Ухвала від 28.11.2024 по справі 910/9712/24

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

м. Київ

28.11.2024Справа № 910/9712/24

Господарський суд міста Києва в порядку статей 120-121 Господарського процесуального кодексу України, у справі № 910/9712/24

За позовомУправління Білоцерківської Єпархії Української Православної Церкви

до третя особа,Міністерства юстиції України які не заявляють самостійні вимоги на предмет спору на стороні відповідача 1) Департамент культури та туризму Київської обласної військової адміністрації 2) Приватний нотаріус Обухівського районного нотаріального округу Київської області Бобков Олександр Вікторович

про

Суддя Підченко Ю.О.

ПОВІДОМЛЯЄ:

Управління Білоцерківської Єпархії Української Православної Церкви - позивача, Департамент культури та туризму Київської обласної військової адміністрації, Приватного нотаріуса Обухівського районного нотаріального округу Київської області Бобкова Олександра Вікторовича - третіх осіб, -

про призначення справи до розгляду у судовому засіданні на 30.01.25 о 10:40 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 44- Б, зал № 21. Явку визнати обов'язковою.

Роз'яснити учасникам справи наслідки неявки в судове засідання, що передбачені статтею 202 Господарського процесуального кодексу України, а саме:

1. Неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.

2. Якщо учасник справи або його представник були належним чином повідомлені про судове засідання, суд розглядає справу за відсутності такого учасника справи у разі: неявки в судове засідання учасника справи (його представника) без поважних причин або без повідомлення причин неявки; повторної неявки в судове засідання учасника справи (його представника) незалежно від причин неявки; неявки представника в судове засідання, якщо в судове засідання з'явилася особа, яку він представляє, або інший її представник.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається http://ki.arbitr.gov.ua.

Суддя Ю.О.Підченко

Попередній документ
123424570
Наступний документ
123424572
Інформація про рішення:
№ рішення: 123424571
№ справи: 910/9712/24
Дата рішення: 28.11.2024
Дата публікації: 03.12.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд міста Києва
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, щодо недоговірних зобов’язань; спонукання виконати або припинити певні дії
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (30.01.2025)
Дата надходження: 06.08.2024
Предмет позову: визнання протиправним та скасування пункту 2 наказу Міністерства юстиції України №1645/5 від 03.06.2024р.
Розклад засідань:
03.10.2024 11:00 Господарський суд міста Києва
28.11.2024 12:00 Господарський суд міста Києва
Учасники справи:
головуючий суддя:
ВЛАДИМИРЕНКО С В
суддя-доповідач:
ВЛАДИМИРЕНКО С В
ПІДЧЕНКО Ю О
ПІДЧЕНКО Ю О
3-я особа:
Департамент культури та туризму Київської обласної державної адміністрації (Київської обласної військової адміністрації)
3-я особа без самостійних вимог на стороні відповідача:
Приватний нотаріус Васильківського районного нотаріального округу Київської області Бобков Олександр Володимирович
Департамент культури та туризму Київської обласної державної адміністрації
відповідач (боржник):
Міністерство юстиції України
заявник апеляційної інстанції:
Управління Білоцерківської Єпархії Української Православної Церкви
позивач (заявник):
Управління Білоцерківської Єпархії Української Православної Церкви
Управління Білоцерківської Єпархії Української Православої Церкви
представник заявника:
Іваницька Ольга Павлівна
суддя-учасник колегії:
ДЕМИДОВА А М
ХОДАКІВСЬКА І П