Рішення від 26.11.2024 по справі 420/25629/24

Справа № 420/25629/24

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 листопада 2024 року м. Одеса

Одеський кружний адміністративний суд у складі судді Хлімоненкової М.В., розглянувши в порядку письмового провадження без повідомлення сторін адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 , про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії,

встановив:

До Одеського окружного адміністративного суду 14.08.2024 надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 , про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії, у якому позивач просить суд:

1. Визнати протиправною бездіяльність ІНФОРМАЦІЯ_1 щодо не розгляду заяви позивача від 10.05.2024 про видачу військово-облікового документа та зобов'язати її розглянути,

2. Зобов'язати ІНФОРМАЦІЯ_1 оформити та видати позивачу військово-обліковий документ в строки що передбачені постановою КМ України від 16 травня 2024 р. № 559.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що відповідач в порушення приписів чинного законодавства, зокрема Порядку оформлення (створення) та видачі військово-облікового документа для призовників, військовозобов'язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2024 року №559, не оформив та не видав позивачу військово-обліковий документу на бланку протягом 5 робочих днів з моменту отримання заяви позивача про видачу такого військово-облікового документа.

Ухвалою суду від 23.08.2024 року відкрито спрощене позовне провадження у справі, вирішено розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) за наявними у справі матеріалами, а також встановлено відповідачу 15-денний строк з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження у справі для надання до суду відзиву на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 162 КАС України.

Ухвалу суду від 23.08.2024 в електронному вигляді відповідачу було направлено судом через підсистему Електронний суд та доставлено до електронного кабінету - 24.08.24 (02:34).

Однак, у встановлений судом строку та на даний час, відзиву на позовну заяву ОСОБА_1 від ІНФОРМАЦІЯ_1 не надійшло, що в силу приписів КАС України не є перешкоду для розгляду справи.

Як визначено ч. 6 статті 162 КАС України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Враховуючи приписи частини 5 статті 262 КАС України справа розглядалася за правилами спрощеного позовного провадження без виклику учасників справи (у письмовому провадженні).

Всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, викладені сторонами у заявах по суті справи, дослідивши та оцінивши наявні у справі докази, що мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив наступні обставини.

Позивач - ОСОБА_1 , звернувся до ІНФОРМАЦІЯ_1 із заявою від 26.07.2024 у якій просив оформити та видати йому паперовий військово-обліковий документ у форматі А5, як то передбачено Порядком, що затверджений постановою КМ України від 16 травня 2024 №559 та просив повідомити представника адвоката Марченка В.В. на електронну пошту ІНФОРМАЦІЯ_3 або його письмово, за адресою що вказана в заяві, про готовність до видачі нового військово-облікового документа в паперовому вигляді в форматі А5, про дату і час коли заявник зможе отримати згаданий військово-обліковий документ в ІНФОРМАЦІЯ_1 .

У своїй заяві ОСОБА_1 вказував, що рішенням №141/2 від 01.08.2023 Військово-лікарської комісії ІНФОРМАЦІЯ_1 він був визнаний непридатним до військової служби з виключенням з військового обліку з моменту проходження ВЛК по теперішній час.

Посилаючись на приписи Порядку оформлення (створення) та видачі військово-облікового документа для призовників, військовозобов'язаних та резервістів і форми такого документа, затвердженого постановою КМУ від 16.05.2024 №559 (чинний, надалі - Порядок №559), ОСОБА_1 у своїй заяві зазначав, що військово-обліковий документ на бланку видається за письмовою заявою громадянина районним ІНФОРМАЦІЯ_1 , зокрема, у випадках виявлення бажання замінити військово-обліковий документ, який був виданий до набрання чинності Постаново №559.

Також, в матеріалах справи наявна копія довідки Військово-лікарської комісії ІНФОРМАЦІЯ_1 від 01.08.2023 №141/2, відповідно до якої, за результатами проведеного медичного огляду ВЛК ІНФОРМАЦІЯ_1 солдата ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 встановлено діагноз та постанова ВЛК про причинний зв'язок захворювання (травми, поранення, контузії, каліцтва): Ускладнений остеохондроз поперекового відділу хребта. Стеноз позвоночного каналу на рівні L4-L5. Кила диску L4-L5. Стан після видалення кили диску L4-L5(30,12,22р.) мікродіскектомія L4-L5 праворуч.

