Дата документу 19.11.2024Справа № 643/7390/21
Провадження № 2/554/1890/2024
(про закриття провадження у справі)
19 листопада 2024 року м. Полтава
Октябрський районний суд м. Полтави в складі :
Головуючого судді - Тімошенко Н.В.
при секретарі - Рябченко В.В.
за участю представника позивача - адвоката Шандули О.О.
представника відповідача - ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання представника позивача про закриття провадження у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_2 до Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Харківміськгаз» про стягнення грошової компенсації за щорічні відпустки,-
у провадженні Октябрського районного суду м. Полтави знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_2 до Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Харківміськгаз» про стягнення грошової компенсації за щорічні відпустки.
Представник позивача - адвокат Шандула О.О. надав суду заяву про відмову від позову та закриття провадження.
Відповідно до ч. 1,2,3 ст. 206 ЦПК України позивач може відмовитися від позову на будь-якій стадії провадження у справі, зазначивши про це в заяві по суті справи або в окремій письмовій заяві. До ухвалення судового рішення у зв'язку з відмовою позивача від позову суд роз'яснює сторонам наслідки відповідних процесуальних дій, перевіряє, чи не обмежений представник відповідної сторони у повноваженнях на їх вчинення. У разі відмови позивача від позову суд постановляє ухвалу про закриття провадження у справі.
Відповідно до ст. 255 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо: (пункт 4) позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.
За вказаних обставин, суд дійшов висновку про можливість прийняття відмови позивача від позову та закриття провадження у справі.
Керуючись ст. 206, 255 -256, 260-261 ЦПК України, суд, -
провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до Акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Харківміськгаз» про стягнення грошової компенсації за щорічні відпустки, - закрити.
Позивачу роз'яснити наслідки закриття провадження у справі згідно ст. 256 ЦПК України.
Копію ухвали суду направити учасникам справи протягом 2 (двох) днів з дня її складання.
Ухвала суду може бути оскаржена до Полтавського апеляційного суду через Октябрський районний суд м.Полтави шляхом подання протягом 15 (п'ятнадцяти) днів з дня проголошення ухвали апеляційної скарги.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Ухвала суду виготовлена в нарадчій кімнаті в єдиному примірнику.
З текстом ухвали суду можна ознайомитись в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням http://reyestr.court.gov.ua.
Суддя Н.В.Тімошенко