Справа №295/12703/24
Категорія 142
2-а/295/193/24
13.11.2024 року м. Житомир
Богунський районний суд м. Житомира в складі головуючого судді Перекупка І.Г., за участю секретаря судового засідання Конончук Ю.О., представника відповідача Дідик С.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні у порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про скасування постанови,-
До Богунського районного суду м. Житомира звернувся ОСОБА_1 з позовом до ІНФОРМАЦІЯ_1 (далі ІНФОРМАЦІЯ_2 ) про скасування постанови № 632 від 08.08.2024 р. по справі про адміністративне правопорушення за ч. 3 ст. 210-1 КУаП та накладення штрафу у розмірі 17 000 грн. В обгрунтування позовних вимог вказав, що 02 липня 2024 р. він, ОСОБА_1 звернувся до Центру надання адміністративних послуг Житомирської міської ради та підтвердив (оновив) свої військово-облікові дані та засоби зв'язку про що отримав Витяг № 814300-02072024 з Єдиного реєстру призовників, військово-зобов'язаних та резервистів.
Відповідно до Витягу № 814300-02072024 з Єдиного державного реєстру призовників, військовослужбовців та резервістів вказано, що даних про перебування на військовому обліку не знайдено, що суперечить його військово-обліковому документу-військовому квитку серії НОМЕР_1 , виданому 03.01.1996 р. ІНФОРМАЦІЯ_3 де він перебуває на обліку з 03.01.1996 р., а в лютому 2006 р. в зв'язку зі зміною свого проживання знімався з обліку за місцем попереднього проживання та вставав на облік за місцем свого проживання з лютого 2006 р. по теперішній час.
06.08.2024 р. він, за направленням ІНФОРМАЦІЯ_4 отримав довідку військово-лікарської комісії за № 3012.
06.08.2024 р. він з 'явився до ІНФОРМАЦІЯ_4 з метою подачі заяви про надання відстрочки від мобілізації на підставі пункту 2 частини 1 статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».
Під час знаходження в приміщенні ІНФОРМАЦІЯ_4 на нього було складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. З ст. 210-1 КУпАП та повідомлено про розгляд справи о 10.00 год. 09.08.2024 р. в приміщенні ІНФОРМАЦІЯ_4 , кабінет №10.
18.08.2024 р. він отримав в приміщенні ІНФОРМАЦІЯ_4 постанову № 632 по справі про адміністративне правопорушення за ч. 3 ст. 210-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 09.08.2024 р., відповідно до якої на нього, ОСОБА_1 було накладено штраф у розмірі 17 000 (сімнадцять тисяч) грн.
З винесеною постановою він не погоджується та вважає, що постанова № 632 від 09.08.2024 р. підлягає скасуванню в зв'язку з неправомірними діями керівника ІНФОРМАЦІЯ_4 , а справа, щодо притягнення його до адміністративної відповідальності, закриттю відповідно до п. 1 ст. 247 КУпАП в зв'язку з відсутністю в його діях складу та події адміністративного правопорушення.
До судового засідання позивач не з'явився, про день та час слухання справи був повідомлений належним чином.
Представник відповідача заперечувала проти задоволення позовних вимог наполягаючи на їх необгрунтованості та законності винесення постанови про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 3 ст. 210-1 КУпАП.
Дослідивши повно, всебічно та об'єктивно обставини справи, заслухавши учасників процесу, оцінивши безпосередньо в судовому засіданні всі зібрані у справі докази в їх сукупності, суд, керуючись своїм внутрішнім переконанням, дійшов висновку що позовні вимоги не підлягають задоволенню виходячи з наступного.
Судом встановлено.
02 липня 2024 р. ОСОБА_1 звернувся до Центру надання адміністративних послуг Житомирської міської ради та підтвердив (оновив) свої військово-облікові дані та засоби зв'язку про що отримав Витяг № 814300-02072024 з Єдиного реєстру призовників, військово-зобов'язаних та резервістів. (а. с. 8)
06.08.2024 р. ОСОБА_1 , за направленням ІНФОРМАЦІЯ_4 отримав довідку військово-лікарської комісії за № 3012. (а. с. 11).