Згідно з довідкою від 01.08.2023 №141/2 ОСОБА_1 визнаний непридатним до військової служби з виключенням з військового обліку.

Вказану вище заяву позивач надіслав до ІНФОРМАЦІЯ_1 поштою, листом з описом вкладення.

Однак, відповіді на заяву від відповідача, як зауважується у позові, не надійшло станом на час подання позову до суду.

Вважаючи таку бездіяльність відповідача протиправною, позивач звернувся до суду із позовом.

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд виходить з наступного.

У справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи відповідають вони встановленим ч.2 ст.2 КАС України вимогам.

Частиною другою статті 19 Конституції Україні передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

24.02.2022 Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» №64/2022 введено воєнний стан на території України з 24.02.2022 строком на 30 діб. В подальшому, воєнний стан було продовжено. На час розгляду справи воєнний стан в Україні триває.

Указом Президента України від 24.02.2022 № 69/2022 «Про загальну мобілізацію» оголошено загальну мобілізацію, яка проводиться на всій території України.

Правове регулювання відносин між державою і громадянами України у зв'язку з виконанням ними конституційного обов'язку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, а також загальні засади проходження в Україні військової служби регламентовано Законом України «Про військову службу і військовий обов'язок» від 25.03.1992 № 2232-XII (далі - Закон № 2232-XII).

Поняття та види, порядок ведення військового обліку, постановка на військовий облік, а також зняття та виключення з нього визначені статтями 33 - 37 Закону № 2232-XII.

За приписами ч.1 ст.33 Закону № 2232-XII військовий облік громадян України поділяється на облік призовників, військовозобов'язаних та резервістів.

У відповідності до ч.3 ст.33 Закону № 2232-XII військовий облік усіх призовників, військовозобов'язаних та резервістів ведеться за місцем їх проживання і відповідно до обсягу та деталізації поділяється на персонально-якісний, персонально-первинний та персональний.

Пунктом 3 частини 6 статті 37 Закону № 2232-XII визначено, що виключенню з військового обліку у відповідних районних (міських) територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (військовозобов'язаних та резервістів Служби безпеки України - у Центральному управлінні або регіональних органах Служби безпеки України, військовозобов'язаних та резервістів розвідувальних органів України - у відповідному підрозділі розвідувальних органів України) підлягають громадяни України, які визнані непридатними до військової служби.

У громадянина, якого виключено з військового обліку відповідно до пунктів 3 та 4 цієї частини, військово-обліковий документ не вилучається. До військово-облікового документа громадянина вносяться дані про виключення із військового обліку.

Згідно з ч.5 ст.33 Закону № 2232-XII військовий облік призовників, військовозобов'язаних та резервістів ведеться в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Так, механізм організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів (далі - військовий облік) центральними і місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами (далі - державні органи), органами місцевого самоврядування, органами військового управління (органами управління), військовими частинами (підрозділами) Збройних Сил та інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів спеціального призначення, територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки, підприємствами, установами та організаціями, закладами освіти, закладами охорони здоров'я незалежно від підпорядкування і форми власності (далі - підприємства, установи та організації) визначає Порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 №1487 (далі - Порядок № 1487, у редакції на момент виникнення спірних правовідносин).

Відповідно до п.2 Порядку №1487, військовий облік є складовою змісту мобілізаційної підготовки держави. Він полягає у цілеспрямованій діяльності державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій щодо: фіксації, накопичення та аналізу наявних людських мобілізаційних ресурсів за військово-обліковими ознаками; здійснення заходів із забезпечення виконання встановлених правил військового обліку призовниками, військовозобов'язаними та резервістами; подання відомостей (персональних та службових даних) стосовно призовників, військовозобов'язаних та резервістів до органів ведення Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів.

Пунктом 4 Порядку №1487 визначено, що завданням військового обліку є, зокрема, своєчасне оформлення військово-облікових документів призовників, військовозобов'язаних та резервістів.

У відповідності до пунктів 16, 17 Порядку №1487 визначено, що військовий облік поділяється на облік призовників, військовозобов'язаних та резервістів, з урахуванням обсягу та деталізації - на персонально-якісний, персонально-первинний та персональний.

Військовий облік військовозобов'язаних та резервістів за призначенням поділяється на загальний та спеціальний.

На загальному військовому обліку перебувають військовозобов'язані та резервісти, які не заброньовані за державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями на період мобілізації та на воєнний час.

