Справа № 420/28284/24
27 листопада 2024 року м. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Марина П.П., розглянув за правилами спрощеного позовного провадження без виклику учасників справи справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Головне управління ПФУ в Одеській області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії
До Одеського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Головне управління ПФУ в Одеській області, в якому позивач просить:
визнати дії ІНФОРМАЦІЯ_1 протиправними щодо змісту довідки від 16 лютого 2024 року № ЮО111969 станом на 01 січня 2023 року, виданої на підставі рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08 січня 2024 року у справі № 420/27533/23, а саме під час підготовки та наданні до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області довідки про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 із зазначенням надбавки за особливості проходження служби, надбавки за службу в умовах режимних обмежень та премії, виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом станом на 01.01.2018 року;
зобов'язати ІНФОРМАЦІЯ_2 внести зміни у надану до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області довідку станом на 01 січня 2023 року №ЮО11969 від 16 лютого 2024 року, виданої на підставі рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08 січня 2024 року у справі № 420/27533/23 та надати до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області змінену довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 із зазначенням надбавки за особливості проходження служби, надбавки за службу в умовах режимних обмежень та премії, виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом станом на 01.01.2023 року.
Позовні вимоги обґрунтовані тим, що позивач отримує пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
Представник позивача зазначає, що на виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08.01.2024 року у справі № 420/27533/23, ІНФОРМАЦІЯ_2 підготовлено та надіслано до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області Довідку №ЮО111969 від 16.02.2024 року про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2023 року для здійснення перерахунку його пенсії. Однак, в даній довідці суми надбавки за особливості проходження військової служби, надбавки за таємність та премії у грошовому виразі відповідач вказав у розмірах, які не відповідають вимогам чинного законодавства України.
Вважаючи вказані дії відповідача протиправними, а свої права порушеними, позивач звернувся до суду з відповідним позовом.
Ухвалою суду від 11.09.2024 року відкрито провадження по даній справі за правилами спрощеного позовного провадження без виклику учасників справи.
У встановлений в ухвалі від 11.09.2024 року строк відповідач відзив на адміністративний позов не подав.
Копія ухвали суду від 11.09.2024 року доставлена до електронного кабінету відповідача 12.09.2024.
Відповідно до частини шостої статті 162 КАС України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Частиною 4 ст.159 КАС України встановлено, що подання заяв по суті справи є правом учасників справи. Неподання суб'єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову.
Копія ухвали суду від 11.09.2024 доставлена до електронного кабінету Головного управління ПФУ в Одеській області 12.09.2024.
У встановлений в ухвалі від 11.09.2024 року строк Головне управління ПФУ в Одеській області пояснення щодо адміністративного позову не надав.
Станом на дату вирішення даної адміністративної справи інших заяв по суті справи на адресу суду не надходило.
Вивчивши матеріали справи, дослідивши обставини та факти, якими обґрунтовувалися вимоги, перевіривши їх доказами, суд встановив наступні факти та обставини.
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , перебуває на обліку у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Одеській області та отримує пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
Судом встановлено, що рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 08.01.2024 року по справі №420/27533/23 позов ОСОБА_2 частково задоволено, зокрема:
зобов'язано ІНФОРМАЦІЯ_2 (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ) підготувати та надати до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_2 , АДРЕСА_2 ) станом на 01.01.2023 року, у відповідності до вимог статей 43 і 63 Закону України від 09.04.1992 року № 2262- ХІІ Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб з врахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 року № 704 Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб щодо визначення посадового окладу і окладу за військовим званням шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, на відповідний тарифний коефіцієнт, та з обов'язковим зазначенням відомостей про розміри щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії, для здійснення обчислення та перерахунку пенсії з 01.02.2023.
На виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08.01.2024 року по справі №420/27533/23 ІНФОРМАЦІЯ_2 підготовлено та видано довідку №ЮО111969 від 16.02.2024 року про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2023 року, відповідно до якої грошове забезпечення позивача за посадою: військовий комісар ІНФОРМАЦІЯ_4 , яку він займав на день звільнення зі служби становить:
Посадовий оклад - 8160,00 грн.;
Оклад за військовим званням (полковник) - 2260,00 грн.;
Надбавка за вислугу років 50% - 5210,00 грн.;
Надбавка за особливості проходження служби 65% - 6669,00 грн.;
Надбавка за таємність 15% - 804,00 грн.;
Премія 140% - 7504,00 грн.
Всього: 30607,00 грн.
На переконання позивача, розмір надбавки за особливості проходження служби, надбавки за таємність та щомісячної премії у вказаних довідках у відсотковому значені зазначені правильно, але розраховані у грошовому значенні арифметично неправильно та безпідставно зменшені.
