Ухвала від 15.11.2024 по справі 160/18807/24

ТРЕТІЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

15 листопада 2024 року м. Дніпросправа № 160/18807/24

Третій апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

головуючого - судді Олефіренко Н.А. (доповідач),

суддів: Божко Л.А., Дурасової Ю.В.,

заслухавши доповідь судді-доповідача Олефіренко Н.А. про проведення підготовчих дій за апеляційною скаргою Державної служби України з безпеки на транспорті на рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 07.10.2024 в адміністративній справі №160/18807/24 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Бі-Транс» до Державної служба України з безпеки на транспорті в особі Відділу державного нагляду (контролю) Дніпропетровської області про визнання протиправною та скасування постанови,-

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Третього апеляційного адміністративного суду від 15.11.2024 відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Державної служби України з безпеки на транспорті на рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 07.10.2024 в адміністративній справі №160/18807/24.

Відповідно до п.3 ч. 1 ст. 311 КАС України суд апеляційної інстанції може розглянути справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо апеляційна скарга подана на рішення суду першої інстанції, які ухвалені в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у порядку письмового провадження).

Враховуючи, що у даному випадку наявні усі передбачені п. 10 ст. 4, ст. 311 КАС України підстави для апеляційного розгляду даної адміністративної справи в порядку письмового провадження, і оскільки усі дії пов'язані з призначенням справи до апеляційного розгляду проведені, суд вважає необхідним розглянути дану справу в порядку письмового провадження, про що повідомити осіб, які беруть участь у розгляді даної адміністративної справи.

На підставі викладеного, керуючись ст. 306, п. 10 ст. 4, ст. 311 КАС України, суд апеляційної інстанції, -

УХВАЛИВ:

Закінчити дії по підготовці справи до апеляційного розгляду.

Розглянути справу №160/18807/24 в порядку письмового провадження 13 січня 2025 року.

Копію ухвали направити на адресу учасників справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Головуючий - суддя Н.А. Олефіренко

суддя Л.А. Божко

суддя Ю. В. Дурасова

Попередній документ
123103895
Наступний документ
123103897
Інформація про рішення:
№ рішення: 123103896
№ справи: 160/18807/24
Дата рішення: 15.11.2024
Дата публікації: 20.11.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Третій апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо; дорожнього руху, транспорту та перевезення пасажирів, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (10.02.2025)
Дата надходження: 15.07.2024
Предмет позову: визнання протиправною та скасування постанови
Розклад засідань:
13.01.2025 00:00 Третій апеляційний адміністративний суд
17.01.2025 00:00 Третій апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
МЕЛЬНИК-ТОМЕНКО Ж М
ОЛЕФІРЕНКО Н А
суддя-доповідач:
КОРЕНЕВ АНДРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
МЕЛЬНИК-ТОМЕНКО Ж М
ОЛЕФІРЕНКО Н А
відповідач (боржник):
Державна служба України з безпеки на транспорті в особі Відділу державного нагляду (контролю) у Дніпропетровській області
відповідач в особі:
Відділ державного нагляду (контролю) у Дніпропетровській області
заявник апеляційної інстанції:
Державна служба України з безпеки на транспорті
заявник касаційної інстанції:
Державна служба України з безпеки на транспорті
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Державна служба України з безпеки на транспорті
позивач (заявник):
Товариство з обмеженою відповідальністю «Бі-транс»
Товариство з обмеженою відповідальністю «Бі-Транс»
Товариство з обмеженою відповідальнісю "Бі-Транс"
представник відповідача:
Голдовська Вікторія Григорівна
суддя-учасник колегії:
БОЖКО Л А
ДУРАСОВА Ю В
ЖУК А В
МАРТИНЮК Н М