Військовозобов'язані, які згідно із Законом України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" заброньовані за державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями на період мобілізації та на воєнний час, перебувають на спеціальному військовому обліку.

Відповідно до п. 20 Порядку №1487 військовий облік ведеться на підставі даних паспорта громадянина України та військово-облікових документів.

Згідно з п.79 Порядку №1487, районні (міські) територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, зокрема, забезпечують громадян військово-обліковими документами та зберігання зданих або вилучених у призовників, військовозобов'язаних та резервістів військово-облікових документів.

У відповідності до пункту 3 Додатку № 2 до Порядку №1487 (Правила військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів) призовники, військовозобов'язані та резервісти повинні, зокрема, мати при собі військово-обліковий документ разом з документом, що посвідчує особу, та пред'являти їх за вимогою уповноваженого представника районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки або поліцейського, а також представника Держприкордонслужби у прикордонній смузі, контрольованому прикордонному районі та на пунктах пропуску через державний кордон.

Призовники, військовозобов'язані та резервісти за порушення правил військового обліку та законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію, зіпсуття або недбале зберігання військово-облікових документів, яке спричинило їх втрату, притягуються до адміністративної відповідальності згідно із Кодексом України про адміністративні правопорушення.

В силу вимог пункту 1 Положення про територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.02.2022 № 154 (далі - Положення № 154), територіальні центри комплектування та соціальної підтримки є органами військового управління, що забезпечують виконання законодавства з питань військового обов'язку і військової служби, мобілізаційної підготовки та мобілізації.

Згідно з п.2, 8 Положення № 154 територіальні центри комплектування та соціальної підтримки у своїй діяльності керуються Конституцією та законами України, актами Президента України, постановами Верховної Ради України, актами Кабінету Міністрів України, наказами та директивами Верховного Головнокомандувача Збройних Сил, Міноборони, Міністра оборони, Головнокомандувача Збройних Сил, Генерального штабу Збройних Сил, іншими нормативно-правовими актами, цим Положенням.

Завданнями територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки відповідно до покладених обов'язків є виконання законодавства з питань військового обов'язку і військової служби, мобілізаційної підготовки та мобілізації, керівництво військовим обліком призовників, військовозобов'язаних та резервістів на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Відповідно до положень пункту 9 Положення №154, територіальні центри комплектування та соціальної підтримки відповідно до покладених на них завдань, зокрема:

ведуть військовий облік призовників, військовозобов'язаних та резервістів, а також облік громадян України, які уклали контракт добровольця територіальної оборони, ветеранів війни та військової служби, та інших осіб, які мають право на пенсійне забезпечення відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»;

оформлюють та видають військово-облікові документи призовникам, військовозобов'язаним та резервістам;

розглядають звернення військовослужбовців, працівників та членів їх сімей, а також громадян з питань, що належать до компетенції територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, а також ведуть прийом громадян, які звертаються із зазначених питань, видають необхідні довідки та інші документи.

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2024 року №559, відповідно до частини дев'ятої статті 1 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", затверджено Порядок оформлення (створення) та видачі військово-облікового документа для призовників, військовозобов'язаних та резервістів (надалі - Порядок №599) та форму військово-облікового документа.

Згідно з п. 1, 2, 14, 17 Порядку №559, військово-обліковий документ є документом, що визначає належність його власника до виконання військового обов'язку, який оформляється (створюється) та видається громадянину України, який є призовником, військовозобов'язаним або резервістом, у тому числі, якщо він був виключений з військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів відповідно до пунктів 3 і 4 частини шостої статті 37 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" та не отримував такий документ до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2024 р. № 559 "Про затвердження Порядку оформлення (створення) та видачі військово-облікового документа для призовників, військовозобов'язаних та резервістів і форми такого документа".

Військово-обліковий документ оформляється (створюється) та видається (замінюється): в електронній формі - засобами електронного кабінету призовника, військовозобов'язаного, резервіста та/або Державного веб-порталу електронних публічних послуг у сфері національної безпеки і оборони та/або Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (далі - Портал Дія), зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (у разі технічної реалізації); у паперовій формі - на бланку, форма якого затверджується постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2024 р. № 559.