При цьому, позивач стверджує, що, враховуючи розмір посадового окладу, окладу за військовим званням, надбавки за вислугу років та відсоткового значення додаткових видів, відповідач під час складання довідки про розмір грошового забезпечення, станом на 01.01.2023 року, повинен був вказати:
- надбавку за особливості проходження служби у розмірі 10159,50 грн.;
- надбавку за таємність у розмірі 1224,00 грн.;
- щомісячну премію у розмірі 11424,00 грн.
Позивач вважає, що такі дії відповідача протиправними, а тому звернувся до суду з даним позовом.
Згідно із ч.2 ст.19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до ч.5 ст.17 Конституції України держава забезпечує соціальний захист громадян України, які перебувають на службі у Збройних Силах України та в інших військових формуваннях, а також членів їхніх сімей.
Статтею 9 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" №2011-XII від 20 грудня 1991 року (далі - Закон №2011-XII) визначено, що держава гарантує військовослужбовцям достатнє матеріальне, грошове та інші види забезпечення в обсязі, що відповідає умовам військової служби, стимулює закріплення кваліфікованих військових кадрів.
Згідно з частиною другою статті 9 Закону №2011-ХІІ до складу грошового забезпечення входять: посадовий оклад, оклад за військовим званням; щомісячні додаткові види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премія); одноразові додаткові види грошового забезпечення.
Грошове забезпечення визначається залежно від посади, військового звання, тривалості, інтенсивності та умов військової служби, кваліфікації, наукового ступеня і вченого звання військовослужбовця. Грошове забезпечення підлягає індексації відповідно до закону (частина третя статті 9 Закону №2011-ХІІ).
Спеціальним законом, який регулює правовідносини у сфері пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, є, зокрема, Закон України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" №2262-ХІІ від 09 квітня 1992 року (далі - Закон №2262-ХІІ).
Статтею 43 Закону №2262-ХІІ передбачено, що пенсії особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 01 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до абз. 3-4 статті 63 Закону №2262-XII перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції та податкової міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.
Усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.
Пунктом 1 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року № 45 (далі - Порядок №45), передбачено, що пенсії, призначені відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію згідно із Законом, перераховуються на умовах та в розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до абзацу 1 пункту 5 Порядку №45 (в редакції постанови №103) під час перерахунку пенсій використовуються такі види грошового забезпечення, як посадовий оклад, оклад за військовим (спеціальним) званням та відсоткова надбавка за вислугу років на момент виникнення права на перерахунок пенсії за відповідною або аналогічною посадою та військовим (спеціальним) званням.
У Додатку 2 до Порядку №45 міститься форма довідки про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій, яку постановою №103 було викладено в новій редакції, яка не передбачає такі складові грошового забезпечення як щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення).
Рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 12 грудня 2018 року у справі №826/3858/18, залишеним без змін постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 05 березня 2019 року, визнані протиправними та нечинними пункти 1, 2 постанови №103 та зміни до пункту 5 і додатку 2 Порядку №45.
Відтак, з 05 березня 2019 року (дата набрання законної сили рішенням у справі №826/3858/18) діє редакція додатку 2 до Порядку №45, яка діяла до зазначених змін.
01 березня 2018 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" від 30 серпня 2017 року №704 (далі - Постанова №704), якою було затверджено тарифну сітку розрядів і коефіцієнтів посадових окладів військовослужбовців з числа осіб рядового, сержантського і старшинського складу, офіцерського складу (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу згідно з додатком 1 та схему тарифних коефіцієнтів за військовим (спеціальним) званням військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу згідно з додатком 14.
Пунктом 2 Постанови №704 установлено, що грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу складається з посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, щомісячних (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премії) та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.
Як встановлено судом, на виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08.01.2024 року по справі №420/27533/23 ІНФОРМАЦІЯ_2 підготовлено та видано довідку №ЮО111969 від 16.02.2024 року про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2023 року.
Позивач погоджується зі складовими цієї довідки, а також їх відсотковим значенням.
Спірним в межах даної справи є правильність розрахунку сум додаткових видів грошового забезпечення та премії, зазначених у довідках №ЮО111969 від 16.02.2024 року, зокрема надбавки за особливості проходження служби, надбавки за таємність та щомісячної премії.
Наказом Міністра оборони України від 07 червня 2018 року №260 затверджено Порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам (далі - Порядок №260). Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування та застосовується з дня набрання чинності Постановою №704.
Цей Порядок визначає механізм та умови виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту України та деяким іншим особам.