06.08.2024 р. ОСОБА_1 з 'явився до ІНФОРМАЦІЯ_4 з метою подачі заяви про надання відстрочки від мобілізації на підставі пункту 2 частини 1 статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».
Під час знаходження в приміщенні ІНФОРМАЦІЯ_4 на ОСОБА_1 було складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. З ст. 210-1 КУпАП та повідомлено про розгляд справи о 10.00 год. 09.08.2024 р. в приміщенні ІНФОРМАЦІЯ_4 , кабінет № 10. (а. с. 29)
18.08.2024 р. ОСОБА_1 отримав в приміщенні ІНФОРМАЦІЯ_4 постанову № 632 по справі про адміністративне правопорушення за ч. 3 ст. 210-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 09.08.2024 р., відповідно до якої на нього, ОСОБА_1 було накладено штраф у розмірі 17 000 (сімнадцять тисяч) грн. (а. с. 32-33).
Відповідно до ст. 268 КУпАП, особа, яка притягається до адміністративної відповідальності має право: знайомитися з матеріалами справи, давати пояснення, подавати докази, заявляти клопотання; при розгляді справи користуватися юридичною допомогою адвоката, іншого фахівця у галузі права, який за законом має право на надання правової допомоги особисто чи за дорученням юридичної особи, виступати рідною мовою і користуватися послугами перекладача, якщо не володіє мовою, якою ведеться провадження; оскаржити постанову по справі. Справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Під час відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи і якщо від неї не надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.
За правилами ч. 1 ст. 277 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається у п'ятнадцятиденний строк з дня одержання органом (посадовою особою), правомочним розглядати справу, протоколу про адміністративне правопорушення та інших матеріалів справи.
Згідно з ст. 279 КУпАП розгляд справи розпочинається з оголошення складу колегіального органу або представлення посадової особи, яка розглядає дану справу. Головуючий на засіданні колегіального органу або посадова особа, що розглядає справу, оголошує, яка справа підлягає розгляду, хто притягається до адміністративної відповідальності, роз'яснює особам, які беруть участь у розгляді справи, їх права і обов'язки. Після цього оголошується протокол про адміністративне правопорушення. На засіданні заслуховуються особи, які беруть участь у розгляді справи, досліджуються докази і вирішуються клопотання.
Відповідно до ст. 280 КУпАП орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують чи обтяжують відповідальність, чи заподіяно матеріальну шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Згідно з ч. 1 ст. 283 КУпАП розглянувши справу про адміністративне правопорушення, орган (посадова особа) виносить постанову по справі.
Аналізуючи наведені положення законодавства, слід дійти висновку, що розгляд справи про адміністративне правопорушення здійснюється щодо правопорушника в межах протоколу про адміністративне правопорушення, який є єдиною підставою для ініціювання притягнення особи до адміністративної відповідальності.
Протокол про адміністративне правопорушення, як підстава для притягнення особи до відповідальності та як один із засобів доказування (ст. 251 КУпАП) у будь-якому разі повинен відповідати вимогам ст. 256 КУпАП.
При розгляді справи про адміністративне правопорушення уповноважена особа має всебічно, повно і об'єктивно з'ясувати обставини справи, оцінити наявні докази. Притягнення особи до адміністративної відповідальності можливе лише за умови наявності юридичного складу адміністративного правопорушення, в тому числі вини особи у його вчиненні, яка підтверджена належними та допустимими доказами.
При цьому, особа вважається невинуватою до тих пір, поки її вина не буде доведена у встановленому законом порядку. Ніхто не зобов'язаний доводити свою невинуватість у вчиненні злочину. Обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь (ст. 62 Конституції України).
У зв'язку із застосуванням даного принципу саме відповідач, як особа, що виявила факт адміністративного правопорушення, повинна довести наявність події і складу адміністративного правопорушення та винуватість особи, тобто наявність законних підстав для притягнення позивача до адміністративної відповідальності.
Статтями 9, 77 КАС України передбачено, що розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості. При цьому, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Відповідно до ст. 72 КАС України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються письмовими, речовими і електронними доказами, висновками експертів та показаннями свідків.