Військово-обліковий документ на бланку видається (замінюється) за письмовою заявою громадянина України районним (міським) територіальним центром комплектування та соціальної підтримки або його відділом (відповідним органом СБУ, підрозділом розвідувального органу) за місцем перебування на військовому обліку або виключення з військового обліку у випадках:

взяття громадянина на військовий облік як призовника, військовозобов'язаного або резервіста;

якщо призовник, який перебував на військовому обліку до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2024 р. № 559, не отримував посвідчення призовника, а військовозобов'язаний та резервіст - військового квитка осіб рядового, сержантського і старшинського складу, військового квитка офіцера запасу або тимчасового посвідчення військовозобов'язаного;

зміни категорії щодо військового обов'язку;

відсутності місця для внесення змін;

невідповідності відомостям, що містяться у Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов'язаних та резервістів, зазначеним у пункті 3 цього Порядку;

втрати (зіпсування);

виявлення бажання змінити військово-обліковий документ, який був виданий до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2024 р. № 559.

Призовникам військово-обліковий документ на бланку оформляється та видається районним (міським) територіальним центром комплектування та соціальної підтримки або його відділом.

Для отримання (заміни) військово-облікового документа на бланку громадянин зобов'язаний особисто звернутися з письмовою заявою до районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки або його відділу (відповідного органу СБУ, розвідувального органу) за місцем перебування на військовому обліку або виключення з військового обліку та надати кольорову фотокартку встановленого розміру.

Пунктом 18 Порядку №559 встановлено, що військово-обліковий документ на бланку повинен бути виданий (замінений) протягом п'яти робочих днів з дати реєстрації заяви в районному (міському) територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки або його відділі (відповідному органі СБУ, підрозділі розвідувального органу).

Як було встановлено судом та зазначено вище, позивач особисто звернувся до відповідача із письмовою заявою від 26.07.2024 року, яку направив поштовим відправленням №6750000006565 в якій просив оформити та видати паперовий військово-обліковий документ у форматі А5, згідно з вимогами Порядку що затверджено постановою КМ України від 16 травня 2024 р. № 559 та повідомити його представника, адвоката Марченко В.В на електронну пошту ІНФОРМАЦІЯ_3 , або самого позивача, письмово, за адресою що вказана в заяві, про готовність до видачі нового військово-облікового документа в паперовому вигляді в форматі А5, та про дату і час коли позивач може отримати згаданий військово-обліковий документ в ІНФОРМАЦІЯ_1 .

До заяви була долучена копія довідки ВЛК №141/2 від 01.08.2024 про визнання позивача непридатним до військової служби з виключенням з військового обліку та дві кольорові фотокартки.

Згадана заява була отримана відповідачем 29.01.2024, про що свідчать надані позивачем до позову письмові докази та відомості щодо поштового відправлення №6750000006565 з офіційного сайту Укрпошти, які були судом роздруковані та приєднані до матеріалів справи.

Відповідачем не надано суду доказів неотримання заяви позивача чи заперечень з даного приводу.

Однак, відповідач за результатом розгляду такої заяви позивача, у термін протягом 5 робочих днів, як то передбачено вимогами п.18 Порядку №559, не повідомив позивача про видачу (заміну) позивачу військово-облікового документу на бланку.

Виходячи з викладеного суд вважає можливим погодитись із твердженнями позивача стосовно того, що в порушення приписів п. 17 та 18 постанови КМ України від 16 травня 2024 р. №559 відповідач ухилився від обов'язку в п'ятиденний строк оформити та підготувати для видачі військово обліковий документ замість приписного свідоцтва, яке, як зауважує позивач, у нього вилучили після проходження ВЛК в серпні 2024 року.

Указана бездіяльність відповідача, є протиправною виходячи з наведених вище законодавчих приписів, та порушує права позивача.

Суд погоджується з твердженнями позивача, зазначеними у позовній заяві про те, що внаслідок такої оскаржуваної позивачем бездіяльності суб'єкта владних повноважень, виникають несприятливі умови для позивача, які прирівнюють його порушника законодавства, оскільки приписи п. 5 ст. 22 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» визначають обов'язок мати при собі військово-обліковий документ, та пред'являти його за вимогою уповноваженого представника територіального центру комплектування та соціальної підтримки або поліцейського, а також інших уповноважених осіб.

Під час розгляду справи та станом на час прийняття рішення у цій справі, відповідач не надав до суду ані відзиву на позовну заяву, ані жодного доказу, яким би доводилась правомірність поведінки відповідача у спірних правовідносинах.