Відповідно п.2 розділу І Порядку №260 грошове забезпечення включає: щомісячні основні види грошового забезпечення; щомісячні додаткові види грошового забезпечення; одноразові додаткові види грошового забезпечення.
До щомісячних основних видів грошового забезпечення належать: посадовий оклад; оклад за військовим званням; надбавка за вислугу років.
До щомісячних додаткових видів грошового забезпечення належать: підвищення посадового окладу; надбавки; доплати; винагорода військовослужбовцям, які обіймають посади, пов'язані з безпосереднім виконанням завдань із забезпечення кібербезпеки та кіберзахисту; премія.
До одноразових додаткових видів грошового забезпечення належать: винагороди (крім винагороди військовослужбовцям, які обіймають посади, пов'язані з безпосереднім виконанням завдань із забезпечення кібербезпеки та кіберзахисту); допомоги.
Згідно приписів п.п. 5 постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року №704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» надано право керівникам державних органів у межах асигнувань, що виділяються на їх утримання, серед іншого, установлювати надбавку за особливості проходження служби військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби) та особам рядового і начальницького складу в розмірі до 100 відсотків посадового окладу з урахуванням окладу за військовим (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років. Порядок та умови виплати такої надбавки визначати керівникам державних органів залежно від якості, складності, обсягу та важливості виконуваних обов'язків за посадою.
Відповідно п.п.1-2 розділу VI Порядку №260 військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби) щомісячно виплачується надбавка за особливості проходження служби в розмірах до 100 відсотків посадового окладу, окладу за військове звання та надбавки за вислугу років залежно від складності та важливості виконуваних обов'язків.
З викладеного вбачається, що відсотковий розмір надбавки за особливості проходження служби розраховується від розміру посадового окладу, окладу за військовим званням та надбавки за вислугу.
Відсотковий розмір надбавки за особливості проходження служби у довідці №ЮО111969 від 16.02.2024 року становить 65 відсотків (посадового окладу, окладу за військовим званням та надбавки за вислугу років), але вказана сума у грошовому значенні розрахована арифметично невірно.
Так, відповідно до довідки про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2023 року, загальна сума посадового окладу, окладу за військовим званням та надбавки за вислугу становить 15630,00 грн. (8160,00 грн.+ 2260,00 грн + 5210,00 грн).
Виходячи з арифметичного розрахунку - 65% від 15630,00 грн., становить 10159,50 грн.
Разом з цим, у виданій відповідачем довідці №ЮО111969 від 16.02.2024 року розмір надбавки за особливості проходження служби визначено в розмірі 6669,00 грн.
Таким чином, доводи представника позивача, що розмір надбавки за особливості проходження служби у даному випадку зазначений у меншому розмірі, ніж належить позивачу відповідно до наведеного розрахунку є обґрунтованими.
Відповідно до підпункту 2 пункту 5 Постанови №704 керівнику державного органу, надано право здійснювати преміювання військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу відповідно до їх особистого внеску в загальний результат служби у межах фонду преміювання, утвореного в розмірі не менш, як 10 відсотків посадових окладів та економії фонду грошового забезпечення.
Відповідно до п. 1 Розділу ХVІ Порядку №260 розмір щомісячної премії, але не менше 10 відсотків посадового окладу, встановлює Міністр оборони України для відповідних категорій військовослужбовців.
Тобто, відсотковий розмір премії розраховується від розміру посадового окладу.
Відсотковий розмір премії зазначений у довідці №ЮО111969 від 16.02.2024 року становить 140 відсотків, але вказана сума у грошовому значенні розрахована арифметично невірно.
Як вже було встановлено судом, розмір посадового окладу позивача згідно довідки №ЮО111969 від 16.02.2024 року про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2023 року становить 8160,00 грн.
Виходячи з арифметичного розрахунку - 140% від 8160,00 грн., становить 11424,00 грн.
Відповідно до п. 1 Розділу ХІ Порядку №260, військовослужбовцям, яким надано доступ до державної таємниці та які виконують службові обов'язки в умовах режимних обмежень у зв'язку з роботою, що передбачає доступ до державної таємниці відповідно до функціональних обов'язків, займаються розробкою, виготовленням, обліком, зберіганням і використанням документів, виробів та інших матеріальних носіїв секретної інформації, приймають рішення з цих питань або здійснюють постійний контроль за станом охорони державної таємниці, виплачується надбавка до посадових окладів.
Згідно п. 2 Розділу ХІ Наказу №260, розмір надбавки військовослужбовцям (крім військовослужбовців режимно-секретних органів), які працюють в умовах режимних обмежень, установлюється у відсотках до посадових окладів залежно від ступеня секретності інформації.