Правовою основою військового обов'язку і військової служби є Конституція України, Закони України «Про військовий обов'язок і військову службу», «Про оборону України», «Про Збройні Сили України», «Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію» інші закони України, а також прийняті відповідно до них укази Президента України та інші нормативно-правові акти щодо забезпечення обороноздатності держави, виконання військового обов'язку, проходження військової служби, служби у військовому резерві та статусу військовослужбовців, а також міжнародні договори України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.
Абзацом 4 частини 1 статті 1 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» (далі Закон 3543-ХІІ) визначено що мобілізація - це комплекс заходів, здійснюваних з метою планомірного переведення національної економіки, діяльності органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій на функціонування в умовах особливого періоду, а Збройних Сил України, інших військових формувань, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту - на організацію і штати воєнного часу.
Абзацом 5 частини 1 статті 1 Закону 3543-ХІІ передбачено, що особливий період - період функціонування національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних Сил України, інших військових формувань, сил цивільного захисту, підприємств, установ і організацій, а також виконання громадянами України свого конституційного обов'язку щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, який настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій.
Також, відповідно до статті 1 Закону України «Про оборону», - особливий період - період, що настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій.
У зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України Указом Президента України від 24.02.2022 р. № 64/2022 в Україні введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 р. Даним Указом постановлено запроваджувати та здійснювати передбачені Законом України «Про правовий режим воєнного стану» заходи і повноваження, необхідні для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави.
В свою чергу, з метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань Указом Президента України від 24.02.2022 р. № 65/2022 «Про загальну мобілізацію» на всій території України оголошено проведення загальної мобілізації.
Відповідними Законами вносились зміни до даних Указів, на підставі яких продовжено дію воєнного стану та загальну мобілізацію.
Таким чином, з 24 лютого 2022 р. в Україні триває особливий період.
Відповідно до частини восьмої статті 1 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» Кабінетом Міністрів України затверджено Положення про територіальні центри комплектування та соціальної підтримки від 23.02.2022 р. №154 (далі - Положення). Відповідно до пункту 1 Положення, територіальні центри комплектування та соціальної підтримки є органами військового управління, що забезпечують виконання законодавства з питань військового обов'язку і військової служби, мобілізаційної підготовки та мобілізації.
Механізм організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів визначається Порядком організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 р. № 1487 (далі-Порядок).
Пунктом 2 та 3 Порядку визначено, що військовий облік є складовою змісту мобілізаційної підготовки держави. Військовий облік ведеться з метою визначення наявних людських мобілізаційних ресурсів та їх накопичення для забезпечення повного та якісного укомплектування Збройних Сил, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів спеціального призначення (далі - інші військові формування) особовим складом у мирний час та в особливий період.
Для забезпечення військового обліку громадян України використовується Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов'язаних та резервістів, який призначений для збирання, зберігання, обробки та використання даних про призовників, військовозобов'язаних та резервістів.
Законодавством про мобілізаційну підготовку та мобілізацію з метою військового обліку, цілей оборони, мобілізаційної підготовки та мобілізації, встановлено обов'язок військовозобов?язаних, призовників та резервістів щодо уточнення у визначений строк (з 18.05.2024 р. по 16.07.2024 р.) свої персональних (облікових) даних через мобільний додаток «Резерв+», центри надання адміністративних послуг або через територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.
Так, відповідно до положень абзацу сьомого частини третьої статті 22 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» (далі - Закону № 3543-XII) військовозобов'язані протягом 60 днів з дня набрання чинності указом Президента України про оголошення мобілізації, затвердженим Верховною Радою України, зобов'язані уточнити свої облікові дані через центри надання адміністративних послуг або електронний кабінет призовника, військовозобов'язаного, резервіста, або у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки за місцем свого перебування або знаходження.
Відповідно до пункту 22 Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2024 р. № 560 (далі-Порядку), резервісти та військовозобов'язані протягом 60 днів з дня набрання чинності Указом Президента України про оголошення мобілізації, затвердженим Верховною Радою України, зобов'язані уточнити свої облікові дані (адресу місця проживання, номери засобів зв'язку, адреси електронної пошти (за наявності) та інші персональні дані) через центри надання адміністративних послуг або електронний кабінет призовника, військовозобов'язаного, резервіста, або у районному (міському) територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки за місцем свого перебування або місцезнаходження.
Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» (далі - Закон № 3633-IX) встановлено громадяни України, які перебувають на військовому обліку, зобов'язані протягом 60 днів з дня набрання чинності цим Законом уточнити адресу проживання, номери засобів зв'язку, адреси електронної пошти (за наявності електронної пошти) та інші персональні дані шляхом прибуття самостійно до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем перебування на військовому обліку чи за своїм місцем проживання, або до центру надання адміністративних послуг, або через електронний кабінет призовника, військовозобов'язаного, резервіста (за наявності).
В свою чергу, відповідно до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», військовозобов'язані - це особи, які перебувають у запасі для комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань на особливий період, а також для виконання робіт із забезпечення оборони держави.
Відповідно до інформації з Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів станом на 06.08.2024 р. (дата складання протоколу) ОСОБА_2 не перебуває на військовому обліку в жодному ІНФОРМАЦІЯ_5 .
Відповідно до відмітки у військовому квитку (ст. 26), копію якого ОСОБА_2 надав до позовної заяви, його поновлено на військовому обліку (а таким чином зараховано в запас) лише 13.08.2024 р. (а. с. 10).
В свою чергу, підпунктом 1 пункту 1 Правил військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів (додаток 2 до Порядку), встановлено обов'язок перебувати на військовому обліку за задекларованим (зареєстрованим) місцем проживання - у відповідних районних (міських) територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки.
Відповідно до пункту 23 Порядку, призовники, військовозобов'язані та резервісти в разі зміни адреси їх місця проживання або інших персональних даних зобов'язані особисто в семиденний строк повідомити про такі зміни відповідним органам, де вони перебувають на військовому обліку, зокрема у випадках, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2022 р. № 265 «Деякі питання декларування і реєстрації місця проживання та ведення реєстрів територіальних громад», через центри надання адміністративних послуг та інформаційно-комунікаційні системи.
Призовники, військовозобов'язані та резервісти, які не актуалізували інформацію про себе в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов'язаних та резервістів, особисто у семиденний строк з дня внесення змін до персональних даних прибувають із паспортом громадянина України та військово-обліковими документами до відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки, органу СБУ, відповідного підрозділу розвідувального органу, який організовує та веде військовий облік на території адміністративно-територіальної одиниці, для взяття їх на військовий облік, зняття з військового обліку або внесення змін до їх облікових даних.
Зазначене вище чітко спростовує твердження ОСОБА_1 у позовній заяві, що наче б то жодним нормативним актом, не передбачено обов?язок громадянина України після оголошення мобілізації без виклику посадових осіб ІНФОРМАЦІЯ_5 з?являтися для уточнення та актуалізації персональних даних.
Тож, оскільки законодавством передбачено, що громадяни зобов'язані перебувати на військовому обліку, то очевидним є те, що положення Законів щодо уточнення персональних (облікових) даних передбачає, що громадянин, дотримуючись обов'язку щодо перебування на військовому обліку, перебуває на військовому обліку та має виконати інший обов'язок - щодо уточнення даних.
Суд, дослідивши Витяг № 814300-02072024, зі змісту якого вбачається, що за результатами надання послуги з уточнення облікових даних в ЦНАП, даних про перебування ОСОБА_1 на військовому обліку не знайдено в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов'язаних та резервістів (далі-ЄДРПВР). Тому в документі зазначено про необхідність звернутися до ІНФОРМАЦІЯ_5 для взяття на військовий облік. (Відміток про успішне уточнення даних у зазначеному витязі не міститься). Та в супереч зазначему у даному документі, ОСОБА_2 не прибув до ІНФОРМАЦІЯ_5 для постановки на військовий облік, а таким чином, у зв'язку з відсутністю облікового запису в ЄДРПВР, зазначене свідчить про невиконання обов'язку ОСОБА_1 щодо уточнення своїх персональних (облікових) даних у визначений законом строк.
В свою чергу, частиною другою статті 26 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» передбачено, що громадяни за невиконання своїх обов'язків щодо мобілізаційної підготовки та мобілізації несуть відповідальність згідно із законом.