Суд враховує доводи позовної заяви, що на час подачі позову сповіщення про дату та час коли позивач може отримати військово-обліковий документ не надходило ні до позивача, ні на електронну пошту адвоката Марченко В.В.

Станом на час вирішення справи відповідач також і до суду не надав доказів розгляду у належний спосіб заяви ОСОБА_1 про видачу йому військово-облікового документу.

Отже, відповідач, як суб'єкт владних повноважень, до компетенції якого належить вирішення питання щодо оформлення військово-облікового документа, після отримання поштою особистої заяви від позивача та документів на підтвердження викладених в заяві обставин, ухилився від обов'язку прийняти рішення за наслідком розгляду цієї заяви з наступним оформлення військово-облікового документа.

Суд також приймає до уваги, що норми Постанови №559 не передбачають наявності у відповідача декількох варіантів правомірної поведінки після отримання заяви від позивача про видачу військово-облікового документа. Тобто звернення з заявою до належного ТЦК з додаванням фотографій не передбачає у керівника відповідного ТЦК права ухвалити рішення про відмову у видачі військово-облікового документа.

З урахуванням викладеного у сукупності, дослідивши встановлені обставини справи та наведені вище приписи чинного законодавства, приймаючи до увагу відсутність належним чином оформленого рішення відповідача про задоволення заяви позивача про видачу військово-облікового документа, що свідчить про ухилення відповідача від обов'язку видати такий, та враховуючи відсутність права на відмову позивачу у видачі згаданого документа, суд приходить до висновку про обґрунтованість доводів позивача про допущення відповідачем у спірних правовідносинах протиправної бездіяльності.

Відтак, позовні вимоги ОСОБА_1 підлягають задоволенню, шляхом визнання протиправною бездіяльності ІНФОРМАЦІЯ_1 щодо не розгляду заяви ОСОБА_1 від 26.07.2024 (оскільки саме ця заява направлялась позивачем до відповідача, а не від 10.05.2024, як помилково зазначено у прохальній частині позову) про видачу військово-облікового документа, не оформлення та не видачі військово-облікового документу та зобов'язання відповідача розглянути заяву ОСОБА_1 від 26.07.2024 про видачу військово-облікового документа, оформити та видати ОСОБА_1 військово-обліковий документ відповідно до постанови КМ України від 16 травня 2024 року № 559.

Вимога позивача щодо визнання протиправною бездіяльність відповідача щодо не розгляду заяви позивача від 10.05.2024 про видачу військово-облікового документа із зобов'язанням розглянути таку, задоволенню не підлягає, оскільки позивачем не доведено звернення до відповідача із такою заявою (від 10.05.2024).

Відповідно до ч. 1 ст. 143 КАС України суд вирішує питання щодо судових витрат у рішенні, постанові або ухвалі.

При задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу адміністративного судочинства України, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа (ч. 1 ст. 139 Кодексу адміністративного судочинства України).

З огляду на викладене, оскільки судом прийнято рішення про задоволення вимог позивача, суд вважає за доцільне стягнути за рахунок бюджетних асигнувань відповідача на користь позивача судові витрати у вигляді сплаченого за подання цього позову судового збору у сумі 968,96 грн.

На підставі викладеного, керуючись ст.242-246, 250, 255, 295 КАС України, суд,

вирішив:

Позов ОСОБА_1 - задовольнити частково.

Визнати протиправною бездіяльність ІНФОРМАЦІЯ_1 щодо не розгляду заяви ОСОБА_1 від 26.07.2024 про видачу військово-облікового документа, не оформлення та не видачі військово-облікового документу.

Зобов'язати ІНФОРМАЦІЯ_1 розглянути заяву ОСОБА_1 від 26.07.2024 про видачу військово-облікового документа, оформити та видати ОСОБА_1 військово-обліковий документ відповідно до постанови КМ України від 16 травня 2024 року № 559.

В решті вимог - відмовити.

Стягнути на користь ОСОБА_1 за рахунок бюджетних асигнувань ІНФОРМАЦІЯ_1 968,96 грн. сплаченого судового збору.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до П'ятого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Позивач: ОСОБА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , адреса місця проживання: АДРЕСА_1 .

Відповідач: ІНФОРМАЦІЯ_1 , код ЄДРПОУ НОМЕР_2 , адреса: АДРЕСА_2 .

Суддя Марина ХЛІМОНЕНКОВА