З наведеного вбачається, що розмір надбавки за таємність розраховується від розміру посадового окладу.
Судом встановлено, що відсотковий розмір надбавки за таємність зазначений у довідках №ЮО111969 від 16.02.2024 року становить 15 відсотків, проте вказана сума у грошовому значенні розрахована арифметично неправильно.
Так, виходячи з арифметичного розрахунку - 15 % від 8160,00 грн., становить 1224,00 грн.
Отже, розмір надбавки за таємність повинен становити у довідці №ЮО111969 від 16.02.2024 року про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2023 року - 1224,00 грн., замість 804,00 грн. як це визначено відповідачем у виданій довідці на виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08.01.2024 року по справі №420/27533/23.
Відтак, дії відповідача, які виразились у зменшенні вказаних у довідці № ЮО111969 від 16.02.2024 року про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 станом на 01.01.2023 року розмірів надбавки за особливості проходження служби, надбавки за таємність та премії у грошовому виразі, слід визнати протиправними.
На підставі викладеного, суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню у спосіб обраний позивачем.
Решта доводів та заперечень сторін висновків суду по суті заявлених позовних вимог не спростовують. Слід зазначити, що згідно практики Європейського суду з прав людини та зокрема, рішення у справі «Серявін та інші проти України» від 10 лютого 2010 року, заява 4909/04, відповідно до п.58 якого суд повторює, що згідно з його усталеною практикою, яка відображає принцип, пов'язаний з належним здійсненням правосуддя, у рішеннях судів та інших органів з вирішення спорів мають бути належним чином зазначені підстави, на яких вони ґрунтуються. Хоча пункт 1 статті 6 Конвенції зобов'язує суди обґрунтовувати свої рішення, його не можна тлумачити як такий, що вимагає детальної відповіді на кожен аргумент. Міра, до якої суд має виконати обов'язок щодо обґрунтування рішення, може бути різною в залежності від характеру рішення (рішення у справі "Руїс Торіха проти Іспанії" від 9 грудня 1994 року, серія A, N 303-A, п.29).
Згідно з ч.1 ст.77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Таким чином, особливістю адміністративного судочинства є те, що обов'язок доказування в спорі покладається на відповідача орган публічної влади, який повинен надати суду всі матеріали, які свідчать про його правомірні дії.
Відповідно до ст.90 КАС України, суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні. Жодні докази не мають для суду наперед встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності.
Відповідно до ч.ч.1-3 ст.242 КАСУ, рішення суду повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим.
Оцінивши кожен доказ, який є у справі щодо його належності, допустимості, достовірності та їх достатності і взаємного зв'язку у сукупності, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні, та враховуючи всі наведені обставини, суд вважає позов таким, що підлягає задоволенню.
Судові витати розподілити відповідно до вимог ст. 139 КАС України.
Керуючись ст.ст. 2, 3, 5, 6, 8, 9, 14, 21, 22, 139, 241, 242-246, 250, 255, 295, КАС України, суд
Адміністративний позов ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Головне управління ПФУ в Одеській області - задовольнити.
Визнати дії ІНФОРМАЦІЯ_1 протиправними щодо змісту довідки від 16 лютого 2024 року № ЮО111969 станом на 01 січня 2023 року, виданої на підставі рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08 січня 2024 року у справі № 420/27533/23, а саме під час підготовки та наданні до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області довідки про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 із зазначенням надбавки за особливості проходження служби, надбавки за службу в умовах режимних обмежень та премії, виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом станом на 01.01.2018 року.
Зобов'язати ІНФОРМАЦІЯ_2 внести зміни у надану до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області довідку станом на 01 січня 2023 року №ЮО11969 від 16 лютого 2024 року, виданої на підставі рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08 січня 2024 року у справі № 420/27533/23 та надати до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області змінену довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 із зазначенням надбавки за особливості проходження служби, надбавки за службу в умовах режимних обмежень та премії, виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом станом на 01.01.2023 року.
Рішення суду набирає законної сили в порядку, визначеному ст.255 КАС України.
Відповідно до ст. 295 КАС України, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частину рішення суду, або розгляд справи проводився в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Позивач: ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_2 , адреса: АДРЕСА_3 );
Відповідач: ІНФОРМАЦІЯ_2 (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 , АДРЕСА_4 );
Третя особа: Головне управління ПФУ в Одеській області (код ЄДРПОУ 20987385, адреса: вул. Канатна, 83, м. Одеса, 65012).
Суддя П.П. Марин