Відповідно до ч.3 ст. 210-1 КУпАП, порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію, вчиненого в особливий період, - тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї тисячі до однієї тисячі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Таким чином, зі змісту оскаржуваної постанови вбачається, що склад адміністративного правопорушення, за яке ОСОБА_2 було притягнуто до відповідальності виражається в тому, що маючи обов'язок уточнити протягом 60 днів (з 18.05.2024 р. по 16.07.2024 р.) свої персональні (облікові) дані, проігнорувавши інформацію з ЦНАП про необхідність спочатку стати на військовий облік, не прибув до ІНФОРМАЦІЯ_4 , що стало причиною неуточнення даних у визначений строк.
Тож, ОСОБА_1 порушив законодавство про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію в особливий період, а саме вимоги ч.10 ст.1 Закону № 2232-XII, абз.7 ч. 3 ст. 22 Закону № 3543-XII, п. 22 Порядку чим, відповідно, вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 210-1 КУпАП.
Щодо посилання ОСОБА_2 в позовній заяві на примітку з КУпАП, (Положення статей 210, 210-1 цього Кодексу не застосовуються у разі можливості отримання держателем Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов?язаних та резервістів персональних даних призовника, військовозобов?язаного, резервіста шляхом електронної інформаційної взаємодії з іншими інформаційно-комунікаційними системами, реєстрами. (у тому числі публічними), базами (банками) даних, держателями (розпорядниками, адміністраторами) яких є державні органи) слід зазначити, що отримання певних видів персональних даних, а саме адреси проживання та номеру мобільного телефону, держателем Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов?язаних та резервістів від інших органів центральної влади не передбачається Законом України «Про Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов?язаних та резервістів». На це також звертає увагу заступник Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації у своєму листі. (а. с. 37-38)
Отже, під час розгляду справи про адміністративні правопорушення відносно ОСОБА_2 ТВО начальника ІНФОРМАЦІЯ_6 у відповідності до ст. 245 КУпАП своєчасно, всебічно, повно і об'єктивно з'ясовано обставини справи, вирішено її в точній відповідності з законом, а також виявлено причини та умови, що сприяли вчиненню адміністративного правопорушення. Також виконано вимоги, встановлені ст. 278 КУпАП.
Відповідно до статті 252 КУпАП, орган (посадова особа) оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю.
Таким чином, враховуючи вищевикладене, ТВО начальника ІНФОРМАЦІЯ_6 у відповідності до ст. 280 КУпАП, проаналізувавши матеріали справи про адміністративне правопорушення, дослідивши наявні у справі докази, враховуючи дію особливого періоду, прийшов до висновків, що вина ОСОБА_2 повністю доведена та підтверджується доказами.
Для досягнення мети адміністративного стягнення, яке застосовується до особи для її виховання в дусі додержання законів України, поваги до правил співжиття, а також запобігання вчиненню нових правопорушень як самим правопорушником, так і іншими особами (стаття 23 КУпАП), застосовано адміністративне стягнення у виді штрафу в межах мінімальної санкції частини третьої статті 2101 КУпАП, а саме 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 грн.
Враховуючи вищевикладене, слід зазначити, що постанова про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_2 складена у відповідності до вимог статті 283 КУпАП, в основу оскаржуваної постанови покладено докази, які наявні в матеріалах справи та які досліджувались під час прийняття рішення, а також враховуючи наявність в діях ОСОБА_2 складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 2101 КУпАП, що є доведеним, суд обґрунтовано приходить до висновку, що дана оскаржувана постанова, щодо притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 є законною, винесена на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що визначені керівними документами та передбачені Конституцією та законами України та скасуванню не підлягає.
Керуючись вимогами Конституції України, Законами України «Про військовий обов'язок і військову службу», «Про оборону України», «Про Збройні Сили України», «Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію», ст. ст. 7, 122, 251, 283 КУпАП, ст. ст. 42, 43, 77, 242-246, 286 КАС України, суд
У задоволені адміністративного позову ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про скасування постанови, відмовити.
Рішення може бути оскаржено до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом десяти днів з дня його складення.
Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Відомості щодо учасників справи:
Позивач: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_7 , РНОКПП НОМЕР_2 , місце проживання: АДРЕСА_1 .
Відповідач: ІНФОРМАЦІЯ_8 , ЄДРПОУ АДРЕСА_2 .
Повний текст рішення виготовлено 18.11.2024.
Суддя Богунського районного
суду м. Житомира І.Г. Перекупка