Справа №463/8558/24
Провадження №1-кс/463/6965/24
про тимчасовий доступ до речей і документів
02 грудня 2024 року слідчий суддя Личаківського районного суду м. Львова ОСОБА_1 , з участю секретаря судових засідань ОСОБА_2 , розглянувши клопотання слідчого слідчого відділу Львівського районного управління поліції № 1 ГУ НП у Львівській області ОСОБА_3 , погоджене прокурором Галицької окружної прокуратури міста Львова ОСОБА_4 , про надання тимчасового доступу до документів та інформації, -
встановив:
слідчий за погодженням з прокурором звернувся з клопотанням до слідчого судді Личаківського районного суду м. Львова про надання дозволу на тимчасовий доступ до оригіналів документів, з можливістю вилучення їх копій, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , що за адресою: АДРЕСА_1 , з можливістю вилучення їх копій.
Мотиви та підстави клопотання викладені слідчим у письмовій формі з дотриманням вимог ст. 160 КПК України. Крім того, слідчий просив зазначене клопотання проводити без його участі.
Зважаючи на вимоги ч. 2 ст. 163 КПК України вважаю можливим розглядати клопотання у відсутності представників осіб, у володінні яких можуть знаходитись речі та документи, тимчасовий дозвіл на доступ до яких та можливість їхнього вилучення просить слідчий.
Дослідивши матеріали клопотання та докази, додані до такого, приходжу до наступного висновку.
Слідчим відділом ЛРУП № 1 ГУНП у Львівській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за № 12024141360001034 від 14.03.2024 року зареєстрованого за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 364 та ч. 1 ст. 366 КК України.
Частиною 6 ст. 163 КПК України встановлено, що слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Згідно з ч. 5 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: 1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.
Зважаючи на вищевказані обставини, те, що документи, дозвіл на тимчасовий доступ до яких просить надати слідчий, знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_2 , а також те, що такі документи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, вони можуть бути використані, як доказ, іншими способами довести обставини, які передбачається довести за їх допомогою неможливо, приходжу до висновку, що клопотання підставне та його слід задовольнити.
Керуючись вимогами статей 131, 159, 160, 163, 164 КПК України, -
постановив:
клопотання - задовольнити.
Надати слідчому СВ Львівського РУП №1 ГУ НП у Львівській області ОСОБА_3 та іншим слідчим слідчого відділу ЛРУП №1 ГУНП у Львівській області, що перебувають в групі слідчих в рамках проведення даного досудового розслідування №12024141360001034 від 14.03.2024 року зареєстрованого за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 364 та ч. 1 ст. 366 КК України, дозвіл на тимчасовий доступ до оригіналів документів, з можливістю вилучення їх копій, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , що за адресою: АДРЕСА_1 , з можливістю вилучення їх копій, а саме:
- витягу з протоколу засідання від 05.04.2023 №3 архітектурно-містобудівної ради при ІНФОРМАЦІЯ_3 ;
- ухвали №788 від 20.05.2021 «Про розроблення детального плану території у районі вул. Тютюнників, вул. Генерала М. Тарнавського, вул. В. Кубійовича, пл. Василя Вишиваного та документів, які стали підставою для прийняття зазначеної ухвали з усіма додатками, пояснювальними записками, погодженнями, висновками та запереченнями, у складі з розробленою планувальною структурою забудови території, планом червоних ліній вулично-дорожної мережі, схемою функціонального зонування території (планом зонування території), пропозиціями з інженерного забезпечення та захисту території, заходами щодо дотримання санітарно-гігієнічних, протипожежних нормативів, вимог з ліквідації аварійних ситуацій та реалізації детального плану території, а також усіх документів, які стали підставою для затвердження зазначеного плану території з усіма додатками, пояснювальними записками, погодженнями, висновками та запереченнями;
- документів складених ІНФОРМАЦІЯ_3 , які містять вимоги щодо розвитку території у районі АДРЕСА_2 , з врахуванням ситуації з соціальною інфраструктурою та наявним функціональним зонуванням оточуючих територій; документів складених ІНФОРМАЦІЯ_3 , які містять інформацію щодо здійснення стратегічної екологічної оцінки детального плану території відповідно до ухвали № 788 від 20.05.2021 «Про розроблення детального плану території у районі вул. Тютюнників, вул. Генерала М. Тарнавського, вул. В. Кубійовича, пл. Василя Вишиваного;
- детального плану території у районі вул. Тютюнників, вул. Генерала М. Гарнавського, вул. В. Кубійовича, пл. Василя Вишиваного, затвердженого ухвалою ІНФОРМАЦІЯ_1 № 4382 від 08.02.2024;
- договору з сертифікованою проєктною організацією на розроблення детального плану території у районі вул. Тютюнників, вул. Генерала М. Тарнавського, вул. В. Кубійовича, пл. Василя Вишиваного на підставі ухвали №788 від 20.05.2021 «Про розроблення детального плану території у районі вул. Тютюнників, вул. Генерала М. Тарнавського, вул. В. Кубійовича, пл. Василя Вишиваного;
- ухвали №4382 від 08.02.2024 «Про затвердження детального плану території у районі вул. Тютюнників, вул.Генерала М. Тарнавського, вул. В. Кубійовича, пл. Василя Вишиваного».
Строк дії ухвали становить два місяці з дня постановлення ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя: ОСОБА_1