшуку засудженої ОСОБА_2 .
21.11.2024 року надійшла заява від провідного інспектора Мукачівського РВ № 1 філії ДУ «Центр пробації» в Закарпатській області ОСОБА_3 щодо залишення без розгляду вищевказаного подання, та повернути особову справу стосовно ОСОБА_2 .
У зв'язку з поданим клопотанням та усуненням обставин, які викликали зупинення кримінального провадження судове провадження підлягає відновленню.
Керуючись ст.ст. 335, 369-372 КПК України, суддя
Судове провадження відносно ОСОБА_2 - відновити.
Призначити розгляд подання Мукачівського районного відділу № 1 філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням та направлення для відбування покарання ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1 на 09 грудня 2024 року на 13 год. 30 хв. року залі судових засідань у приміщенні Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області за адресою: вул..Мостова, 8 м.Мукачево Закарпатська область.
Про відновлення провадження і призначення його до судового розгляду повідомити учасників.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_1